Fly4free.pl

Tydzień na Jukatanie za 3067 PLN. Loty z Warszawy + 3* hotel

3067 PLN
Foto: Nom.Sh / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Meksykańskie wybrzeże to piaszczyste plaże, palmy dające cień przed słońcem oraz setki lat historii ukrytej wśród prekolumbijskich ruin. Zobaczcie tamtejsze cuda na własne oczy, wybierając się w podróż na Jukatan w lutym.

Na wycieczkę do Meksyku polecicie jeszcze w tym miesiącu, w terminie 21 – 28 lutego. Czeka was podróż z Warszawy, realizowana na pokładzie samolotów linii lotniczych Lufthansa oraz Air Canada. Po drodze zaplanowano gwarantowane przez przewoźników przesiadki w Monachium, Frankfurcie, Toronto oraz Montrealu.

Po wylądowaniu od razu polecam wam ruszać do pobliskiego Playa del Carmen (dostaniecie się tam tanio np. autobusem), gdzie wybrałem dla was zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Punta Esmeralda. Znajduje się on w odległości około 500 m od plaży.

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: Lufthansa / Air Canada
Bagaż: podręczny
Zakwaterowani: 3* hotel

Za loty oraz tygodniowe zakwaterowanie w 3* hotelu zapłacicie tylko 3067 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju. Nie przegapcie takiej okazji!

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 5251 PLN/2 osoby

Warszawa – Cancun – Warszawa >>

Hotel 882 PLN/2 osoby/pobyt

W 3* hotelu Punta Esmeralda czekają na was pokoje wyposażone w duże łóżka typu king-size, prywatną łazienkę, dostęp do WiFi oraz telewizor LCD. W każdym z nich dostępna jest również klimatyzacja.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Lubicie plażowanie? Świetne warunki do wypoczynku nad wodą zastaniecie w Playacar lub na nieco dalszych plażach: Playa Delfines czy Playa Norte. To także świetne miejsca na obserwacje podwodnego świata – na przykład w czasie snorkelingu.

 Tulum, Chichen Itza, Coba oraz Uxmal – to tylko najsłynniejsze miejsca, gdzie natkniecie się na ruiny oraz pozostałości prekolumbijskich cywilizacji. Z czego jeszcze słynie Jukatan? Oczywiście z wypełnionych wodą krasowych studni. Cenoty, bo o nich mowa, rozsiane są po całym półwyspie i poza dozą adrenaliny zapewnią wam możliwość schłodzenia się w upalny dzień.

Foto: photopixel / Shutterstock
Foto: Tiago Fialho / Shutterstock
Foto: Simon Dannhauer / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »