Fly4free.pl

Odkryjcie magię Jordanii! Loty z Warszawy i Poznania do Ammanu za 47 PLN

47 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: EyesTravelling / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Na takie okazje polujemy! Skorzystajcie ze świetnej ceny przelotów i wybierzcie się do Jordanii. Widoki niczym z Marsa, niesamowite zabytki i kąpiel w Morzu Martwym. Do tego przepyszna kuchnia i fascynująca kultura beduińska – to mogą być wasze wspomnienia, jeżeli zdecydujecie się na wycieczkę.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Do Jordanii polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair z Warszawy (Modlin) lub Poznania. Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przed wyjazdem koniecznie przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować.

Chcecie zobaczyć więcej? Wybierając się do Jordanii, rekomenduję zaopatrzyć się w JordanPass. Karta kosztuje 70 JOD (ok. 348 PLN). W cenie zawarta jest wiza, wejściówka do Petry oraz innych atrakcji w kraju.

Amman – Morze Martwe – Rezerwat biosfery Al-Maudżib – Petra – Wadi Rum – Amman

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Za loty w dwie strony zapłacicie tylko 47 PLN od osoby. To świetna cena, jak za ten kierunek podróży!

Hotelod 169 PLN/2 osoby/noc

Po wylądowaniu zatrzymajcie się w Ammanie, a dokładniej w 3* hotelu Olive. Dla gości udostępniono komfortowe, klimatyzowane pokoje, które wyposażono w prywatne łazienki. W cenę pobytu wliczono smaczne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód239 PLN/pobyt

Zwiedzanie Jordanii ułatwi wam wypożyczony samochód. W przypadku tej podróży polecam wam auto marki Kia (Picanto lub model zbliżonej klasy).

Co zobaczyć podczas podróży po Jordanii?

W czasie wycieczki po Jordanii waszym absolutnym must see powinna być słynna Petra, będąca ruinami miasta Nabatejczyków. To magiczne miejsce nie bez powodu znajduje się na liście siedmiu nowych cudów świata. Aby dotrzeć do atrakcji, należy w pierwszej kolejności pokonać wąwóz Bab As-Sik. Przygotujcie się więc na długi trekking!

Chcecie poczuć się jak na Marsie? Obowiązkowo odwiedźcie pustynię Wadi Rum. Na miejscu rozciąga się obsypany czerwono-pomarańczowym piaskiem malowniczy krajobraz wspaniałych formacji skalnych.

Chcielibyście przeżyć coś niezwykłego? Wykąpcie się w Morzu Martwym! Wiedzieliście, że stopień zasolenia tego zbiornika jest tak wysoki, że dosłownie będziecie unosić się na jego powierzchni? Nie zapomnijcie o pamiątkowym zdjęciu 😉.

Foto: TravelPixelz / Shutterstock
Foto: Zephyr_p / Shutterstock
Foto: takepicsforfun / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Wszyscy przylatujący od dnia 12 grudnia 2021 mają obowiązek: posiadania negatywnego wyniku testu PCR Covid-19, rejestracji na portalu www.visitjordan.gov.jo, wygenerowanie kodu QR, oraz uiszczenie opłaty w kwocie 28 JOD za test, który zostanie przeprowadzony bezpośrednio po przylocie.

  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw będą musieli przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Jordanii przeczytacie tutaj.

  • Wybierając się do Jordanii, polecam zakupić JordanPass.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Hahaha czy osoby, które wrzucają te oferty naprawdę nie potrafią porządnie sprawdzić wymagań co do wjazdu? Kilka dni temu taka sama oferta i ten sam powielony błąd, że pełen cykl szczepień zwalnia z testu po przylocie. Ludzie sprawdzajcie wymagania!! Jak byk jest napisane" Od dnia 12 grudnia pełen cykl szczepień nie zwalnia z obowiązku przeprowadzenia testu PCR po przylocie do Jordanii ani z obowiązku wykonania testu PCR na 72 godz. przed wylotem."
Legion1, 15 grudnia 2021, 8:37 | odpowiedz
Już poprawione, dziękuję :) 
Legion1 Hahaha czy osoby, które wrzucają te oferty naprawdę nie potrafią porządnie sprawdzić wymagań co do wjazdu? Kilka dni temu taka sama oferta i ten sam powielony błąd, że pełen cykl szczepień zwalnia z testu po przylocie. Ludzie sprawdzajcie wymagania!! Jak byk jest napisane" Od dnia 12 grudnia pełen cykl szczepień nie zwalnia z obowiązku przeprowadzenia testu PCR po przylocie do Jordanii ani z obowiązku wykonania testu PCR na 72 godz. przed wylotem."
Kamil Walinowicz, 15 grudnia 2021, 8:44 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »