Fly4free.pl

Okołoweekendowa wycieczka do Jordanii w supercenie: loty z Krakowa + 4* hotel ze śniadaniami za 298 PLN

298 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Aleksandra H. Kossowska / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeszcze kilka lat temu nawet w najpiękniejszych snach nie bylibyśmy w stanie wyobrazić sobie takich cen! Wybierzcie się na wycieczkę na inny kontynent w czasie przedłużonego weekendu, by zobaczyć jedne z najwspanialszych cudów świata – w tym słynną Petrę!

Bilety do Jordanii w tak niskiej cenie kupicie, korzystając z aktualnie trwającej promocji Ryanair. Na wycieczkę do Ammanu wybierzecie się z Krakowa w terminie 3 – 6 grudnia, lecąc bezpośrednio na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

W Ammanie zatrzymajcie się w dobrze ocenianym 4* hotelu Grape Village. Czekają tam na was przestronnie urządzone pokoje z widokiem na miasto oraz śniadania wliczone w cenę noclegów.

Chcecie zobaczyć jak najwięcej? Wybierając się do Jordanii, polecam zakupić JordanPass. Karta kosztuje 70 JOD (ok. 391 PLN). W cenie zawarta jest wiza, wejściówka do Petry oraz innych atrakcji w kraju.

Termin podróży: 3 – 6 grudnia
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony i 3-dniowe zakwaterowanie w 4* hotelu ze śniadaniami zapłacicie tylko 298 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju!

Podróż 76 PLN/2 osoby

Kraków – Amman – Kraków >>

Hotel 519 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 4* hotelu Grape Village wyposażono w prywatną łazienkę, balkon, minibar, telewizor LCD oraz dostęp do bezpłatnego WiFi. W cenę zakwaterowania wliczono także codzienne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 260 PLN/pobyt

Wypożyczonym samochodem łatwo dostaniecie się w okolice najważniejszych atrakcji!

Co warto zobaczyć w Jordanii?

Zdecydowanym numerem 1 oraz prawdopodobnie najpopularniejszą atrakcją jest Petra – wykute w skale starożytne miasto, będące jednym z cudów świata. Nie ma sensu więcej się tutaj rozpisywać – to miejsce, które każdy podróżnik powinien po prostu zobaczyć na własne oczy.

Morze Martwe (choć w rzeczywistości jest ono jeziorem) to kolejny ciekawy punkt na mapie Jordanii. Stopień jego zasolenia sprawia, że wewnątrz zbiornika zbiornika nie żyją żadne organizmy. Wy natomiast będziecie unosić się na jego powierzchni – przyznacie sami, że perspektywa grudniowej kąpieli na świeżym powietrzu brzmi tym razem zachęcająco?

Pustynny krajobraz Wadi Rum posłużył już za niejeden plan filmowy. Odwiedźcie go i wy, by własne oczy zobaczyć ogromną, surową, majestatyczną przestrzeń. Marzycie o niezapomnianej nocy pod gwiazdami? Wycieczka do Wadi Rum wraz z noclegiem na pustyni będzie zatem wspaniałym przeżyciem.

Foto: takepicsforfun / Shutterstock
Foto: TravelPixelz / Shutterstock
Foto: EyesTravelling / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie przybywający do Jordanii mają obowiązek posiadania negatywnego wyniku testu PCR (wykonanego najwcześniej 72h przed podróżą), ubezpieczenia z klauzulą pokrywającą koszty leczenia COVID-19 oraz aplikacji Amman Mobile APP. Natomiast pełen cykl szczepień zwalnia z obowiązku przeprowadzenia testu PCR po przylocie do Jordanii.
  • Wybierając się do Jordanii, polecam zakupić JordanPass – dzięki niemu sporo zaoszczędzicie odwiedzając tamtejsze atrakcje oraz nie poniesiecie kosztów wizy wjazdowej do tego kraju!
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Jordanii przeczytacie tutaj.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Po powrocie do Polski czeka was kwarantanna, z której możecie uwolnić się wykonując po 7 dniach test. Warunek ten nie dotyczy to osób zaszczepionych.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »