Fly4free.pl

Jezioro Garda na 7 dni za 564 PLN (645 PLN bez WDC). Loty z Warszawy, zakwaterowanie i auto

564 PLN
jezioro Garda
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: zilber42 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się z rodziną lub przyjaciółmi na wypoczynek do Włoch. Przygotowałem dla Was pełen pakiet: loty ze stołecznego lotniska, noclegi przy plaży i samochód na cały pobyt.

Z lotniska w Bergamo do miejsca zakwaterowania dojedziecie wypożyczonym autem. Odległość między tymi dwoma miejscami to 90 km. Droga powinna Wam zająć godzinę. Cena benzyny wynosi około 1,6 EUR za litr. Udanego wypoczynku!

Podsumowanie oferty

564 PLN / osoba (2255 PLN / 4 osoby)
Loty z Warszawy do Bergamo (14-21 maja) za 332 PLN / 4 osoby (83 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Residence Punta Gro za 1499 PLN / 4 osoby / 7 nocy (375 PLN / osoba)
Wynajęcie auta za 424 PLN / 4 osoby (106 PLN / osoba)
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

Residence Punta Gro usytuowany jest w rozległym ogrodzie z wyjściem na plażę nad jeziorem Garda. Na jego terenie znajdują się baseny, korty tenisowe oraz bezpłatny parking. Ośrodek oferuje komfortowe apartamenty z balkonem. Za 7 noclegów ze wszystkimi opłatami zapłacicie 1499 PLN / 4 osoby.

Wypożyczonym samochodem dojedziecie do miejsca zakwaterowanie i zobaczycie najważniejsze atrakcje w okolicy.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »