Fly4free.pl

Miał być maj, będzie najwcześniej wrzesień. Tania linia zawiesza na dłużej 3 trasy z Polski!

Foto: trabantos / Shutterstock
Brytyjska linia Jet2.com miała pod koniec maja wznowić połączenia z Krakowa do Manchesteru, Birmingham oraz Leeds/Bradford. Tak się jednak nie stanie – z systemu rezerwacyjnego linii wynika, że połączenie ruszą najwcześniej w połowie września.

Tani przewoźnik, który latał z kilku brytyjskich miast do Krakowa, zdecydował się na początku marca o zawieszeniu wszystkich swoich tras z i do Polski. Decyzję tłumaczył dość mgliście „obecnymi okolicznościami”, czyli mocno osłabionym popytem na podróże do naszego kraju w związku z rosyjską agresją na Ukrainę i tym, co dzieje się za naszą wschodnią granicą.

Przewoźnik zawiesił w sumie 5 połączeń od końca marca, ale 3 z nich miały wrócić pod koniec maja – chodzi tu o połączenia do Manchesteru, Birmingham oraz Leeds/Bradford. Tymczasem z systemu rezerwacyjnego przewoźnika wynika, że zawieszenie tych tras zostało przedłużone o kolejne 3 miesiące. Kiedy brytyjska linia wznowi loty do Krakowa?

Z systemu rezerwacyjnego wynika, że loty z Krakowa do Manchesteru zostaną wznowione 8 września, a do Leeds i Birmingham – 9 września. Z kolei 2 pozostałe połączenia ze stolicy Małopolski, a więc do Glasgow i Newcastle, mają zostać w dalszym ciągu wznowione 2 września. Choć wszystko będzie oczywiście zależało od popytu na podróże i tego, jak będzie rozwijała się sytuacja w Ukrainie.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »