Fly4free.pl

Jarmark bożonarodzeniowy w Budapeszcie za 358 PLN. Loty z Poznania + zakwaterowanie w 3* hotelu

358 PLN
Budapeszt Jarmark
Foto: Eastern.Light.Photography / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Lubicie świąteczny klimat? W takim razie odwiedźcie stolicę Węgier, w której zobaczycie jeden z najpiękniejszych jarmarków w Europie. Przy okazji zwiedzicie cudowny Budapeszt, który wspaniale się prezentuje, przywdziany w szatę z ozdobnych światełek.

Na Węgry polecicie 5 grudnia z lotniska w Poznaniu. Do Budapesztu udacie się na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Powrót do Polski zaplanowany jest na 9 grudnia.

W stolicy zatrzymacie się w 3* hotelu Benczur. To doskonale oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w centrum miasta. Ponadto będziecie mieć dostęp do bezpłatnego Wi-Fi, a pokoje wyposażone są w TV.

Termin podróży: 5–9 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za wycieczkę do Budapesztu zapłacicie 358 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w tym samym pokoju.

Hotel 599 PLN/pobyt/2 osoby

W Budapeszcie polecam wam noclegi w 3* hotelu Benczur. Obiekt położony jest w pobliżu największych atrakcji miasta. Ponadto goście pozytywnie oceniają pobyt na miejscu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wyjazd do Budapesztu?

W czasie waszego pobytu w stolicy Węgier odwiedzicie jarmark przy katedrze, który został uznany przez European Best Destinations za najlepszy jarmark bożonarodzeniowy w roku 2020. Do tego świąteczny klimat poczujecie w całym mieście! Most Łańcuchowy ozdobiony zostanie girlandą z lampek, a budynek parlamentu, opera, Zamek Królewski i cała dzielnica zamkowa przywdzieją szatę z ozdobnych światełek.

W Budapeszcie możecie zobaczyć również wiele innych ciekawych atrakcji. Jeśli lubicie punkty widokowe, powinniście wejść na Górę Gellerta, z której możecie podziwiać piękną panoramę miasta. Polecam wam również wizytę na Wzgórzu Zamkowym, gdzie będziecie mogli odwiedzić Basztę Rybacką.

Chcecie odpocząć? W takim razie wybierzcie się do Term Széchenyiego, czyli największego tego typu kompleksu w Europie. Ceny wstępu do historycznego spa zaczynają się już od 5900 HUF (około 80 PLN).

Foto: TT Studio / Shutterstock
parlament w budapeszcoe
Foto: Luciano Mortula – LGM / Shutterstock
Budapeszt
Foto: Anna Pertseva / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Podróż odbędziecie bez kwarantanny, jeśli jesteście zaszczepieni lub posiadacie negatywny wynik testu.
  • Więcej na temat aktualnej sytuacji na Węgrzech przeczytacie tutaj.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »