Fly4free.pl

Tylko dla pełnoletnich! Zbiór noclegów w hotelach z własnym browarem. Pobyty od 180 PLN/noc

Foto: Elevate / Unsplash.com
od
180 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
10.12.2021 - 28.02.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Co powiecie na prawdziwy weekendowy (i nie tylko) relaks w Polsce? Ucieknijcie od codziennych obowiązków i spędźcie parę dni z dala od domu, zatrzymując się w bardzo dobrych hotelach, które posiadają własny browar! Prawda, że brzmi kusząco? Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą dowód osobisty 😉

Na odkrywaniu uroków Polski oraz smakowaniu lokalnych specjałów, wybrać się będziecie mogli w okresie pomiędzy grudniem a lutym przyszłego roku. Jak sami widzicie, rozbieżność dat jest spora, więc bez problemu powinniście znaleźć coś dla siebie, jak choćby weekendowy termin (sobota-niedziela). Ceny zakwaterowania dla dwóch osób zaczynają się już od 180 PLN/doba.

Hotel od 180 PLN/2 osoby/noc

Za tytułowe 180 PLN zatrzymacie się w znakomitym pensjonacie Browar Miedzianka, który jak sama nazwa wskazuje, mieści się w miejscowości… Miedzianka, w woj. dolnośląskim. W cenie zapewniony będziecie mieli bezpłatny parking oraz dostęp do sieci WiFi. W miejscowym browarze warzonych jest 7 rodzajów piw: Cycuch Janowicki (American Pale Ale), Mniszek (Witbier), Rudawskie (Lager Wiedeński), Kurt (Pils Niemiecki), Wołek (Kolońskie), Górnik (Dymione) oraz Boberek (Barley Wine).

Dowiedzcie się więcej na temat tego noclegu

Także na Dolnym Śląsku znajduje się 3* hotelu Legnicki Browar Książęcy, położony jest on w sąsiedztwie starego miasta, w Legnicy. Tutejszy browar jest integralną częścią kompleksu (hotel i restauracja) mieszczącego się w ponad 100-letniej kamienicy. W cenie noclegów zapewnione będziecie mieli śniadania.

Dowiedzcie się więcej na temat tego noclegu

Niewiele więcej kosztować was będzie pobyt w 3* hotelu Szymbark, który położony jest nieopodal terenów zielonych w sąsiedztwie ścieżek oraz kaszubskiej wieży widokowej. W miejscowym browarze warzone są są piwa na tradycyjnych kaszubskich recepturach: Kartuski Mnich (jasne), Wieżyca, Pucki Rybak, Stężycka Malina (jasne pełne), Kościerski Miód Piwny (miodowe ciemne pełne jęczmienne) oraz Szymbarski Smok (ciemne mocne).

Dowiedzcie się więcej na temat tego noclegu

W dolnośląskiej wsi Miłków mieści się 3* hotel Pałac Spiż, który znajduje się na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego! Codzienne śniadania, dostęp do sieci WiFi oraz darmowy parking – to będziecie mieli zapewnione w cenie. W tutejszym browarze warzone są piwa Spiż: jasne, mocne, pszeniczne, ciemne, karmelowe oraz miodowe.

Dowiedzcie się więcej na temat tego noclegu

Nieopodal Piotrkowa Trybunalskiego znajduje się znakomity 3* hotel Podklasztorze, który oferuje zakwaterowanie z codziennymi śniadaniami. Na miejscu będziecie mogli korzystać z krytego basenu, bawialni dla najmłodszych oraz sieci WiFi. W tutejszym browarze Podklasztorze warzone są piwa na konkretnych zasadach, pasujących do różnego rodzaju dań.

Dowiedzcie się więcej na temat tego noclegu

Na samym końcu mam dla was ofertę pobytu w 5* hotelu Hamilton SPA & Wellness, który znajduje się tuż przy miejskiej plaży, w Świnoujściu. W cenę zakwaterowania wliczone są codzienne śniadania, dostęp do krytego basenu, centrum fitness oraz sieci WiFi. W miejscowym browarze od 2020 roku warzone jest piwo „Dobosz”

Dowiedzcie się więcej na temat tego noclegu

Zimowa wycieczka nad Bałtyk

W Świnoujściu musicie zobaczyć najwyższą na polskim wybrzeżu latarnię morską (68 m), wieżę dawnego kościoła przerobioną na punkt widokowy oraz strzegący wejścia do portu „wiatrak”, czyli Stawa Młyny, a także Muzeum Obrony Wybrzeża, Fort Zachodni oraz Fort Anioła.

Wybrzeżem warto przejść się do… Niemiec – przed taką wycieczką dopytajcie się w lokalnej informacji turystycznej, czy ze względu na epidemię koronawirusa jest to możliwe. Promenada Świnoujście-Heringsdorf łączy obydwa sąsiadujące ze sobą miasta i kraje, a wspomniany Heringsdorf był jednym z ulubionych kurortów niemieckich cesarzy.

Foto: Mary Rebecca Elliott / Unsplash.com
Foto: Dovi / Unsplash.com
Foto: Timothy Hales Bennett / Unsplash.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »