Fly4free.pl

#hohoho Święta z Fly4free.pl Prezenty dla czytelników

Foto: Fly4free.pl
W wyjątkowym czasie Bożego Narodzenia życzymy Wam radości, zdrowia i spełnienia podróżniczych marzeń. Dziękując jednocześnie za kolejny rok spędzony z Fly4free.pl, wraz z naszymi Partnerami przygotowaliśmy dla Was świąteczny konkurs.

Święta z Fly4free.pl /konkurs/

Pod redakcyjną choinką czekają na Was niespodzianki, wśród których znajdziecie m.in. vouchery, kody rabatowe, bilety na darmowe podróże, firmowe gadżety, kalendarze czy akcesoria przydatne każdemu podróżnikowi.

Podarunki dostaliśmy od Świętego Mikołaja… w którego wcielili się nasi Partnerzy m.in. linie lotnicze, miasta partnerskie, porty lotnicze, przewoźnicy autokarowi, parki rozrywki etc.

Prezenty będziemy rozdawać przez trzy świąteczne dni do 26 grudnia. Wypatrujcie wszystkich… poniżej na zdjęciu tylko niektóre z nich 🙂

Foto: Fly4free.pl

Jak wziąć udział w konkursie?

W tekście świątecznym będziemy publikować pytania konkursowe. Waszym zadaniem będzie udzielenie najciekawszej odpowiedzi. Oceni je redakcyjne jury, które wybierze najciekawsze i nagrodzi upominkiem od jednego z naszych Partnerów. Regulamin akcji konkursu dostępny jest tutaj.

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, zanim wyślecie maila z odpowiedzią. Aby każdy z Was miał takie same szanse na zdobycie prezentu pamiętajcie, że osoba która go otrzyma w rundzie X i otrzyma potwierdzenie mailem, nie może już dalej brać udziału w zabawie tzn. nie może przesyłać zgłoszeń w kolejnych rundach.

Odpowiedzi na pytania w danej rundzie można przesyłać do chwili opublikowania pytania w rundzie kolejnej lub do czasu, który zostanie wskazany z chwilą publikacji zadania. Pamiętajcie, że przekreślone pytanie w danej rundzie oznacza, że ta została zakończona i odpowiedzi na to pytanie nie są już przyjmowane. Informacja o przyznaniu nagrody do laureata będzie wysyłana na maila z którego nadesłał zgłoszenie.

Życzymy przyjemnej zabawy!

Dziękujemy za udział w akcji świątecznej. Rozdaliśmy wszystkie prezenty przygotowane przez naszych Partnerów. Gratulujemy laureatom!

PREZENT 27 (g. 20:00) Boże Narodzenie 26 grudnia

20 stycznia 2016 roku po uroczystym przecięciu wstęgi Port Lotniczy Olsztyn-Mazury dołączył do grona 15 największych portów lotniczych w Polsce. Dzień później odbył się pierwszy rejsowy lot linii Sprint Air do Berlina. Od uruchomienia pierwszego połączenia pasażerskiego na lotnisko Berlin-Tegel w 2016 roku, siatka połączeń rozrosła się m. in. o Kraków, Wrocław, Monachium, Warszawę, Londyn Luton, Londyn Stansted, Oslo, Dortmund, Lwów, Kolonię, Bremę i Burgas, a liczba pasażerów korzystających z portu lotniczego rosła znacznie szybciej niż planowano.

W ciągu ostatnich 5 lat, Port Lotniczy Olsztyn-Mazury współpracował m.in. z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT, Wizz Air, Ryanair, Adria Airways, Bulgarian Air oraz Small Planet. Obecnie lotnisko Olsztyn-Mazury obsługuje m.in: loty pasażerskie, czarterowe, medyczne, wojskowe, biznesowe, General Aviation, szkoleniowe, a w przyszłości również obsługę operacji lotniczych cargo.

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury przygotował dla Was dwa świąteczne zestawy gadżetów. Znajdziecie w nim kalendarz zeszytowy, przydatny w podróży kubek termiczny oraz standardowy kubek do kawy lub herbaty.

Aby otrzymać jeden z dwóch zestawów gadżetów napiszcie nam jak wyobrażacie sobie turystyczny pobyt w krainie tysiąca jezior? Nagrodzimy dwie osoby, które najciekawiej uzasadnią swój pobyt na Warmii i Mazurach.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 27. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

Na zgłoszenia do prezentu 27 czekamy do godziny 22:00.


/Aktualizacja g. 22:00/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 27 – zakończone.

Foto: Port Lotniczy Olsztyn-Mazury

PREZENT 26 (g. 19:00) Boże Narodzenie 26 grudnia

Lotnisko Lublin to najmłodszy w Polsce port lotniczy. W 2012 roku w plebiscycie „Życie w Architekturze” Internauci zdecydowali, że terminal pasażerski Portu Lotniczego Lublin jest najciekawszym i najlepszym obiektem architektury w Polsce zrealizowanym w latach 2000-2012.

Port Lotniczy Lublin przygotował dla Was świąteczny prezent, w którym znajdziecie kalendarz ścienny i zeszytowy oraz firmowy kubek.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać zestaw gadżetów Lotniska Lublin napiszcie nam o którym z egzotycznych krajów marzycie i dlaczego chcecie tam polecieć? Nagrodzimy osobę, która najciekawiej uzasadnią swoje marzenie podróży do egzotycznego kraju.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 26. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

Na zgłoszenia do prezentu 26 czekamy do godziny 20:00.


/Aktualizacja g. 20:00/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 26 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Port Lotniczy Lublin

PREZENT 25 (g. 17:35) Boże Narodzenie 26 grudnia

Port Lotniczy Wrocław S.A. może pochwalić się nie tylko przyznanym przez pasażerów tytułem Najbardziej Przyjaznego Lotniska w Polsce, ale również wysokim wskaźnikiem punktualności, co plasuje lotnisko na najlepszej pozycji w porównaniu do innych krajowych lotnisk.

Port Lotniczy Wrocław S.Aprzygotował dla Was dwa świąteczne firmowe zestawy. Znajdziecie w nich kalendarz trójdzielny, małą maskotkę – samolot, ołówek, długopis pierre cardin, skarpety na chłodne dni, siatkę na zakupy oraz etui na kartę płatniczą do zamocowania przy smartfonie.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z dwóch zestawów napiszcie nam jakie macie sprawdzone, w tym również nietypowe sposoby na spakowanie bagażu podręcznegoNagrodzimy dwie osoby, które najciekawiej uzasadnią swój sposób pakowania bagażu.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 25. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

Na zgłoszenia do prezentu 25 czekamy do godziny 19:00.


/Aktualizacja g. 19:00/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 25 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Port Lotniczy Wrocław

PREZENT 24 (g. 16:35) Boże Narodzenie 26 grudnia

KOLEO to sprytna aplikacja, w której nie tylko sprawdzicie zawsze aktualny kolejowy rozkład jazdy oraz ceny biletów wszystkich pociągów, ale również łatwo i szybko zakupicie bilety. Warto też zajrzeć do kolejowego MAGAZYNU. Przez aplikację możecie również zakupić bilety Kolei Ukraińskich czy czeskiego Leo Express z pełną ofertą w Polsce, w Czechach i na Słowacji!

KOLEO przygotowało dla Was świąteczną niespodziankę, w której znajdziecie zaprojektowany przez warszawskiego grafika i miłośnika kolei duży ścienny kalendarz na 2022 rok. To jedyny w swoim rodzaju ścienny kolejowy kalendarz, w którym zaznaczone są daty wszystkich świąt państwowych, niedziele handlowe, daty zmiany czasu, terminy korekt rozkładu jazdy PKP oraz innych ważnych wydarzeń związanych z koleją (Dzień kolejarza itd.). Został on wyprodukowany w 100% w Polsce w limitowanym nakładzie. W tym roku przedstawia polskie dworce kolejowe, które w ciągu ostatniej dekady poddano gruntownej renowacji.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z dwóch kalendarzy napiszcie jak wyobrażacie sobie pociągi przyszłości? Nagrodzimy dwie osoby, które najciekawiej uzasadnią odpowiedź.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 24. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

Na zgłoszenia do Prezentu 24 czekamy do godziny 17:35.


/Aktualizacja g. 17:35/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 24 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Koleo.pl

PREZENT 23 (g. 15:40) Boże Narodzenie 26 grudnia

Leo Express to czeski kolejowy przewoźnik, którego pociągi kursują m.in. z Pragi przez Bogumin, Katowice do Krakowa. Nie jest wykluczone, że niebawem pociągi Leo wyjadą również na inne trasy. Przewoźnik uzyskał już niezbędne zgody i planowane jest uruchomienie połączeń przez Warszawę do Terespola, jak również na liniach przez Włoszczowę Północ, Zawiercie, Sosnowiec czy Mińsk Mazowiecki.

Przewoźnik Leo Express przygotował dla Was dwadzieścia kodów rabatowych z 15% zniżką na zakup biletów na połączenia ze swojej siatki. Rabat obowiązuje na podróże od 1 stycznia do 31 marca 2022 w klasie ekonomicznej. Z warunkami zniżki można zapoznać się tutaj: le.cz/15

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z dwudziestu kodów zniżkowych napiszcie nam kogo i dlaczego zabralibyście w podróż do czeskiej PragiNagrodzimy dwadzieścia osób, które najciekawiej uzasadnią swoją odpowiedź.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 23. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe. 

Na zgłoszenia do Prezentu 23 czekamy do godziny 16:35.


/Aktualizacja g. 16:35/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 23 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną mailem przesłane do laureatów.

Foto: Leo Express

PREZENT 22 (g. 14:40) Boże Narodzenie 26 grudnia

Historia MajerBus zaczęła się w 2001 roku na terenie Podhala i Małopolski. Początkowa działalność w rodzinnych stronach z czasem rozrosła się do przewozów na terenie całej Polski oraz Europy. Flota składa się z nowoczesnych i wygodnych autokarów, którymi kierują doświadczeni kierowcy. Przewoźnik realizuje kursy między Zakopanem a Krakowem oraz usługi dla renomowanych, międzynarodowych biur podróży.

MajerBus przygotował dla Was świąteczne prezenty. Są nimi podwójne vouchery obniżające o 75% cenę biletów na linii Kraków – Zakopane, z którego możecie skorzystać do 30 czerwca 2022 roku.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z trzech voucherów napiszcie nam jak wyglądałby Wasz plan wypoczynku/pobytu w górach? Nagrodzimy trzy osoby, które przyślą najciekawsze plany górskiej podróży.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 22. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 15:40/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 22 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną mailem przesłane do laureatów.

Foto: MajerBus.pl

PREZENT 21 (g. 13:40) Boże Narodzenie 26 grudnia

Połączenie autobusowe do nawet najmniejszej miejscowości? Bez problemu wyszukacie je w jednej z najpopularniejszych wyszukiwarek połączeń e-podroznik.pl  Za jej pomocą możecie też wygodnie dokonać zakupu biletu autobusowego czy kolejowego.

e-podroznik.pl przygotował dla Was cztery bony rabatowe, z których każdy zawiera po cztery kody zniżkowe o wartości 30 PLN (4 x 30 PLN). Śmiało możecie zaplanować podróż samodzielnie lub z osobą towarzyszącą. Vouchery ważne do 31 marca 2022 roku.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z czterech bonów rabatowych odpowiedzcie na pytanie: dokąd i dlaczego tam wybralibyście się na długi weekend? Nagrodzimy cztery osoby, które przyślą najciekawsze uzasadnienie odpowiedzi na pytanie.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 21. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

Na odpowiedź do Prezentu 21 czekamy do godziny 14:40.


/Aktualizacja g. 14:40/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 21 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną mailem przesłane do laureatów.

Foto: e-podroznik.pl

PREZENT 20 (g. 11:30) Boże Narodzenie 26 grudnia

MAXBUS to przewoźnik autokarowy z południa Polski, który na co dzień obsługuję popularną linię Kraków – Zakopane. Oprócz tego firma posiada na wynajmem komfortowe autokary turystyczne, z których możecie korzystać na indywidualne grupowe wyjazdy.

Przewoźnik przygotował dla Was trzy niespodzianki w postaci podwójnych voucherów, które obniżają o 75% cenę biletów na linii Kraków – Zakopane. Z voucherów możecie skorzystać do końca czerwca 2022 roku.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z trzech voucherów napiszcie, które z miejsc podczas wędrówek po tatrzańskich szlakach obowiązkowo trzeba odwiedzić? Nagrodzimy trzy osoby, które przyślą najciekawsze uzasadnienie wskazanego miejsca.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 20. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

Na zgłoszenia do Prezentu 20 czekamy do godziny 13:40.

/Aktualizacja g. 13:40/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 20 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną mailem przesłane do laureatów.

Foto: MaxBus.pl

PREZENT 19 (g. 10:25) Boże Narodzenie 26 grudnia

PlusBus to sprawdzony przewoźnik autokarowy, z którym od wielu lat możecie podróżować m.in. z Warszawy na Podlasie. Firma działa od roku 2004 i zajmuje się obsługą zarówno linii regularnych jak i przejazdów turystycznych. W tym czasie przewiozła ponad 6 milionów pasażerów. W tym roku PlusBus obchodził 17 lat działalności.

PlusBus zostawił pod naszą choinką trzy kody promocyjne. Każdy z nich umożliwia rezerwację dwóch darmowych biletów. Kody ważne są na przejazdy w 2022 roku.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z trzech kodów napiszcie, które Waszym zdaniem trzy miejsca w Polsce powinny się znaleźć obowiązkowo w planie zwiedzania każdego podróżnika? Nagrodzimy trzy osoby, które przyślą najciekawsze uzasadnienie wskazanych miejsc.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 19. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 11:30/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 19 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną mailem przesłane do laureatów.

Foto: PlusBus.pl

PREZENT 18 (g. 9:15) Boże Narodzenie 26 grudnia

Ania i Marcin Nowakowie to jedna z najbardziej uznanych blogerskich marek w Polsce – prowadzą bloga Gdziewyjechac.pl Są również autorami polecanej przez nas książki Podróżuj Lepiej, o której możecie przeczytać na naszych łamach tutaj. Obecnie nakład tej książki został wznowiony. Blogerzy wydali również drugą książkę o Polsce „Podróżuj Bliżej„. Proponują w niej 21 wycieczek po Polsce mniej znanej, wciągającej, fascynującej i nieco tajemniczej.

Mamy dla Was dwa świąteczne zestawy, w których znajdziecie obie książki Podróżuj Lepiej” oraz „Podróżuj Bliżej„.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać zestaw książek – przewodników od Ani i Marcina odpowiedzcie na pytanie: które miejsce w Polsce polecacie na majówkę? Nagrodzimy dwie osoby, które najciekawiej uzasadnią przesłaną propozycję miejsca na majówkę.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 18. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 10:25/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 18 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną przesłane do laureatów.

Foto: GdzieWyjechac.pl

PREZENT 17 (g. 19:15) Boże Narodzenie 25 grudnia

Linia lotnicza Emirates powstała w 1985 roku. Na początku w jej flocie były zaledwie dwa wyleasingowane samoloty Boeing 737, a pierwsze loty odbywały się na trasie do Karaczi i Mombaju. Obecnie linie latają do 146 miejsc w 62 krajach na 6 kontynentach. Emirates dysponują jedną z najmłodszych flot na świecie. Warto też odnotować, że Emirates wielokrotnie zdobyły nagrodę dla Najlepszego Przewoźnika według Skytrax.

Emirates przygotował dla Was świąteczny zestaw gadżetów. Znajdziecie w nim kuchenny materiałowy uchwyt do garnka, kubek z łyżeczką, kartki świąteczne z kopertami, łyżeczkę i widelczyk dla dziecka, dzbanek na wodę oraz kubki jednorazowe.,

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać zestaw świąteczny napiszcie nam jak wyobrażacie sobie podróż dookoła świata? Nagrodzimy osobę, która w najciekawszy sposób uzasadni odpowiedz.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 17. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

Na odpowiedzi do Prezentu 17 czekamy dziś 24 grudnia do godziny 22:15.

/Aktualizacja g. 22:15/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 17 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Emirates

PREZENT 16 (g. 18:10) Boże Narodzenie 25 grudnia

NEOBUS największy z krajowych przewoźników autokarowych. Flota przewoźnika to nowoczesne i komfortowe autokary (również piętrowe). Najnowsze, jak np. Irizary i6, zostały dostarczone w 2021 roku. Wszystkie autobusy wyposażone są w wiele udogodnień, m.in. klimatyzację, toaletę, gniazdka z prądem, rozkładane fotele oraz darmowe WiFi. Pojazdy regularnie są również dezynfekowane.

Dostępne linie:

N1 / Ustrzyki Górne – Ustrzyki Dolne – Sanok – Iwonicz-Zdrów – Rymanów-Zdrój – Krosno – Rzeszów – Ostrowiec Św. – Lotnisko Chopina – Warszawa
N2 / Niebylec – Rzeszów – Ostrowiec Św. – Lotnisko Chopina – Warszawa
N3 / Ustrzyki Dolne – Sanok – Iwonicz-Zdrów – Rymanów-Zdrój – Krosno – Rzeszów – Kraków – Kraków Airport – Katowice – Gliwice – Wrocław
N4 / Ustrzyki Górne – Sanok – Iwonicz-Zdrów – Rymanów-Zdrój – Krosno – Rzeszów – Busko-Zdrój – Kielce – Piotrków Trybunalski – Łódź
N6 / Warszawa – Radom – Kielce – Kraków – Zakopane
N7 / Warszawa – Kielce – Kraków – Rzeszów
N8 / Rzeszów – Kraków – Zakopane

Dodatkowo autobusami linii N1 i N2 można dojechać do lotniska Chopina w Warszawie, a N3 do lotniska Kraków – Balice.

NEOBUS przygotował dla Was prezenty, dziesięć darmowych pojedynczych biletów do wykorzystania w 2022 roku na dowolnej trasie z siatki połączeń przewoźnika.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z darmowych biletów napiszcie co polecacie: wyjazd w Bieszczady czy może w Tatry? Nagrodzimy dziesięć osób, które najciekawiej uzasadnią swoją odpowiedź.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 16. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 19:15/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 16 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną przesłane do laureatów.

Foto:

PREZENT 15 (g. 17:20) Boże Narodzenie 25 grudnia

Port lotniczy Łódź-Lublinek jest najstarszym polskim portem działającym nieprzerwanie w tym samym miejscu od  96 lat. Jest nawet starszy od warszawskiego Lotniska Chopina o 9 lat. W tym roku przypadła jego 96. rocznica otwarcia.

Port lotniczy powstał w 1925 roku z inicjatywy łódzkiego oddziału Ligi Obrony Powietrznej Państwa. Dwa lata później została uruchomiona pierwsza trasa lotnicza z Warszawy przez Łódź do Poznania, a potem także do Lwowa, Wilna i Krakowa.

Po wojnie Lublinek miał pozycję drugiego po stolicy portu lotniczego w Polsce. Z Łodzi można było polecieć do Warszawy, Krakowa, Poznania, Katowic, Gdańska i Wrocławia. Obsługiwały je m.in. samoloty Li-2.

Port Lotniczy Łódź-Lublinek przygotował dla Was trzy zestawy firmowych gadżetów, wśród których znajdziecie kalendarz zeszytowy, skarpetki z logo portu oraz przydatny również w podróży worek-plecak.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z trzech zestawów gadżetów napiszcie jakie macie nietypowe, a sprawdzone sposoby na trwającą długo podróż? Nagrodzimy trzy osoby, które w najciekawszy sposób uzasadnią odpowiedz.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 15. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 18:10/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 15 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Łódź Airport

PREZENT 14 (g. 16:20) Boże Narodzenie 25 grudnia

ENERGYLANDIA w Zatorze koło Krakowa to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 43 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski.

Kupując JEDEN BILET WSTĘPU, można korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Przemyślany, ergonomiczny i niewątpliwie piękny projekt bramy wejściowej oraz nowoczesny system i kilkadziesiąt kas pozwalają uniknąć uciążliwych kolejek, a specjalny układ alejek widokowych, zapewnia łatwy i bezproblemowy dostęp do wszystkich atrakcji.

Atrakcje wyróżniają się specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią, dodatkowo są podzielone są na 6 stref: BajkolandiaStrefa familijnaStrefa ekstremalnaWater ParkSmoczy Gród, Aqualantis.

ENERGYLANDIA przygotowała dla Was dwa świąteczne zestawy, w każdym znajdziecie darmowy całodzienny bilet do Parku Rozrywki Energyladnia do wykorzystania do 24 czerwca 2022 roku – ważny na wszystkie atrakcje oraz gadżety: czekoladowy kalendarz adwentowy, kalendarz biurkowy, książka z przepisami kuchennymi, zeszyt na notatki z planem lekcji, notatnik zeszytowy, smycz do kluczy, skarpetki, mały notatnik, foremka do ciasta i piernik świąteczny.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z dwóch zestawów świątecznych napiszcie nam jak wyobrażacie sobie wymarzony park rozrywki? Nagrodzimy dwie osoby, które w najciekawszy sposób uzasadnią odpowiedz.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 14. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 17:20/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 14 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Energylandia.pl

PREZENT 13 (g. 15:40) Boże Narodzenie 25 grudnia

Przyjeżdżający do Chorwacji mogą się cieszyć aż trzema różnymi strefami klimatycznymi. Na wybrzeżu przeważa przyjemny klimat śródziemnomorski klimat z dużą ilością słonecznych dni w roku. Lata są gorące i suche, a zimy łagodne i wilgotne.  Temperatury lekko spadają w wewnętrznej części, gdzie przeważa łagodny klimat kontynentalny. Chorwacja bez wątpienia jest bardzo chętnie odwiedzana przez turystów z Polski.

Określana jest również mianem zielonego raju. Wpływ na to ma przyjemny klimat i jedyny w swoim rodzaju świat zwierząt. Występuje tam sęp białogłowy, dzikie konie czy niedźwiedzie brunatne i delfiny, a świat roślin liczy ponad 3000 różnych gatunków w niektórych lokalizacjach na Velebicie i wyspach kvarnerskich. Bez wątpienia jest to najlepsze miejsce, żeby się zgubić i najlepsze, aby odnaleźć siebie. Więcej przydatnych informacji o Chorwacji znajdziecie tutaj.

Chorwacka Wspólnota Turystyczna w Warszawie przygotowała dla Was pięć świątecznych niespodzianek. W każdej jest praktyczna torba na zakupy, koszulka, pendrive, informator turystyczny, zawieszka do bagażu, mała podręczna mapa.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z pięciu zestawów świątecznych napiszcie czy lubicie podróżować aktywnie i zwiedzać czy też preferujecie słodkie leniuchowanie np. na plażyNagrodzimy pięć osób, które w najciekawszy sposób uzasadnią swoją odpowiedź.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 13. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 16:20/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 13 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Chorwacka Wspólnota Turystyczna

PREZENT 12 (g. 14:30) Boże Narodzenie 25 grudnia

Charakterystyczne zielone autobusy FlixBus znane są praktycznie każdemu podróżnikowi. Pomimo, że jest to dość młoda firma, to oferuje autokarowe przejazdy krajowe i międzynarodowe. Dzięki prostej metodzie składania rezerwacji i rosnącej każdego dnia ofercie pasażerowie mają możliwość korzystania do okazałej siatki połączeń.

Jeżeli lubicie podróże to skorzystajcie z rabatu 15% na zakup biletów (zniżka na cały koszyk zakupów) na podróże krajowe. FlixBus przygotował dla Was 100 kodów rabatowych. Możecie z nich skorzystać od 7 stycznia do 28 lutego 2022 roku.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden ze stu kodów zniżkowych napiszcie nam czy góry czy morze, które z tych kierunków polecacie i dlaczego? Nagrodzimy sto osób, które najciekawiej uzasadnią swoją odpowiedź.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 12. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe. 

/Aktualizacja g. 15:40/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 12 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną mailowo przesłane do laureatów.

Foto: Flixbus.pl

PREZENT 11 (g. 13:30) Boże Narodzenie 25 grudnia

Lubartów to miasto w województwie lubelskim, położone jest nad rzeką Wieprz i jest dziesiątym co do wielkości miastem w województwie lubelskim, pod względem liczby mieszkańców. Król Zygmunt I Stary nadał miastu przywilej lokacyjny 29 maja 1543 r. Nazwa miasta wiąże się z rodami jego właścicieli: Firlejów (Lewartów – od herbu Lewart) i Sanguszków (Lubartów – od legendarnego przodka Lubarta).

Współczesny Lubartów to miasto stale rozwijające się, inwestujące w nowoczesne rozwiązania komunikacyjne. Wizytówką miasta jest Zespół Pałacowo – Parkowy. Dzięki rekonstrukcji, której dokonano w oparciu o projekt polskiego planisty ogrodów – Gerarda Ciołka, jako jeden z nielicznych w kraju park lubartowski utrzymany jest w stylu francuskim.

Piękne są również okolice Lubartowa. Miasto położone jest w otoczeniu Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego. Muzeum Zamoyskich w Kozłówce jest jednym z cudów Polski wyłonionych w konkursie National Geographic.

Co warte podkreślenia Miasto Lubartów prowadzi kampanię promocyjną, w trakcie której zachwalane są walory turystycznych miasta. Jak przekonują organizatorzy – Lubartów to miejsce, gdzie liczy się lepsze jutro, gdzie człowiek żyje zgodnie z naturą, może rozwijać swoje pasje i spotykać przyjaciół, oraz gdzie znajdzie swój dom.

Miasto Lubartów przygotowało dla Was prezenty, pięć fantastycznych zestawów gadżetów. Znajdziecie wśród nich m.in. koszulki, kubek, kalendarz, trójdzielny czy smycz do kluczy.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z zestawów gadżetów napiszcie do którego kraju lub regionu najczęściej podróżujecie? Nagrodzimy pięć osób, które najciekawiej uzasadnią swoją odpowiedź dot. najczęściej odwiedzanego kraju lub regionu.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 11. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe. 

/Aktualizacja g. 14:30/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 11 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną przesłane do laureatów.

Foto: UM Lubartów

PREZENT 10 (g. 12:30) Boże Narodzenie 25 grudnia

Nie macie ochoty czekać na dworcu lub przystanku oraz dźwigać bagaży? Hoper zabierze Was z domu, hotelu czy sanatorium i dowiezie pod wskazany adres w Polsce lub za granicą.

Hoper to usługa transportowa „od adresu do adresu” (door-to-door). Połączenia obsługiwane są przez komfortowe i szybkie 9-osobowe minivany. Pojazdy nie zatrzymują się na przystankach i dworcach autobusowych. Przejazd odbywa się między wskazanymi przez pasażera adresami początku i końca podróży, którymi mogą być adresy: domu, sanatorium, lotniska, hotelu, pensjonatu, akademika, miejsca pracy, urzędu czy innej dowolnej lokalizacji. Hoper obsługuje wszystkie, nawet najmniejsze, miejscowości w obrębie trasy.

Hoper obsługuje trasy krajowe oraz trasy międzynarodowe. Na podstronach prezentujących trasy Hopera, można sprawdzić, czy konkretna miejscowość znajduje się w obszarze usług.

Hoper przygotował dla Was dwa bony rabatowe na zakup biletów. Zawierają po 4 kody, z których każdy obniża cenę o 30 zł. Bony ważne są do 31 marca 2022 roku na podróże do 31 sierpnia 2022 roku.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z dwóch bonów odpowiedzcie na pytanie: dlaczego wybieracie podróże zorganizowane od a do z lub preferujecie te do samodzielnej organizacji? Nagrodzimy dwie osoby, które najciekawiej uzasadnią swoją odpowiedź dot. podróży.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 10. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe. 

/Aktualizacja g. 13:30/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 10 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną mailem przesłane do laureatów.

Foto: Hoper

PREZENT 9 (g. 11:00) Boże Narodzenie 25 grudnia

Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova Spółka Akcyjna świadczy usługi w zakresie regularnych przewozów pasażerskich, głównie na terenie województwa podlaskiego. Spółka realizuje przewozy przy pomocy ponad 400 autobusów. Z nowoczesnego dworca autobusowego w Białymstoku, będącego własnością Spółki są realizowane połączenia do wszystkich miast powiatowych na terenie województwa oraz do takich miast jak np. Olsztyn, GdańskGołdapToruń. Spółka obsługuje także wiele połączeń z mniejszych miast województwa takich jak np. Suwałki – WarszawaSuwałki – WrocławBiałowieża – WarszawaSiemiatycze – WarszawaŁomża – Gdańsk.

Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova Spółka Akcyjna przygotowała dla Was pięć podwójnych voucherów, które obniżają o 70% cenę biletów na liniach Warszawa – SuwałkiGdańsk – SuwałkiSuwałki – Białystok. Vouchery ważne są do końca czerwca 2022 roku.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z pięciu voucherów odpowiedzcie na pytanie: podróżujecie tylko z bagażem podręcznym czy wolicie mieć wszystko pod ręką i zabieracie dużą walizkę rzeczy? Nagrodzimy pięć osób, które najciekawiej uzasadnią swoją odpowiedź.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 9. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe. 

/Aktualizacja g. 12:30/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 9 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną mailem przesłane do laureatów.

Foto: PKS NOVA

PREZENT 8 (g. 9:55) Boże Narodzenie 25 grudnia

Firma Przewozy Pasażerskie „Trans-Bus Express” obsługuje linie: Nałęczów – WarszawaKazimierz Dolny – Puławy – Warszawa. W zależności od potrzeb na indywidualny grupowy wyjazd można wynająć komfortowe autokary, które są wyposażone w pełni regulowane, wygodne fotele z indywidualnymi nawiewami i oświetleniem oraz w klimatyzację. Przewoźnik oferuje bezpieczną i komfortową podróż na wycieczki szkolne, pracownicze, wyjazdy integracyjne, konferencję, pielgrzymki, imprezy okolicznościowe.

Trans-Bus Express” przygotował dla Was pięć podwójnych voucherów, które obniżają o 80% cenę biletów na liniach Warszawa – Kazimierz Dolny oraz Warszawa – Nałęczów. Vouchery można zrealizować do końca czerwca 2022 roku.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z pięciu voucherów odpowiedzcie na pytanie: lepiej podróżować w grupie czy samodzielnie? Nagrodzimy pięć osób, które najciekawiej uzasadnią formę podróży indywidulanej lub grupowej.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 8. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe. 

/Aktualizacja g. 11:00/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 8 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną mailem przesłane do laureatów.

Foto: TransBusExpress

PREZENT 7 (g. 19:15)

Leo Express to czeski kolejowy przewoźnik, którego pociągi kursują m.in. z Pragi przez Bogumin, Katowice do Krakowa. Nie jest wykluczone, że niebawem pociągi Leo wyjadą również na inne trasy. Przewoźnik uzyskał już niezbędne zgody i planowane jest uruchomienie połączeń przez Warszawę do Terespola, jak również na liniach przez Włoszczowę Północ, Zawiercie, Sosnowiec czy Mińsk Mazowiecki.

Przewoźnik Leo Express przygotował dla Was trzydzieści kodów rabatowych z 15% zniżką na zakup biletów na połączenia ze swojej siatki. Rabat obowiązuje na podróże od 1 stycznia do 31 marca 2022 w klasie ekonomicznej. Z warunkami zniżki można zapoznać się tutaj: le.cz/15

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z trzydziestu kodów zniżkowych napiszcie nam czy w podróży np. pociągiem lub autobusem wybieracie miejsca przy oknie czy przy przejściuNagrodzimy trzydzieści osób, które najciekawiej uzasadnią swoją odpowiedź dot wyboru miejsca w pociągu/autobusie.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 7. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe. 

Zgłoszenia konkursowe do tego prezentu przyjmujemy dziś 24 grudnia do godziny 23:59!


/Aktualizacja g. 23:59/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 7 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną mailem przesłane do laureatów.

Foto: Leo Express

PREZENT 6 (g. 18:25)

Planujący wakacyjne podróże mogą w nadchodzącym sezonie wybierać z rekordowej liczby połączeń jaka będzie realizowana z lotniska w Poznaniu. Przewoźnicy zaoferują 44 kierunki, 47 tras regularnych oraz 9 kierunków czarterowych.

Doskonałym dodatkiem do planowanej podróży będzie zestaw firmowych gadżetów od Poznań Airport, które przydadzą się każdemu podróżnikowi. Wśród nich m.in. opakowania do kosmetyków, które można zabrać na pokład samolotu, zawieszka do kluczy, mały notatnik z długopisem, dmuchana poduszka oraz czapeczka. Port lotniczy przygotował trzy zestawy.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z trzech zestawów gadżetów napiszcie nam jaki jest Wasz ulubiony wakacyjny kierunekNagrodzimy trzy osoby, które najciekawiej uzasadnią swoją odpowiedź.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 6. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe. 

/Aktualizacja g. 19:15/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 6 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Poznań Airport

PREZENT 5 (g. 17:40)

Charakterystyczne zielone autobusy FlixBus znane są praktycznie każdemu podróżnikowi. Pomimo, że jest to dość młoda firma, to oferuje autokarowe przejazdy krajowe i międzynarodowe. Dzięki prostej metodzie składania rezerwacji i rosnącej każdego dnia ofercie pasażerowie mają możliwość korzystania do okazałej siatki połączeń.

Jeżeli lubicie podróże to skorzystajcie z rabatu 15% na zakup biletów (zniżka na cały koszyk zakupów) na podróże krajowe. FlixBus przygotował dla Was 50 kodów rabatowych. Możecie z nich skorzystać od 7 stycznia do 28 lutego 2022 roku.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z pięćdziesięciu kodów zniżkowych napiszcie nam, które miejsce i dlaczego polecacie na zimową wycieczkęNagrodzimy pięćdziesiąt osób, które uzasadnią miejsce docelowe podróży.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 5. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe. 

/Aktualizacja g. 18:25/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 5 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną mailowo przesłane do laureatów.

Foto: FlixBus.pl

PREZENT 4 (g. 15:10)

KLM holenderskie linie lotnicze wchodzą w skład holdingu Air France-KLM. Należą również do sojuszu lotniczego SkyTeam. Głównym portem lotniczym dla tej linii jest Amsterdam-Schiphol. Jest to najstarsza linia lotnicza na święcie, która została założona w 1919 roku i działa nieprzerwanie do dziś. Posiada flotę liczącą blisko 200 samolotów. Linia wykonuje loty m.in. do i z Polski na trasach Amsterdam – Warszawa/Kraków/Gdańsk.

Warto podkreślić, że KLM otrzymał nagrodę APEX World Class Award 2022. To nowa nagroda APEX i najwyższa kategoria w światowych nagrodach dla branży lotniczej. Stanowi wyjątkowe uznanie dla osiągnięć w obszarach takich jak bezpieczeństwo, dobre samopoczucie i zrównoważony rozwój.

Linie lotnicze KLM przygotowały dla Was kolekcjonerki model samolotu Boeing 787-9 w skali 1:200.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać model samolotu napiszcie jak wyobrażacie sobie samolot przyszłości? Nagrodzimy osobę, która najciekawiej uzasadni swoją odpowiedź.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 4. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe. Na odpowiedź czekamy do godziny 17:30!

/Aktualizacja g. 17:40/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 4 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną przesłane do laureatów.

Foto: KLM

PREZENT 3 (g. 14:05)

5 sierpnia 2021 roku w Katowice Airport oddano do użytku terminal pasażerski B po rozbudowie i przebudowie. Dzięki temu zwiększono liczbę stanowisk odprawy biletowo-bagażowej z 18 do 28. Jednocześnie powiększono halę odlotów, teraz znajduje się na trzech poziomach. Z 10 do 16 wzrosła liczba bramek do zapokładowania pasażerów.

Nowe „serce” terminalu B to system transportu, kontroli bezpieczeństwa i sortowania bagaży rejestrowanych. Wyposażono go w dwa najnowsze urządzenia kontroli bezpieczeństwa (tomografy), za sprawą których uzyskiwany jest szczegółowy, trójwymiarowy obraz zawartości prześwietlanego bagażu.

Nowa bagażownia to również sorter tackowy (76 tacek) z systemem przechyłu oraz 12 zrzutni bagażowych. Przepustowość systemu to 1 885 sztuk bagaży na godzinę.

Katowice Airport przygotował dla Was dwa duże kalendarze ścienne z przepięknymi zdjęciami najpiękniejszych i najbardziej charakterystycznych statków powietrznych, które można spotkać zarówno na co dzień, jak i od święta, na pyrzowickim lotnisku. Zdjęcia, co dodaje im wyjątkowego uroku, zostały wykonane o różnych porach roku oraz dnia i nocy.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z dwóch kalendarzy ściennych napiszcie dokąd i dlaczego tam chcielibyście polecieć na przyszłoroczne wakacje z lotniska w Katowicach? Nagrodzimy dwie osoby, które najciekawiej uzasadnią swoją odpowiedź.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 3. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 15:10/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 3 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną przesłane do laureatów.

Foto:

PREZENT 2 (g. 13:10)

Lubartów to miasto w województwie lubelskim, położone jest nad rzeką Wieprz i jest dziesiątym co do wielkości miastem w województwie lubelskim, pod względem liczby mieszkańców. Król Zygmunt I Stary nadał miastu przywilej lokacyjny 29 maja 1543 r. Nazwa miasta wiąże się z rodami jego właścicieli: Firlejów (Lewartów – od herbu Lewart) i Sanguszków (Lubartów – od legendarnego przodka Lubarta).

Współczesny Lubartów to miasto stale rozwijające się, inwestujące w nowoczesne rozwiązania komunikacyjne. Wizytówką miasta jest Zespół Pałacowo – Parkowy. Dzięki rekonstrukcji, której dokonano w oparciu o projekt polskiego planisty ogrodów – Gerarda Ciołka, jako jeden z nielicznych w kraju park lubartowski utrzymany jest w stylu francuskim.

Piękne są również okolice Lubartowa. Miasto położone jest w otoczeniu Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego. Muzeum Zamoyskich w Kozłówce jest jednym z cudów Polski wyłonionych w konkursie National Geographic.

Co warte podkreślenia Miasto Lubartów prowadzi kampanię promocyjną, w trakcie której zachwalane są walory turystycznych miasta. Jak przekonują organizatorzy – Lubartów to miejsce, gdzie liczy się lepsze jutro, gdzie człowiek żyje zgodnie z naturą, może rozwijać swoje pasje i spotykać przyjaciół, oraz gdzie znajdzie swój dom.

Miasto Lubartów przygotowało dla Was prezenty, pięć fantastycznych zestawów gadżetów. Znajdziecie wśród nich m.in. koszulki, kubek, kalendarz, trójdzielny czy smycz do kluczy.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z zestawów gadżetów napiszcie jak wyglądałby Wasz wymarzony pobyt w Lubartowie? Nagrodzimy pięć osób, które najciekawiej uzasadnią swoją odpowiedź.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 2. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe.

/Aktualizacja g. 14:05/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 2 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Nagrody zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Miasto Lubartów

PREZENT 1 (g. 12:05)

NEOBUS największy z krajowych przewoźników autokarowych. Flota przewoźnika to nowoczesne i komfortowe autokary (również piętrowe). Najnowsze, jak np. Irizary i6, zostały dostarczone w 2021 roku. Wszystkie autobusy wyposażone są w wiele udogodnień, m.in. klimatyzację, toaletę, gniazdka z prądem, rozkładane fotele oraz darmowe WiFi. Pojazdy regularnie są również dezynfekowane.

Dostępne linie:

N1 / Ustrzyki Górne – Ustrzyki Dolne – Sanok – Iwonicz-Zdrów – Rymanów-Zdrój – Krosno – Rzeszów – Ostrowiec Św. – Lotnisko Chopina – Warszawa
N2 / Niebylec – Rzeszów – Ostrowiec Św. – Lotnisko Chopina – Warszawa
N3 / Ustrzyki Dolne – Sanok – Iwonicz-Zdrów – Rymanów-Zdrój – Krosno – Rzeszów – Kraków – Kraków Airport – Katowice – Gliwice – Wrocław
N4 / Ustrzyki Górne – Sanok – Iwonicz-Zdrów – Rymanów-Zdrój – Krosno – Rzeszów – Busko-Zdrój – Kielce – Piotrków Trybunalski – Łódź
N6 / Warszawa – Radom – Kielce – Kraków – Zakopane
N7 / Warszawa – Kielce – Kraków – Rzeszów
N8 / Rzeszów – Kraków – Zakopane

Dodatkowo autobusami linii N1 i N2 można dojechać do lotniska Chopina w Warszawie, a N3 do lotniska Kraków – Balice.

NEOBUS przygotował dla Was prezenty, pięć darmowych pojedynczych biletów do wykorzystania w 2022 roku na dowolnej trasie z siatki połączeń przewoźnika.

Zadanie konkursowe:

Aby otrzymać jeden z darmowych biletów napiszcie kogo i dlaczego zabralibyście na zimowy weekend do Zakopanego? Nagrodzimy pięć osób, które najciekawiej uzasadnią swoją odpowiedź.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 1. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadanie konkursowe. Macie na to czas do kolejnego prezentu, który za około godzinę.

/Aktualizacja g. 13:10/ Przyjmowanie konkursowych zgłoszeń do Prezentu 1 – zakończone. Zapraszamy do kolejnej rundy. Darmowe bilety zostaną przesłane do laureatów.

Foto: Neobus.pl
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »