REKLAMA

#hohoho Święta z Fly4free. Razem z partnerami mamy dla Was prezenty

Foto: Stocklekkies / Shutterstock

W wyjątkowym Bożonarodzeniowym czasie, który spędzacie w rodzinnym gronie życzymy Wam radości, nadziei i spełnienia wszystkich podróżniczych marzeń. Dziękując za kolejny rok spędzony z Fly4free, wraz z naszymi partnerami pragniemy obdarować Was prezentami.

Święta z Fly4free.pl rozpoczniemy dziś w Wigilię Bożego Narodzenia. Pod redakcyjną choinką czekają na Was prezenty wśród których znajdziecie vouchery i bilety na darmowe podróże, firmowe gadżety, kalendarze czy akcesoria przydatne każdemu podróżnikowi. Będziemy je rozdawać przez trzy kolejne dni do 26 grudnia. Pierwszego prezentu wypatrujcie już wczesnym popołudniem…

Poniżej tylko niektóre z prezentów, które dla Was przygotowaliśmy »
Foto: Fly4free

Jak wziąć udział w zabawie?

W tekście świątecznym publikować będziemy pytania. Waszym zadaniem będzie udzielenie najciekawszej odpowiedzi. Oceni je redakcyjne jury, które wybierze najciekawsze i nagrodzi upominkiem. Regulamin akcji świątecznej dostępny jest tutaj.

Uwaga! Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, zanim wyślecie maila z odpowiedzią. Aby każdy z Was miał takie same szanse na zdobycie prezentu pamiętajcie, że osoba która go otrzyma w rundzie X i otrzyma potwierdzenie mailem, nie może już dalej brać udziału w zabawie tzn. nie może przesyłać zgłoszeń w kolejnych rundach.

Odpowiedzi na pytania w danej rundzie można przesyłać do chwili opublikowania pytania w rundzie kolejnej. Przekreślone pytanie w danej rundzie oznacza, że ta została zakończona i odpowiedzi na to pytanie nie są już przyjmowane. Informacja o przyznaniu nagrody do laureata będzie wysyłana na maila z którego nadesłał zgłoszenie.

 

Dziękujemy za udział w akcji świątecznej. Gratulujemy laureatom!

Redakcja g. 22.30

 

PREZENT 29 (g. 21.25)

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka, jest najdalej wysuniętym na południowy-wschód lotniskiem w Polsce. W tym roku lotnisko świętowało swoje 70-lecie działalności. Port nieustannie się rozwija, a w 2018 roku obsłużył ponad 750 tysięcy pasażerów.

Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka przygotował dla Was trzy zestawy firmowych gadżetów. Są wśród nich etui na dokumenty, mały notes, długopis, smycz do kluczy czy samolot maskotka.

Aby otrzymać jeden z zestawów odpowiedzcie najciekawiej na pytanie:

Jakie macie najciekawsze sposoby na pakowanie bagażu przed podróżą?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 29. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 3 osoby, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka

PREZENT 28 (g. 20.30)

Fly4free to również ogromna społeczność jaką tworzą nasi forumowicze, którzy przygotowali wyjątkowy kalendarz na nadchodzący rok.  Powstał z ich zdjęć, które mają nie tylko zachęcać do podróży, ale przede wszystkim inspirować do odkrywania kolejnych zakątków świata. Mamy dla Was pod choinkę dziesięć wyjątkowych kalendarzy społeczności Fly4free.

Aby otrzymać jeden z nich odpowiedzcie ciekawie na pytanie:

Jak będzie wyglądała Wasza podróż dookoła świata?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 28. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 10 osób, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie

Foto: Fly4free

PREZENT 27 (g. 19.30)

Port Lotniczy Wrocław S.A. może pochwalić się przyznanym przez pasażerów tytułem Najbardziej Przyjaznego Lotniska w Polsce. Na swoim koncie ma również dwukrotną nagrodę dla najlepszego regionalnego lotniska dla pasażerów biznesowych.

Port Lotniczy Wrocław S.A. przygotował dla Was 3 zestawy gadżetów. Znajdziecie w nich dużo fajnych i przydatnych rzeczy jak kalendarz, notes, skarpetki, smycz, maskotkę follow me, maskotkę samolot, długopis, ołówek, pendrive i torebki na kosmetyki.

Aby otrzymać jeden z zestawów odpowiedzcie najciekawiej na pytanie:

Które zazwyczaj miejsca w samolotach wybieracie i dlaczego?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 27. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 3 osoby, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: Port Lotniczy Wrocław S.A.

PREZENT 26 (g. 18.19)

NEOBUS to jeden z największych krajowych przewoźników autokarowych, którego autokary docierają np. do Warszawy, Krakowa, Katowic, Kielc czy Łodzi. Możecie z nim również pojechać np. do wielu turystycznych miejscowości: Iwonicz Zdrój, Rymanów Zdrój czy Polańczyk. Wygodnie dojedziecie też do lotnisk w Warszawie czy Krakowie. Komfortowe autokary z darmowym WiFi, gniazdkami z prądem czy toaletą kursują również na trasach do Przemyśla i Medyki.

NEOBUS ma dla Was dziesięć świątecznych zestawów, w których znajdziecie nie tylko VOUCHER na darmową podróż, ale również sporo fajnych gadżetów jak smycz do kluczy, okulary przeciwsłoneczne, długopis, notes i kalendarz.

Aby otrzymać jeden z zestawów odpowiedzcie najciekawiej na pytanie:

Jak zaplanujecie urlop, który macie spędzić w Bieszczadach?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 26. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 10 osób, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: Neobus

PREZENT 25 (g. 17.20)

FREE NOW (dawne mytaxi) to pełna swoboda podróżowania – gdziekolwiek i kiedykolwiek. To łatwe planowanie i zamawianie przejazdów w ponad 100 europejskich miastach, w tym np. w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Katowicach i konurbacji śląskiej, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu. Przez aplikację FREE NOW możecie też od niedawna wypożyczyć hulajnogi Hive.

FREE NOW (dawne mytaxi) ma dla Was sześć voucherów o wartości 30 PLN każdy. Możecie je wykorzystać do 31 stycznia 2020 roku.

Aby otrzymać jeden z voucherów odpowiedzcie najciekawiej na pytanie:

Dlaczego wybierasz FREE NOW?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 25. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 6 osób, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: FREE NOW

PREZENT 24 (g. 16.20)

Z narodowym przewoźnikiem podróże są i komfortowe i tanie. Polonus, który posiada we flocie autokary w biało-czerwonych barwach przygotował dla Was DARMOWE BILETY (tam oraz powrót) np. na ferie, majówkę lub wakacje (do 31 sierpnia 2020 roku). Do każdego vouchera praktyczny kubek termiczny oraz notes! Czeka pięć w/w zestawów.

Aby otrzymać jeden z zestawów odpowiedzcie najciekawiej na pytanie:

Napiszcie nam które miejsce i dlaczego polecacie na rodzinne podróże?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 24. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 5 osób, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: Polonus

PREZENT 23 (g. 15.20)

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach dysponuje jedną z najdłuższych dróg startowych w Polsce liczącą ponad 3 km długości. Natomiast w październiku bieżącego roku otwarto tam nową mającą 46 metrów wysokości wieżę kontroli lotów. W chwili otwarcia była ona najwyższą wieżą kontroli lotów w Polsce.

Port Lotniczy w Katowicach przygotował dla Was pięć dużych kalendarzy ściennych z przepięknymi zdjęciami.

Aby otrzymać jeden z kalendarzy odpowiedzcie ciekawie na pytanie:

Do jakich i dlaczego „egzotycznych” miejsc w przyszłości chcielibyście polecieć z Portu Lotniczego w Katowicach?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 23. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 5 osób, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: Port Lotniczy Katowice

PREZENT 22 (g. 14.10)

FlixBus to firma oferująca przewozy autokarowe charakterystycznymi autokarami w kolorze zielonym. Możecie z nią wybrać się w podróż krajową lub międzynarodową. Jeżeli więc lubicie podróże to skorzystajcie z rabatu 15% na zakup biletów. FlixBus przygotował dla Was 20 kodów rabatowych. Możecie z nich skorzystać do 31 marca 2020 roku.

Aby otrzymać jeden z kodów zniżkowych odpowiedzcie ciekawie na pytanie:

Którą i dlaczego z europejskich stolic polecacie odwiedzić?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 22. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 20 osób, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: Flixbus

PREZENT 21 (g. 12.32)

ModlinBus to przewoźnik dla tych, którzy ceniących sobie wygodę dojazdu na lotnisko. Zostawił on pod redakcyjną choinką 10 voucherów zniżkowych na DARMOWY przejazd na wybranej trasie. Voucher można zrealizować do 28 marca 2020 roku.

Aby otrzymać jeden z voucherów odpowiedzcie najciekawiej na pytanie:

Gdzie i dlaczego Waszym zdaniem warto spędzić zimowe ferie?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 21. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 10 osób, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: Modlinbus

PREZENT 20 (g. 11.25)

Hoper to innowacyjna forma podróżowania, „od adresu do adresu” (door-to-door). W tym międzymiastowym transporcie to pasażer, a nie przewoźnik wskazuje dokładną lokalizację rozpoczęcia i zakończenia podróży. Mogą to być adresy: domu, sanatorium, lotniska, hotelu, pensjonatu, akademika, miejsca pracy, urzędu czy inne. Hoper obsługuje wszystkie, nawet najmniejsze, miejscowości w obrębie swoich tras, obejmujących obecnie już wszystkie województwa oraz przewozy międzynarodowe do Niemiec, Holandii i Belgii. Flota wygodnych i szybkich 9-osobowych minivanów umożliwia realizację kursu w standardzie taksówki i zasięgu autobusów dalekobieżnych.

Hoper przygotował dla Was dwa vouchery, z których każdy zawiera po cztery kody rabatowe o wartości 30 PLN (4 x 30 PLN). Vouchery ważne do 31 stycznia 2020 roku.

Aby otrzymać jeden z voucherów odpowiedzcie ciekawie na pytanie:

Dokąd i dlaczego pojechalibyście z Hoper?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 20. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 2 osoby, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: Hoper

PREZENT 19 (g. 10.15)

Wydawnictwo Bezdroża to znana Wam marka, która obecna jest na rynku od 20 lat. W jej ramach powstają przewodniki turystyczne i książki podróżnicze, ale również inne publikacje. Wydawnictwo Bezdroża przygotowało dla Was trzy zestawy książek, które możecie zabrać ze sobą w podróż. Jest wśród nich m.in. historia zdobycia szczytu K2.

Aby otrzymać jeden z zestawów odpowiedzcie ciekawie na pytanie:

Dlaczego zabieracie w podróż książkę?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 19. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 3 osoby, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: Bezdroża

PREZENT 18 (g. 20.45)

Z Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. skorzystało już w tym roku ponad 400 tysięcy pasażerów, a sam port lotniczy nieustannie się rozwija. Uzyskał on certyfikat w zakresie zapewniania służb żeglugi powietrznej AFIS i służby meteorologicznej MET, pozwalający na uruchomienie własnej służby informacji powietrznej i tym samym w październiku br. lotnisko obsłużyło pierwszy lot samodzielnie, bez angażowania służb Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

Port Lotniczy Bydgoszcz S.A. przygotował dla Was trzy fajne podróżnicze zestawy gadżetów. Znajdziecie w nich m.in. smycz, torbę na zakupy, notatnik w twardej oprawiedługopis czy ołówek.

Aby otrzymać jeden z nich odpowiedzcie ciekawie na pytanie:

Spontaniczne czy dobrze zaplanowane podróże? Które z nich wolicie i dlaczego?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 18. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 3 osoby, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: Bydgoszcz Airport

PREZENT 17 (g. 19.30)

Fly4free to również ogromna społeczność jaką tworzą nasi forumowicze, którzy przygotowali wyjątkowy kalendarz na nadchodzący rok.  Powstał z ich zdjęć, które mają nie tylko zachęcać do podróży, ale przede wszystkim inspirować do odkrywania kolejnych zakątków świata. Mamy dla Was pod choinkę piętnaście wyjątkowych kalendarzy społeczności Fly4free.

Aby otrzymać jeden z nich odpowiedzcie ciekawie na pytanie:

Dlaczego lubcie podróżować samodzielnie lub z osobą towarzyszącą?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 17. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 15 osób, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: Fly4free

PREZENT 16 (g. 18.35)

W 2018 roku Lotnisko Chopina obsłużyło 17 737 231 pasażerów. Obecnie jest największym portem lotniczym w tej części Europy, przystosowanym do przyjmowania samolotów kodu F- czyli największych samolotów na świecie. W terminalu mieści się 108 stanowisk do odprawy biletowo-bagażowej, wyjście do samolotów możliwe jest przez 45 bramek. Pasażerowie oczekujący na wejście do samolotu mają do dyspozycji halę terminala, której długość wynosi 725 m.

Lotnisko Chopina przygotowało dla Was trzy podwójne wejściówki Business Pass (Fast Track + Executive Lounge – salonik biznesowy).

Aby otrzymać jedną z nich odpowiedzcie najciekawiej na pytanie:

Jak spędzacie czas na lotnisku w oczekiwaniu na boarding?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 16. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 3 osoby, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: Chopin Airport

PREZENT 15 (g. 17.23)

Jeżeli szukacie połączenia autobusowego lub kolejowego skorzystajcie z wyszukiwarki e-podroznik.pl  Za jej pośrednictwem możecie też dokonać zakupu biletu. e-podroznik.pl ma dla Was cztery bony rabatowe, z których każdy zawiera po cztery kody zniżkowe o wartości 30 PLN (4 x 30 PLN). Możecie więc zaplanować podróż samodzielnie lub z osobą towarzyszącą. Vouchery ważne do 31 stycznia 2020 roku.

Aby otrzymać jeden z nich odpowiedzcie ciekawie na pytanie:

Dokąd w Polsce waszym zdaniem warto wybrać się na weekendową wycieczkę? Napiszcie dlaczego polecacie właśnie to miejsce.

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 15. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 4 osoby, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: e-podroznik.pl

PREZENT 14 (g. 16.30)

Z Przewozami Regionalnymi właścicielem marki POLREGIO, dojedziecie pociągiem na regionalne lotniska w Gdańsku, Olsztynie (Mazury), Szczecinie (Goleniów) oraz Lublinie. Możecie też skorzystać z połączenia oferowanego pod marką superREGIO i np. całą rodziną wybrać się do Zatoru.

Przewoźnik przygotował dla Was dwa bardzo fajne zestawy gadżetów, wśród których znajdziecie plecak, kubek, notes, długopis, smycz, torbę i worek na zakupy oraz pendrive.

Aby otrzymać jeden z zestawów odpowiedzcie najciekawiej na pytanie:

Dokąd i dlaczego lubicie podróżować z Polregio?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 14. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 2 osoby, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: Polregio

PREZENT 13 (g. 15.15)

Z narodowym przewoźnikiem podróże są i komfortowe i tanie. Polonus, który posiada we flocie autokary w biało-czerwonych barwach przygotował dla Was DARMOWE BILETY (tam oraz powrót) np. na ferie, majówkę lub wakacje (do 31 sierpnia 2020 roku). Do każdego vouchera praktyczny kubek termiczny oraz notes! Czeka pięć w/w zestawów.

Aby otrzymać jeden z zestawów odpowiedzcie najciekawiej na pytanie:

Jakie miejsca w Polsce polecacie na majówkę i dlaczego?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 13. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 5 osób, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: Polonus

PREZENT 12 (g. 14.21)

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice po raz pierwszy w swojej historii przywitał 8-milionowego pasażera. Tym samym stał się pierwszym regionalnym portem lotniczym, który w ciągu jednego roku obsłużył 8 milionów pasażerów! Mamy dla Was prezent od portu lotniczego w Krakowie, którym jest bardzo fajny zestaw gadżetów, wśród których znajdziecie duże słuchawki na uszy, kalendarz w którym zanotujecie terminy podróży, smycz do kluczy oraz słodką niespodziankę.

Aby otrzymać zestaw gadżetów odpowiedzcie najciekawiej na pytanie:

Dokąd i dlaczego chcielibyście polecieć z lotniska w Krakowie?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 12. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 1 osobę, która najciekawiej odpowie na pytanie.

Foto: Kraków Airport

PREZENT 11 (g. 13.12)

ModlinBus to przewoźnik dla tych, którzy ceniących sobie wygodę dojazdu na lotnisko. Zostawił on pod redakcyjną choinką  10 voucherów zniżkowych na DARMOWY przejazd na wybranej trasie. Voucher można zrealizować do 28 marca 2020 roku.

Aby otrzymać jeden z voucherów odpowiedzcie najciekawiej na pytanie:

Jeżeli macie ulubiony kraj do którego często podróżujecie, napiszcie nam dlaczego właśnie on?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 11. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 10 osób, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: ModlinBus

PREZENT 10 (g. 12.05)

Ania i Marcin Nowakowie to jedna z najbardziej uznanych blogerskich marek w Polsce – prowadzą bloga Gdziewyjechac.pl. W październiku br. premierę miała ich książka Podróżuj Lepiej, której patronem medialnym było Fly4free.pl o czym mogliście przeczytać na naszych łamach tutaj.

Mamy dla Was trzy książki Podróżuj Lepiej” z dedykacją od Ani i Marcina. Aby otrzymać jedną z nich odpowiedzcie ciekawie na pytanie:

Dokąd i dlaczego tam, wybierzecie się na urlop w 2020 roku?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 10. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 3 osoby, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: GdzieWyjechac.pl

PREZENT 9 (g. 11.05)

Interglobus właściciel marki Follow Me to lider w autokarowych przewozach osób w województwie zachodniopomorskim. W czterech świątecznych zestawach znajdziecie m.in. kalendarz, bidon, zawieszkę na bagaż, smycz do kluczy oraz voucher na DARMOWY TRANSFER ze Szczecina na lub z lotniska w Berlinie (Schonefeld) do wykorzystania do końca czerwca 2020 roku.

Aby otrzymać jeden z czterech zestawów odpowiedzcie ciekawie na pytanie:

Dokąd i dlaczego pojechalibyście z Follow Me?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 9. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 4 osoby, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: Follow Me

PREZENT 8 (g. 10.00)

PlusBus to przewoźnik autokarowy, z którym możecie podróżować m.in. z Warszawy na Podlasie. PlusBus zostawił pod naszą choinką trzy podwójne vouchery na darmową podróż oraz firmowe koszulki! Vouchery ważne do 1 czerwca 2020 roku.

Aby otrzymać jeden z voucherów odpowiedzcie ciekawie na pytanie:

Dlaczego chcielibyście się wybrać na wycieczkę na Podlasie?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 8. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 3 osoby, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: PlusBus

PREZENT 7 (g. 21.45)

Niemal w całej Polsce możecie podróżować wspólnie z SuperPKS. To platforma, która integruje większych jak i mniejszych przewoźników oferując pasażerom wygodne przejazdy i atrakcyjne ceny. Jeżeli chcecie wybrać się w podróż z SuperPKS mamy dla Was dwa vouchery, z których każdy zawiera po cztery kody rabatowe o wartości 30 PLN (4 x 30 PLN). Możecie więc zaplanować podróż samodzielnie lub z osobą towarzyszącą. Vouchery ważne do 31 stycznia 2020 roku.

Aby otrzymać jeden z nich odpowiedzcie ciekawie na pytanie:

Kogo i dlaczego zbierzecie w podróż z SuperPKS?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 7. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 2 osoby, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: SuperPKS

PREZENT 6 (g. 20.35)

Fly4free to również ogromna społeczność jaką tworzą nasi forumowicze, którzy przygotowali wyjątkowy kalendarz na nadchodzący rok.  Powstał z ich zdjęć, które mają nie tylko zachęcać do podróży, ale przede wszystkim inspirować do odkrywania kolejnych zakątków świata. Mamy dla Was pod choinkę piętnaście wyjątkowych kalendarzy społeczności Fly4free.

Aby otrzymać jeden z nich odpowiedzcie ciekawie na pytanie:

Moja najlepsza podróż z Fly4free to…?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 6. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 15 osób, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: Fly4free

PREZENT 5 (g. 19.40)

Leo Express to przewoźnik kolejowy i autokarowy, którego zapewne dobrze już znacie. Możecie z nim podróżować do Lwowa, Wiednia czy w Tatry. Przewoźnik oferuje również komfortowe podróże pociągiem np. z Krakowa, Katowic i Wrocławia do Pragi. Pora więc wybrać się na kolejną wycieczkę. Leo Express ma dla Was pięć voucherów na przejazdy autobusami i pociągami Leo Express o wartości 500 leo kredytów. Vouchery ważne są do 30 czerwca 2020 roku w klasie economy dla taryfy dla osoby dorosłej.

Aby otrzymać jeden z kodów zniżkowych odpowiedzcie ciekawie na pytanie:

Kogo i dlaczego zabralibyście w podróż pociągiem Leo Express do Pragi?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 5. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 5 osób, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

PREZENT 4 (g. 18.30)

FlixBus to firma oferująca przewozy autokarowe charakterystycznymi autokarami w kolorze zielonym. Możecie z nią wybrać się w podróż krajową lub międzynarodową. Jeżeli więc lubicie podróże to skorzystajcie z rabatu 15% na zakup biletów. FlixBus przygotował dla Was 10 kodów rabatowych. Możecie z nich skorzystać do 31 marca 2020 roku.

Aby otrzymać jeden z kodów zniżkowych odpowiedzcie ciekawie na pytanie:

Dokąd i dlaczego w przyszłym roku wybierzecie się w podróż z FlixBus?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 4. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 10 osób, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: FlixBus

PREZENT 3 (g. 16.20)

Interglobus właściciel marki Follow Me to lider w autokarowych przewozach osób w województwie zachodniopomorskim. W czterech świątecznych zestawach znajdziecie m.in. kalendarz, bidon, zawieszkę na bagaż, smycz do kluczy oraz voucher na DARMOWY TRANSFER ze Szczecina na lub z lotniska w Berlinie (Schonefeld) do wykorzystania do końca czerwca 2020 roku.

Aby otrzymać jeden z czterech zestawów odpowiedzcie ciekawie na pytanie:

Dokąd i dlaczego wybralibyście się na jednodniową wycieczkę z Follow Me?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 3. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 4 osoby, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: Follow Me

PREZENT 2 (g. 15.00)

Dla tych co lubią podróżować koleją i nie tylko czekają trzy duże kalendarze od KOLEO. W tej aplikacji znajdziecie rozkłady jazdy oraz ceny biletów wszystkich pociągów. Możecie też zakupić bilety na podróże z wybranymi przewoźnikami.

Aby otrzymać jeden z trzech kalendarzy odpowiedzcie ciekawie na pytanie:

Dlaczego przy rezerwacji biletów lubicie korzystać z aplikacji mobilnej?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 2. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 3 osoby, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: Koleo.pl

PREZENT 1 (g. 13.07)

ModlinBus to przewoźnik dla tych, którzy ceniących sobie wygodę dojazdu na lotnisko. Zostawił on pod redakcyjną choinką  10 voucherów zniżkowych na DARMOWY przejazd na wybranej trasie. Voucher można zrealizować do 28 marca 2020 roku.

Aby otrzymać jeden z voucherów odpowiedzcie najciekawiej na pytanie:

Dlaczego wybieracie szybki i wygodni transfer na lub z lotniska?

Odpowiedź wyślijcie mailem na adres swieta@fly4free.pl w tytule maila wpisując Prezent 1. Każdy z Was może tylko raz wysłać odpowiedź na zadane pytanie. Redakcyjne jury wybierze 10 osób, które najciekawiej odpowiedzą na pytanie.

Foto: ModlinBus
REKLAMA
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


Do których krajów pojedziemy bez problemu? Wszystkie obostrzenia w jednym miejscu! »
REKLAMA
porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »
Akceptuję Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Czytaj więcej ›Technologię tę w ramach Fly4free.pl wykorzystują również nasi partnerzy, których listę znajdziesz tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zakończyć korzystanie z Fly4free.pl. Pozostawienie komunikatu, dalsze przeglądanie Fly4free.pl lub kliknięcie w przycisk „Akceptuję” oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.