Fly4free.pl

HIT! Wielka wyprzedaż w Ryanair: loty z Polski od 17 PLN w jedną stronę!

17 PLN
Łodzie w zatoce
Foto: GoneWithTheWind / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wow! Ale poranek – kto wstaje wcześniej, ten lata taniej! Ruszyła rewelacyjna wyprzedaż w Ryanair, dostępne są loty z całej Polski już od 17 PLN w jedną stronę. Wycieczka do Jordanii, wypoczynek we Włoszech, a może city break? Wybierzcie sami!

Na urlop polecicie na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Dostępnych jest mnóstwo kierunków w całej Europie (i nie tylko – przykładem chociażby piękna Jordania) na podróże, które odbędziecie w czerwcu. Zachęcam do sprawdzenia siatki promocyjnych połączeń Ryanair! Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przeczytajcie przygotowany przez nas poradnik, jak się spakować, a nie powinno to stanowić problemu.

Co w przypadku, gdy lot nie dojdzie do skutku z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa? W Ryanair macie możliwość darmowej zmiany terminu podróży, trasy (na dowolną z siatki przewoźnika) lub po prosto możecie ubiegać się o zwrot pieniędzy. Więcej na ten temat dowiecie się, klikając tutaj.

Daty podróży: czerwiec 2021

Przydatne informacje
  • Aktualnie podróżując do większości krajów potrzebujecie testu (PCR lub antygenowego) z negatywnym wynikiem.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test (w kraju) i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »