Fly4free.pl

HIT! Wyprzedaż w AirAsia od 20 PLN w jedną stronę. Dostępnych mnóstwo kierunków i terminów

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
20 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: MelodicinD / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wreszcie się doczekaliśmy! W AirAsia właśnie rozpoczęła się wielka akcja, w ramach której możecie upolować supertanie bilety po Azji i nie tylko. Nie zastanawiaj się dwa razy: Tajlandia, Malezja, Wietnam, Filipiny, Laos, Indonezja i inne świetne kierunki czekają!

Poniżej znajdziesz zebrane przeze mnie najciekawsze kierunki dostępne w rakach aktualnej wyprzedaży. Dostępne są głównie loty po Azji, choć znajdziesz tu nawet propozycje do Australii! Wszystkie podróże to bezpośrednie loty liniami AirAsia, a najtańsze bilety zarezerwujesz już za niewiarygodne wręcz 20 PLN!

W najniższej cenie podróżować będziesz z bagażem podręcznym. Bilety w promocyjnych cenach możesz zarezerwować na terminy od 1 września 2024 do 18 czerwca 2025

Termin podróży: wrzesień 2024 – czerwiec 2025
Linie lotnicze: AirAsia
Bagaż: podręczny 56×36 23 cm

Hotel od 65 PLN/pokój

Okolice Luang Prabang to miejsce, gdzie odpocznie również twój portfel. Zarezerwuj noclegi w tradycyjnym pensjonacie Villa Philaylack.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Wybierasz się na Langkawi? Zatrzymaj się tam przy głównej plaży, w świetnie ocenianym 4* hotelu znanej sieci Mercure.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Na wyspę bogów rekomenduję wybrać elegancki 4* Harris Hotel & Conventions Denpasar – Bali.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Zaszalej na Phu Quoc i zafunduj sobie nieco luksusu. 5* Vinpearl Resort & Spa Phu Quoc oferuje komfortowo urządzone pokoje oraz obsługę na najwyższym światowym poziomie.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Dobrze wiedzieć:
AirAsia po raz 14 z rzędu uznana została za najlepszą tanią linię lotniczą na świecie w prestiżowym rankingu Skytrax. W tym miejscu możesz przeczytać moją recenzję podróży z przewoźnikiem.
Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Czy jest jeszcze szansa na jakieś promki w tym samym terminie podróży? Ktoś ma jakieś doświadczenia?
Lukaszbb, 28 lutego 2024, 13:25 | odpowiedz
Szansa zawsze jest, jeśli tylko bilety pojawią się w systemie - informacja o tym pojawi się na stronie głównej :) Promocja Free Seats zazwyczaj obejmuje terminy ze sporym wyprzedzeniem. Można oczekiwać, że jej następna odsłona dotyczyć będzie kolejnych (innych) miesięcy.
Rafał Waśko, 28 lutego 2024, 17:36 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »