Fly4free.pl

Przedłużony weekend na Costa Brava za 623 PLN. Loty z Krakowa i 3 noce w Lloret de Mar

623 PLN
Oferta wyprzedana
wybrzeże Lloret de Mar
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: S-F / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z atrakcyjnej propozycji i w terminie obejmującym dni wolne od pracy wybierzcie się nad hiszpańskie wybrzeże Morza Śródziemnego. Będziecie mogli odpocząć na szerokiej plaży w Lloret de Mar oraz zwiedzić atrakcyjną Gironę lub przepiękną Barcelonę!

Do Hiszpanii udacie się w terminie 18 – 21 listopada (piątek-poniedziałek) z krakowskiego lotniska w Balicach. W obie strony podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Lloret de Mar zakwaterowani będziecie w Apartamentos Venecia, który znajduje się w sąsiedztwie miejskiej plaży. Z lotniska w Gironie w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 18 – 21 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 623 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 666 PLN/2 osoby/3 noce

W Lloret de Mar rekomenduję wam noclegi w apartamencie Apartamentos Venecia, który składa się z aneksu kuchennego, salonu z miejscem do relaksu, sypialni oraz łazienki z prysznicem. Na terenie całego obiektu będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym obiekcie

Samochód 418 PLN/3 dni

Wizyta w Barcelonie albo city break w Andorze? Do obu tych miejsc szybko i wygodnie dojedziecie autem – dlatego zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Hiszpanii.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »