Fly4free.pl

Okazja! Gruzja z Gdańska i Wrocławia za 92 PLN. Dużo terminów (listopad-grudzień)

92 PLN
Gruzja
Foto: Nastya Dubrovina / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wypoczynek nad Morzem Czarnym, eksploracja Tbilisi lub odkrywanie uroków Kutaisi? Tylko od was zależy, jak spożytkujecie swój czas w Gruzji. Skorzystajcie z okazji i zarezerwujcie tanie bilety w opcji first minute.

Do Gruzji podróżować będziecie z Gdańska i Wrocławia pomiędzy listopadem a grudniem – wszystkie dostępne terminy znajdziecie wypisane poniżej w tekście. Do Kutaisi polecicie samolotem linii Wizz Air, a bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli mały bagaż podręczny.

Za bilety w dwie strony zapłacicie tylko 92 PLN, w tak niskiej cenie polecą członkowie Wizz Discount Club, chętni na bilety bez WDC zapłacą nieco więcej.

Termin podróży: listopad – grudzień
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Hotelod 93 PLN/pokój/noc

W Kutaisi proponuję wam noclegi w 3* hotelu Max Comfort.

gruzja noclegi

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jeżeli wybieracie się do Batumi, to rozważcie ofertę noclegową w 5* hotelu Best Western Premier Batumi. Z najniższej oferty skorzystacie, wybierając serwis booking.com

spanie batumi

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Tbilisi polecam wam noclegi w 4* Best Western Tbilisi City Center.

noclegi tbilisi

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co robić w Gruzji?

Po przylocie do Gruzji zachęcam was do kontynuowania podróży, do Tbilisi lub Batumi. Do obu miast wygodnie dostaniecie się z lotniska w Kutaisi, korzystając z usług przewoźnika Georgianbus. Przejazdy zsynchronizowane są z przylotami i odlotami, a za kurs w jedną stronę do Tbilisi zapłacicie 18 GEL (ok. 24 PLN), a nad Morze Czarne dojedziecie za 14 GEL (ok. 19 PLN). W chwili pisania tego artykułu nie ma jeszcze możliwości rezerwacji biletów na listopad i grudzień. Dlatego proponuję wam od czasu do czasu przeglądać stronę przewoźnika.

Atrakcji w stolicy Gruzji nie brakuje. Obowiązkowym punktem zwiedzania z pewnością będzie Stare Miasto, katedra Sioni i Sobór Trójcy Świętej. Na starówce warto pospacerować urokliwymi uliczkami i zatrzymać się na lokalny przysmak – chaczapuri oraz pierożki chinkali.

A może chcecie podziwiać Tbilisi z góry? Wybierzcie się na szczyt Mtacminda, który jest widoczny z każdego punktu Tbilisi. Dostaniecie się tam kolejką linową, a za bilet zapłacicie zaledwie 2 GEL (ok. 2,6 PLN). Ruiny twierdzy Narikala, pomnik Matki Gruzji oraz panoramiczny widok rozpościerający się na miasto – to wszystko sprawi, że być może nie będzie to wasza ostatnia wizyta w Tbilisi.

Jeżeli planujcie pozostać w Kutaisi, zapoznajcie się z miejscami, które warto odwiedzić. Lista cały czas się powiększa o doświadczenia naszych użytkowników.

Batumi
Foto: kavalenkau / Shutterstock
Foto: nikolpetr / Shuttertock.com
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »