Fly4free.pl

Superprzygoda: Francja i Włochy w jednej podróży z Krakowa za 263 PLN

263 PLN
Oferta wyprzedana
panorama Neapolu
Foto: canadastock / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na wycieczkę pełną słońca! Jeśli tęsknicie za ciepłem, przygotowana przeze mnie propozycja jest stworzona dla was! Odkryjcie przepiękną Marsylię, skosztujcie pysznej neapolitańskiej pizzy i odpocznijcie na cudownej Sardynii!

Wasz wyjazd rozpocznie się 25 marca na lotnisku w Krakowie, kiedy to polecicie do Marsylii. We Francji zostaniecie do 30 marca, po czym udacie się do Neapolu. 1 kwietnia skierujecie się do Cagliari. Powrót do Polski zaplanowano na 4 kwietnia.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair. Pamiętajcie też, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny.

Termin podróży: 25 marca – 4 kwietnia
Wylot z: Krakowa
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Plan podróży:
Kraków – Marsylia 25 marca
Marsylia – Neapol 30 marca
Neapol – Cagliari 1 kwietnia
Cagliari – Kraków 4 kwietnia

Hotel od 296 PLN/noc/2 osoby

W Marsylii zatrzymajcie się w 3* hotelu Toyoko Inn Marseille Saint Charles. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Na miejscu znajdziecie dostęp do darmowego Wi-Fi. Otrzymacie też bezpłatne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Neapolu rekomenduję wam pobyt w 4* hotelu Unahotels Napoli. Obiekt jest świetnie oceniany przez dotychczasowych gości. Dodatkowo od większości atrakcji dzielić was będzie maksymalnie kilkanaście minut spaceru. Wasz pokój wyposażony będzie m.in. w komfortowe łóżko i prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Cagliari polecam wam noclegi w 4* hotelu Sardegna Suites & Restaurant. Na miejscu znajdziecie restaurację i pokoje z prywatnymi łazienkami. Skorzystacie z darmowego Wi-Fi i otrzymacie bezpłatne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »