Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zniżki studenckie
#1 PostWysłany: 26 Wrz 2017 11:59 

Rejestracja: 16 Lut 2014
Posty: 11
Za dwa tygodnie lecę na przedłużony weekend do Doncaster. Czy wiecie może, czy akceptowane są tam zniżki dla studentów na bus/pociąg bo chcę sobie tam trochę pozwiedzać? Jeśli tak to czy wystarczy polska legitymacja (ta plastikowa) czy muszę wyrobić ISIC?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Zniżki studenckie
#2 PostWysłany: 26 Wrz 2017 12:01 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Google?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zniżki studenckie
#3 PostWysłany: 26 Wrz 2017 12:11 

Rejestracja: 16 Lut 2014
Posty: 11
Zawsze wydawało mi się, że forum jest od zadawania pytań - widocznie całe życie w niewiedzy ;) Co do busów to znalazłem, jednak zależy mi głównie na Virgin Trains a tam tego znaleźć nie mogę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zniżki studenckie
#4 PostWysłany: 26 Wrz 2017 12:19 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
forum, łacina: «spotkanie poświęcone omawianiu spraw z określonej dziedziny; też: grupa ludzi biorących udział w takim spotkaniu»

Warto poszukać ciut samemu (XXI i internet pomaga), dopisać i poprosić o dalszą pomoc.
https://www.virgintrains.co.uk/tickets/ ... ards/16-25
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zniżki studenckie
#5 PostWysłany: 26 Wrz 2017 12:22 

Rejestracja: 16 Lut 2014
Posty: 11
Dziękuję :) i obiecują podszkolić swoją łacinę - słowo na k już nie wystarcza ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zniżki studenckie
#6 PostWysłany: 26 Wrz 2017 13:49 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 366
Loty: 20
Kilometry: 67 605
niebieski
Witam, mieszkam w UK i szczerze powiedziwaszy nie wydaje mi sie, zeby byly jakies znizki dla studentow jezeli chodzi o pociag czy bus. Musialam dzieciom (syn studiuje w Uni) wyrobic rail card 16-25 ktora kosztuje £30 na rok i znizka jest 30% off peak time. Nie wazne czy jeste w edukacji czy nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zniżki studenckie
#7 PostWysłany: 26 Wrz 2017 14:37 

raczej tylko dla uczniow z UK majacych karte NUS to daje ona 20% znizki na National Express, pociag tak jak wyzej wspomniane trzeba kupic Railcard za £30, na virgin train sensowna znizka to oni 2,3 raz do roku robia spora promocje i bilety mozna kupic Londyn-Edynburg za £12, jakies krotsze odcinki Lodnyn-Mnachester za £5 itp. inaczej trzeba placic w setkach :)

co do studentow to tu jest inne podejscie, jak ktos studiuje £9000 na rok, to go stac i nie trzeba znizek dawac :)
tak poza tym gdzies w sklepach odziezowych, kinach, jakichs restauarcjach typu burger king, nando mozna spotkac 10% znizki (ale to tez chyba tylko NUS karta)
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group