Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 118 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 25 Lip 2012 18:09 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 433
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
Witam,
to i ja opiszę krótko moje przygody:
Bilety K-ce - Forli na 27/09 oraz Forli - K-ce na 1/10. Drugi lot anulowany. Razem 7 osób.
Po 6 dniach czekania na odpowiedź na moją reklamację sam do nich zadzwoniłem.
Chyba byłem dość stanowczy bo miła Pani (naprawdę miła - bez ironii piszę) bez problemu przebukowała mi oba loty na K-ce - Rzym - K-ce dając możliwość wyboru daty w ramach prawnie przewidzianych terminów.
Cały koszt lotu dla 7 osób do Rzymu to w moim przypadku koszt niecałych 300pln :)

Dlatego radzę do nich dzwonić - być miłym acz stanowczym co chyba daje najlepsze efekty.
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu
Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze Wycieczka na Majorkę od 1224 PLN. Loty z Warszawy, transfery i 4 noclegi z widokiem na morze
#102 PostWysłany: 25 Lip 2012 18:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
Piccolo napisał(a):
Cały koszt lotu dla 7 osób do Rzymu to w moim przypadku koszt niecałych 300pln :)
pozdrawiam

U mnie 20 zł na 5 osób ;) Daj znać co Ci wpiszą na fakturze ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 25 Lip 2012 20:14 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 245
niebieski
Ja dostałem faktury z transakcją i następnie anulacją (zwrotem).
Pomimo to zadzwoniłem i powiedziałem że interesuje mnie Rzym zamiast odwołanej trasy do Forli.
Termin przewidziany w ramach założonych widełek czasowych i zostało zmienione.
Ogólnie jestem zadowolony bo zakup Katowice - Forli był bardziej dla sportu (16 PLN w 2 strony dla 2 osób) a tak dzięki temu Rzym za praktycznie za free :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 25 Lip 2012 22:19 

Rejestracja: 25 Cze 2012
Posty: 15
witam, mam podobną sytuację ( zmiana z Forli na Rzym) i otrzymałam fakturę na około 5 tys zł. Jak się to ma do rzeczywistości? Chyba to tylko tak formalnie jest wystawione i nie będą chcieli z konta tych pieniędzy ściągać? Druga sprawa : Ci z Was którzy zmienili lot na Ciampino , czy wiecie że lotnisko jest zamknięte po 24 września? W Wizz nie otrzymali takiej informacji ( dzwoniłam dzisiaj) i ciekawa jestem jak załatwią loty w tych dniach...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 26 Lip 2012 00:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
Ja lecę w październiku więc mnie to już nie dotyczy, a wcześniej to chyba wszystko leci na Fiumicino.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 31 Lip 2012 16:42 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 46
Piccolo napisał(a):
Witam,
to i ja opiszę krótko moje przygody:
Bilety K-ce - Forli na 27/09 oraz Forli - K-ce na 1/10. Drugi lot anulowany. Razem 7 osób.
Po 6 dniach czekania na odpowiedź na moją reklamację sam do nich zadzwoniłem.
Chyba byłem dość stanowczy bo miła Pani (naprawdę miła - bez ironii piszę) bez problemu przebukowała mi oba loty na K-ce - Rzym - K-ce dając możliwość wyboru daty w ramach prawnie przewidzianych terminów.
Cały koszt lotu dla 7 osób do Rzymu to w moim przypadku koszt niecałych 300pln :)

Dlatego radzę do nich dzwonić - być miłym acz stanowczym co chyba daje najlepsze efekty.
pozdrawiam

Rozumiem, że to w związku z wprowadzeniem planu zimowego Wizza? Od kiedy on dokładnie wchodzi?
Mam lot KTW-Forli na 17.09 - jeszcze się ostał w systemie:D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 31 Lip 2012 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
dżordż napisał(a):
Rozumiem, że to w związku z wprowadzeniem planu zimowego Wizza? Od kiedy on dokładnie wchodzi?

"Zimowy" na ogół zaczynał się w listopadzie, w tym roku miesiąc wcześniej porobili cięcia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 01 Sie 2012 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Kwi 2012
Posty: 129
Loty: 47
Kilometry: 58 916
Ja w ostatnim tygodniu kupiłem kilka biletów płacąc środkami z konta Wizz. Przy żadnym nie dostałem maila z potwierdzeniem rezerwacji, ale widoczne są one na liście.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 01 Sie 2012 13:55 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 666
Loty: 1
Kilometry: 3 789
niebieski
@Hubik
to masz jak wszyscy co kupowali z konta wizza- na meila nie przychodzi rezerwacja ale jest w rezerwacjach na koncie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 01 Sie 2012 14:04 

Rejestracja: 27 Wrz 2010
Posty: 433
Loty: 105
Kilometry: 141 758
niebieski
Hubik napisał(a):
Ja w ostatnim tygodniu kupiłem kilka biletów płacąc środkami z konta Wizz. Przy żadnym nie dostałem maila z potwierdzeniem rezerwacji, ale widoczne są one na liście.



Do mnie też nie przychodziły maile z rezerwacją przy płatności punktami. Najlepiej, że jedną taką mi anulowali a ja nie zapisałem sobie kodu rezerwacji z ekranu. Po długich poszukiwaniach kod można znaleźć w historii transakcji punktami (dla mnie były długie bo nie wiedziałem gdzie szukać :) ).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 01 Sie 2012 14:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Kwi 2012
Posty: 129
Loty: 47
Kilometry: 58 916
Piccolo napisał(a):
Hubik napisał(a):
Ja w ostatnim tygodniu kupiłem kilka biletów płacąc środkami z konta Wizz. Przy żadnym nie dostałem maila z potwierdzeniem rezerwacji, ale widoczne są one na liście.



Do mnie też nie przychodziły maile z rezerwacją przy płatności punktami. Najlepiej, że jedną taką mi anulowali a ja nie zapisałem sobie kodu rezerwacji z ekranu. Po długich poszukiwaniach kod można znaleźć w historii transakcji punktami (dla mnie były długie bo nie wiedziałem gdzie szukać :) ).
Dobrze, że chociaż w historii punktów zostaje ślad nawet po anulowanej rezerwacji :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 01 Sie 2012 14:17 

Rejestracja: 12 Paź 2011
Posty: 248
niebieski
ja też od dłuższego czasu (od "postawienia" nowej wersji strony) nie otrzymuję mailowych potwierdzeń

jednak zaraz po rezerwacji wypełniam formularz reklamacji na stronie i po kilku dniach otrzymuję maila (takiego automatycznego jak powinien przyjść) + maila z przeprosinami :)

co do Forli to mam lot 14/17.09. i mam nadzieję, że rozkładu już nie zmienią - czy ktoś coś wie aby miał się jeszcze zmienić?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 01 Sie 2012 14:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Kwi 2012
Posty: 129
Loty: 47
Kilometry: 58 916
siudamac napisał(a):
jednak zaraz po rezerwacji wypełniam formularz reklamacji na stronie i po kilku dniach otrzymuję maila (takiego automatycznego jak powinien przyjść) + maila z przeprosinami :)
Ja też chciałem złożyć reklamację ale coś jest nie tak z tym formularzem. Za każdym razem podświetla mi na czerwono pole "Imię i nazwisko pasażera" mimo, że jest ono wypełnione poprawnie. WTF?

Dodano: ok, nie wiem czemu ale można w to pole wpisać tylko jedno słowo...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 01 Sie 2012 15:03 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 99
Ja właśnie zmieniłam Forli na Rzym i czekam na potwierdzenie :D . Rzym za 23pln...żyć nie umierać!Fajnie jednak że odwołali te loty :lol: .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 02 Sie 2012 07:52 

Rejestracja: 15 Gru 2011
Posty: 925
niebieski
19.07 po zrobieniu rezerwacji (płatność punktami) złożyłem reklamację w związku z brakiem potwierdzenia na mailu. Potwierdzenie przyszło dzisiaj razem z odpowiedzią z customer care - ręcznie wygenerowane jak się domyślam...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 10 Lip 2018 21:11 

Rejestracja: 13 Kwi 2016
Posty: 1
Cześć, mam do Was takie pytanie.
W kwietniu kupiłem lot dla kilku osób na trasie Wrocław - Porto na listopad 2018.
Wszystko poprawnie, dostałem potwierdzenie rezerwacji z numerem, transakcja rozliczona poprawnie na karcie kredytowej.
Dzisiaj wszedłem na swoje konto wizz. Rezerwacji brak, brak jakiejkolwiek informacji, brak też zwrotu pieniędzy.
Czy mieliście taką sytuację? Co najlepiej zrobić? Można jakoś uniknąć kontaktu z telecentrum i skontaktować się z Wizz? 10 minut tłumaczenia o co chodzi to już 50 PLN za połączenie ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 10 Lip 2018 21:20 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22487
Loty zostały skasowane.
Dostaniesz maila o tym
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 10 Lip 2018 21:25 

Rejestracja: 25 Mar 2018
Posty: 16
Loty: 170
Kilometry: 266 919
Telefon dla osób z anulowanymi lotami: 22 128 49 05
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 118 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group