Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
O odwołanych lotach w obecnym stanie proszę tu - odwolywanie-rezerwacji-w-zw-z-koronawirusem,18,148565
Spekulacje na temat możliwości upadku W6 tu - ot-o-tym-czy-linie-poupadaja-jak-muchy,18,150229


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5411 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 271  Następna
Autor Wiadomość
#2181 PostWysłany: 21 Gru 2019 17:29 

Na apce do 22.10.2020r
Góra
 PM off  
      
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi 10 dni w Tajlandii w sezonie za 3592 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel w Pattayi
#2182 PostWysłany: 21 Gru 2019 18:49 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 574
niebieski
Beznadziejni są. Jak nie wiedzą, czy będą mogli latać na danej trasie, to niech nie wystawiają na nią biletów. Mi zmienili z Nicei na Bergamo, patrzę w opcje jak tam stamtąd dojechać do Nicei i nie bardzo coś widzę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2183 PostWysłany: 21 Gru 2019 18:52 

Lepiej ci będzie zamienić na loty z Krakowa, tak kombinuj :)
Góra
 PM off  
      
#2184 PostWysłany: 21 Gru 2019 19:30 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1023
niebieski
Nie ma dojazdu z Bergamo do Nicei, Thello odjeżdża z Mediolanu o 15, nie ma szans zdążyć z BGY. Był Flixbus ok. 15 z przed terminalu (jechałam tak w kwietniu), ale też już go nie ma.
Ech ten Wizz...Powtórka z zeszłego roku. Wrzucają bilety, a po miesiącu nie ma trasy. Kraków jest, ale dzień później, już krótszy pobyt. Napisałam o zwrot na kk. Ciekawe, kiedy oddadzą. Chcę kupić EasyJeta z Berlina. Mam z nimi powrót.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2185 PostWysłany: 22 Gru 2019 00:56 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 786
niebieski
Też mi skasowali Niceę.

W tamtą stronę mogliby się zgodzić na 2xWizz WAW-VIE + VIE-NCE (przesiadka ponad 3h), w niektórych datach nawet cena zbliżona.
Z powrotem się nie da bez noclegu w Wiedniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2186 PostWysłany: 22 Gru 2019 06:33 

Zapewne się nie zgodzą na zmianę Warszawy na Wiedeń

Chyba, że anulujesz i samodzielnie za pkt kupisz :!:

To niestety tak w Wizzair działa, lotniskiem alternatywnym dla Wiednia jest Budapeszt czy Bratysława, ale nie Warszawa
Góra
 PM off  
      
#2187 PostWysłany: 22 Gru 2019 09:48 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 574
niebieski
ewaolivka napisał(a):
Nie ma dojazdu z Bergamo do Nicei, Thello odjeżdża z Mediolanu o 15, nie ma szans zdążyć z BGY. Był Flixbus ok. 15 z przed terminalu (jechałam tak w kwietniu), ale też już go nie ma.
Ech ten Wizz...Powtórka z zeszłego roku. Wrzucają bilety, a po miesiącu nie ma trasy. Kraków jest, ale dzień później, już krótszy pobyt. Napisałam o zwrot na kk. Ciekawe, kiedy oddadzą. Chcę kupić EasyJeta z Berlina. Mam z nimi powrót.


Widzę, że możnaby wybrać lot dzień wcześniej i powrót dzień później, z lotniska w Bergamo pojechać Flixbusem o 15.20 do Genui, przespać się, zwiedzić miasto i pojechać na następny dzień do Nicei Flixbusem.

Tylko nie wiem, jak powrót.

Najciekawsze jest to, że proponują Turyn , podczas gdy latają na niego 2 tygodnie z zimie, a pierwszy lot do Nicei od nich był pod koniec marca...

Widzę też tanie loty z Berlina do Nicei i z powrotem EasyJetem dokładnie w potrzbnych mi dniach. Zostaje kwestia dojazdu z W-wy do Berlina.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2188 PostWysłany: 23 Gru 2019 16:19 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2356
Loty: 237
Kilometry: 321 205
złoty
Mistrzowie kombinatorstwa z Wizz Aira wyrzucili z rozkładu "meczową" rotację do Santander z Katowic - jest normalny lot jak co sobotę. Warszawa się trzyma.

Edycja. Dobra, widzę że już w meczowym wątku padła ta informacja.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2189 PostWysłany: 23 Gru 2019 16:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
wydaje mi się, że dorzucą jeszcze opcje na mecz z KTW bądź z Krakowa
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2190 PostWysłany: 23 Gru 2019 23:32 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 247
Gadekk napisał(a):
pablo1603 napisał(a):
jean napisał(a):
@sliwa122 poleć LO i niech W6 zwraca Ci koszta, oczywiście bez sądu może być z tym ciężko

Miałem tak z rozkładem zimowym i lotu z Wrocławia do Porto zamienione na Luton. Sprawa w sądzie wygrana, zwrot kosztów za loty, tyle że Wizzem z Budapesztu.


Możesz napisać coś więcej, jak wyglądało postępowanie?

Dużo info w tym wątku:
odwolane-loty-wizzair-na-sezon-zimowy,226,130876?start=380
W skrócie :
pisemne prośby na zamianę Wrocławia na Budapeszt - odrzucone
zakup biletów z Budapesztu i domaganie się zwrotu kosztów odrzucone
reklamacja - odrzucone
- przedsądowe wezwanie do zapłaty - zignorowane
pozew w postępowaniu upominawczym - sprawa prawie rok - ale wyrok korzystny
Po świętach w starym wątku napiszę więcej szczegółów
Doskonałym merytorycznym wsparciem na forum jest Ansbach, chyba nawet robi w formie usług.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#2191 PostWysłany: 27 Gru 2019 19:07 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 574
niebieski
Widzę, że do Nicei można względnie tanio polecieć z przesiadką Wizzairem do Bazylei a potem Easyjet do Nicei z kilkoma godzinami na zwiedzanie Bazylei
K.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2192 PostWysłany: 27 Gru 2019 19:28 

Na TERAZ można :)

Jak to w Wizzair

Jest bezpośrednie połączenie z Krakowa, korzystać póki jeszcze nie zlikwidowali
Góra
 PM off  
      
#2193 PostWysłany: 27 Gru 2019 20:58 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 786
niebieski
Zamiast Wizz na Wielkanoc do Nicei przesunąłem się na marzec LOTem po 405 PLN w cenach adwentowych.
Drożej, ale na hotelach zaoszczędzimy dużo więcej, wszystko będzie otwarte i duże podręczne.
Gdyby się dało później zamienić na Orly, w końcu jedyne loty do tego samego kraju, to samochód i kilka dni Bretania/Normandia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2194 PostWysłany: 28 Gru 2019 08:33 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 574
niebieski
Anonymous napisał(a):
Na TERAZ można :)

Jak to w Wizzair

Jest bezpośrednie połączenie z Krakowa, korzystać póki jeszcze nie zlikwidowali


Lot powrotny do Krakowa ląduje chyba o północy, jak tam niby z dojazdem do Krakowa? Jak tak, jak z Modlina, to dziękuję...pamiętam (ale to było kilka(naście) lat temu), że był najpierw jakiś autobus a potem pociąg, ale o tej porze to różnie może być. Poza tym te loty z Krakowa też mogą niedługo odwołać. Ja lecę dopiero pod koniec marca, a wtedy już może ich nie być


No chyba też mój limit pecha w WizzAir się wyczerpał i tych lotów do Bazylei nie odwołają... :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2195 PostWysłany: 28 Gru 2019 08:44 

Widzę sporo lotów Nicea - Kraków w marcu od 9,99 euro z wdc i też flixbusa o 1:30 za 19,99 zł do Warszawy

Ty wolisz przez Szwajcarię, twój wybór
Góra
 PM off  
      
#2196 PostWysłany: 28 Gru 2019 08:51 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 574
niebieski
Problem w tym, że nigdy nie mając problemów z Wizzairem wykupiłam hotel w ofercie bezzwrotnej na konkretne daty. W sumie przez Bazyleę w tym konkretnym terminie wyszło ok. 200 zł w obie strony plus doszło parę godzin na zwiedzanie Bazylei, więc jest ok, ale tak to oczywiście Kraków byłby może dobrą opcją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2197 PostWysłany: 28 Gru 2019 13:02 

Rejestracja: 31 Lip 2016
Posty: 536
Loty: 55
Kilometry: 120 474
Hej wszystkim!
Kupiłem bilet na sierpień Warszawa - Lyon i zmienili mi na Warszawa - Paris Orly. Czy ten Paryż już się raczej utrzyma, czy mogą coś jeszcze zmienić do sierpnia?
Dzięki !
Góra
 Profil Relacje PM off
tarman lubi ten post.
 
      
#2198 PostWysłany: 28 Gru 2019 13:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Zmienili dni wylotu Podgorica - Budapeszt :(


Sent from my iPhone using Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2199 PostWysłany: 28 Gru 2019 13:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1195
złoty
@jabollus trasa WAW-ORY dopiero startuje i skasować nie skasują... Na pewno nie w tym sezonie
Trzeba jednak liczyć się ze zmianą godzin lub dni wylotu jak to u Wizza często bywa...
Na razie warto poczekać jeszcze trochę i nie akceptować tych zmian dziś. Trasa startuje od końca marca więc trochę czasu masz jeszcze....
Akurat tutaj loty są codziennie, więc warto i nawet trzeba zrewidować pierwotny plan i dopasować sobie daty - masz możliwość zmiany dat -14/+30 ...

Nie czekał bym jednak do akceptacji zmian " na ostatnią chwilę"
Góra
 Profil Relacje PM off
jabollus lubi ten post.
jabollus uważa post za pomocny.
 
      
#2200 PostWysłany: 04 Sty 2020 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5498
HON fly4free
Nie wiem czy było, ale widzę, że skasowali loty WAW-LYS. Ostatni tam 28 marca.
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5411 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 271  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group