Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Cze 2018 11:16 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 973
Loty: 202
Kilometry: 447 127
Cześć, pytanie mam:

Na stronie TUI znalazłem interesujące mnie loty, odpowiadające oczekiwaniom co do ceny i terminu, przy czym strona TUI i nie pozwala mi wyszukać tego połączenia (a tym samym nie mogę zrobić zakupu on-line) ponieważ odcinki są obsługiwane przez dwóch różnych przewoźników:
- tam: Travel Service
- z powrotem: Enter Air

Przekręciłem do TUI ale na infolinii konsternacja. Mojego połączenia konsultant sprzedać nie może, nie ma też opcji zrobienia dwóch zakupów one way. Pytanie mam więc takie: czy ktoś z Was zna może sposób na zakup biletów w liniach charterowych, jeżeli linia (teraz mówię o Enter) nie pokazuje w ogóle tego połączenia na swojej stronie (widzę je tylko z poziomu wyszukiwarki biura podróży). Może znane jest komuś sprawne biuro podróży, z dostępem do systemów rezerwacyjnych w/w, które może takiego zakupu dokonać? Za informację z góry dzięki!

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 20 Cze 2018 11:35 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1640
niebieski
Jeśli nie pokazuje tego strona Enter, to znaczy, że miejsca dostępne są tylko dla biur podróży. Raczej nikłe szanse, że koś Ci to sprzeda w takiej formie jak chcesz.

Na wylot tam możesz kupić RT i skorzystać tylko z jednego przelotu. Ale na powrót nie przejdzie.
Alternatywnie poszukaj czy na tych rotacjach nie ma jeszcze innych biur podróży, może oni będą bardziej elastyczni ale wątpię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Cze 2018 11:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 973
Loty: 202
Kilometry: 447 127
kumkwat_kwiat napisał(a):
Alternatywnie poszukaj czy na tych rotacjach nie ma jeszcze innych biur podróży, może oni będą bardziej elastyczni ale wątpię.


Dokładnie, właśnie zacząłem drążyć i podpytywać mniejsze biura; jeszcze nie mam odpowiedzi. No jest alternatywa Germanią ale raz, że do Berlina daleko ;) a dwa jednak cena oferowana przez TUI jest naprawdę zacna. Jest jeszcze kolejna opcja - linie Onur, przy czym tu również brak jest połączenia w siatce przewoźnika na jego stronie a biuro które ma to w ofercie póki co milczy.

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Cze 2018 07:44 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 973
Loty: 202
Kilometry: 447 127
Mały update. Może komuś przyda się informacja, że takie niestandardowe połączenia ogarnia bardzo ładnie biuro Coral Travel (chartery niedostępne ze strony przewoźników w opcji 2 x OW). Wychodzi drożej niż hipotetyczne połączenie z TUI ale na bezrybiu i rak ryba. Nieudolność TUI w tym zakresie rozłożyła mnie na łopatki, na szczęście jest alternatywa. Oi.

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group