Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Cze 2018 11:16 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 172
Kilometry: 385 746
Cześć, pytanie mam:

Na stronie TUI znalazłem interesujące mnie loty, odpowiadające oczekiwaniom co do ceny i terminu, przy czym strona TUI i nie pozwala mi wyszukać tego połączenia (a tym samym nie mogę zrobić zakupu on-line) ponieważ odcinki są obsługiwane przez dwóch różnych przewoźników:
- tam: Travel Service
- z powrotem: Enter Air

Przekręciłem do TUI ale na infolinii konsternacja. Mojego połączenia konsultant sprzedać nie może, nie ma też opcji zrobienia dwóch zakupów one way. Pytanie mam więc takie: czy ktoś z Was zna może sposób na zakup biletów w liniach charterowych, jeżeli linia (teraz mówię o Enter) nie pokazuje w ogóle tego połączenia na swojej stronie (widzę je tylko z poziomu wyszukiwarki biura podróży). Może znane jest komuś sprawne biuro podróży, z dostępem do systemów rezerwacyjnych w/w, które może takiego zakupu dokonać? Za informację z góry dzięki!

p.

#2 PostWysłany: 20 Cze 2018 11:35 

niebieski
Jeśli nie pokazuje tego strona Enter, to znaczy, że miejsca dostępne są tylko dla biur podróży. Raczej nikłe szanse, że koś Ci to sprzeda w takiej formie jak chcesz.

Na wylot tam możesz kupić RT i skorzystać tylko z jednego przelotu. Ale na powrót nie przejdzie.
Alternatywnie poszukaj czy na tych rotacjach nie ma jeszcze innych biur podróży, może oni będą bardziej elastyczni ale wątpię.
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 20 Cze 2018 11:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

kumkwat_kwiat napisał(a):
Alternatywnie poszukaj czy na tych rotacjach nie ma jeszcze innych biur podróży, może oni będą bardziej elastyczni ale wątpię.

Dokładnie, właśnie zacząłem drążyć i podpytywać mniejsze biura; jeszcze nie mam odpowiedzi. No jest alternatywa Germanią ale raz, że do Berlina daleko ;) a dwa jednak cena oferowana przez TUI jest naprawdę zacna. Jest jeszcze kolejna opcja - linie Onur, przy czym tu również brak jest połączenia w siatce przewoźnika na jego stronie a biuro które ma to w ofercie póki co milczy.

p.

#4 PostWysłany: 26 Cze 2018 07:44 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Mały update. Może komuś przyda się informacja, że takie niestandardowe połączenia ogarnia bardzo ładnie biuro Coral Travel (chartery niedostępne ze strony przewoźników w opcji 2 x OW). Wychodzi drożej niż hipotetyczne połączenie z TUI ale na bezrybiu i rak ryba. Nieudolność TUI w tym zakresie rozłożyła mnie na łopatki, na szczęście jest alternatywa. Oi.

p.

[ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 5 gości