Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zasady na stadionach
#1 PostWysłany: 27 Maj 2014 22:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 801
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Witam

Byłem na niewielkiej ilości meczów. Euro w Polsce, Superpuchar na Camp Nou i Bundesliga i mam pewne spostrzeżenia jak i chciałbym was prosić jak to jest z zasadami poruszania się po stadionie. Na dole wymienie moje przypadki, ale za mało meczów widziałem żeby wysnuć ostateczne wnioski, dlatego ciekaw jestem jak to jest w koncu z tym poruszaniem sie po stadionie. Na moim przykładzie to zależy gdzie mecz i zależy jak stewardzi się przykładają.

W Poznaniu na Euro wg mnie stadion był podzielony na cztery strefy, dwie za bramkami i dwie wzdłuż boiska, ja byłem wzdłuż boiska i beż żadnych problemów można było chodzić z samego dołu do samej góry. Do innej strefy cięzko było przejśc bo chyba barierki, ale i stało dużo stewardów.

Na CampNou na pucharze Gampera miałem tani bilet, ale w trakcie meczu to zmieniłem miejsce praktycznie na Vipowskie, przeszedłem zza bramki prawie pod loże vip która jest wzdłuż boiska, trzeba było sforsować linki które dzielą sektory, ale nawet stewardów nie było.

Na Superpucharze z Realem już stewardów było więcej i generalnie nakazywali pokazywac bilety jak się wchodziło na dany sektor, ale sporo w tej ich pracy było luzactwa, jednemu sprawdzali, innemu nie, do mnie się doczepił ale powiedziałem ze ide zrobic zdjęcie i bez problemu mnie puścił na kondygnacje niższą. Dało się nawet przejść w inną część stadionu forsując linki, ale stadion był pełny i nie było by gdzie siedzieć i stewardów więcej.

Na Bundeslidze przy wejściu na konkretny sektor kazali pokazywać bilety, wydawało mi się że są stanowczy i nawet nie pytałem czy mogę iść na sam dół do murawy cyknąć zdjęcie, bo wątpie żeby się zgodzili.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic Ultra all inclusive w luksusowym 5* hotelu na Riwierze Tureckiej za 3523 PLN. Wylot z Katowic
Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel
#2 PostWysłany: 04 Wrz 2015 10:18 

Rejestracja: 15 Kwi 2014
Posty: 23
Czy macie doświadczenia z zasadami na Camp Nou. Mam bilet na mecz ligowy FCB w październiku.
Czy można tam wchodzić z aparatem fotograficznym (lustrzanką ) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Wrz 2015 12:11 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 454
niebieski
Najlepsze zasady na stadionach, to ich brak :)

Na Old Trafford masz bardzo małe przedziały, w których możesz się poruszać. W Dortmundzie są one sporo większe.

Natomiast najlepiej jest udać się na sektor wyjazdowy. Tam nikt nie przestrzega numeracji miejsc, zazwyczaj się stoi, atmosfera nieporównywalnie lepsza.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Wrz 2015 14:30 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
paisas napisał(a):
Natomiast najlepiej jest udać się na sektor wyjazdowy...

... tylko obowiazko cieszyc sie jak goscie strzela bramke, nawet jak sie jest "neutralnym" ;D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Wrz 2015 14:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Waldek napisał(a):
Czy macie doświadczenia z zasadami na Camp Nou. Mam bilet na mecz ligowy FCB w październiku.
Czy można tam wchodzić z aparatem fotograficznym (lustrzanką ) ?

Tak, wejdziesz bez problemu. Tylko z obiektywem nie przesadzaj :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Wrz 2015 15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
Strasznie wyrywkowa ta kontrola na Camp Nou. Bywa, że ktoś się przyczepi do dużego obiektywu, a mnie niedawno nikt nie prosił o pokazanie wnętrza plecaka.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Wrz 2015 16:26 

Rejestracja: 18 Lip 2014
Posty: 37
@Donovaninho Nie dziwie się, skoro tam wyrzucili jedyną hardą grupę z trybun (Boixos Nois) a cała reszta to turyści z Azji :lol:

(post pisany z przymróżeniem oka, aczkolwiek kiedyś spotkałem się ze stwierdzeniem, że Espanyol to klub który w samej Barcelonie ma więcej kibiców)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Wrz 2015 18:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 801
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Zazwyczaj nie ma problemu wejsc z lustrzanka, tak jak ktos wyzej pisal wyrywkowo sprawdzaja, nie spotkalem sie ani nie widzialem zebo kogos bardzo trzepali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Wrz 2015 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
nicez napisał(a):
(post pisany z przymróżeniem oka, aczkolwiek kiedyś spotkałem się ze stwierdzeniem, że Espanyol to klub który w samej Barcelonie ma więcej kibiców)

Zdecydowanie bzdura. A że turystów sporo to prawda. Znalezienie w mieście przejawów kibicowania Espanyolowi to trudna sztuka. Frekwencja też marna. Nie ma to nic wspólnego z np. Torino i Juventusem.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group