Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zanzibar 2018
#1 PostWysłany: 01 Maj 2017 10:30 

Rejestracja: 01 Maj 2017
Posty: 3
Witajcie,
Przeczytałam relacje o podróży na Zanzibar i się zakochałam!
W ciągu 15 minut czytania padła decyzja, że trzeba to zobaczyć! Wiadomo, że razem raźniej i bezpieczniej, więc może byliby chętni na afrykańską przygodę? Koszty za noclegi i wynajem samochodu nieźle rozkładały się na 4 osoby. Według rozpiski kosztowej w relacji loty, nolcegi, samochód, paliwo i wiza wychodziły około 3200 zł za 2 tygodnie.
Nie mam jeszcze planu, ba!, nawet terminu nie mam! Ale jeśli znajdzie się ktoś chętny to i plan powstanie. I słowo honoru, że się nie wycofam :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
Antares lubi ten post.
 
      
Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast
Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu Wycieczka do Agadiru za 983 PLN. Loty (piątek-poniedziałek) z Wrocławia i noclegi w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Zanzibar 2018
#2 PostWysłany: 10 Cze 2017 11:06 

Rejestracja: 05 Wrz 2016
Posty: 3
Loty: 51
Kilometry: 110 542
Elo , nie wiem czy to jeszcze aktualne ale tez bym się wstępnie dołączył.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zanzibar 2018
#3 PostWysłany: 12 Cze 2017 10:23 

Rejestracja: 01 Maj 2017
Posty: 3
Aktualne! W zasadzie dopóki nie zbiorę grupy nawet się za to nie zabieram. Jeśli będę 4 osoby i więcej to w lipcu zacznę tworzyć plan. Więc tak, aktualne :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zanzibar 2018
#4 PostWysłany: 12 Cze 2017 22:07 

Rejestracja: 05 Wrz 2016
Posty: 3
Loty: 51
Kilometry: 110 542
No spoko , ja tez tak wcześniej musiał bym wiedzieć żeby wolne sobie klepnąć trochę wcześniej .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zanzibar 2018
#5 PostWysłany: 21 Cze 2017 14:58 

Rejestracja: 03 Kwi 2013
Posty: 48
Loty: 71
Kilometry: 121 623
Jeśli aktualne to ja bardzo chętnie dołączę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zanzibar 2018
#6 PostWysłany: 21 Cze 2017 23:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 493
Loty: 76
Kilometry: 104 894
To ja też. Teraz czekamy na error fare.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zanzibar 2018
#7 PostWysłany: 22 Lip 2017 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 559
niebieski
Jak będzie termin dobry, to się wpisuję na listę oczekujących na EF:)
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Zanzibar 2018
#8 PostWysłany: 23 Lip 2017 18:37 

Rejestracja: 03 Kwi 2016
Posty: 121
Ironique napisał(a):
Witajcie,
Przeczytałam relacje o podróży na Zanzibar i się zakochałam!
W ciągu 15 minut czytania padła decyzja, że trzeba to zobaczyć! Wiadomo, że razem raźniej i bezpieczniej, więc może byliby chętni na afrykańską przygodę? Koszty za noclegi i wynajem samochodu nieźle rozkładały się na 4 osoby. Według rozpiski kosztowej w relacji loty, nolcegi, samochód, paliwo i wiza wychodziły około 3200 zł za 2 tygodnie.
Nie mam jeszcze planu, ba!, nawet terminu nie mam! Ale jeśli znajdzie się ktoś chętny to i plan powstanie. I słowo honoru, że się nie wycofam :-)


Kiedy mniej wiecej chcecie jechac?
Ja miałam jechać we wrześniu tego roku, ale z roznych przyczyn wyjazd przesuwa sie na czerwiec 2018. W sumie koniec końców wyszło nawet ze to lepsze rozwiązanie bo z trzech chętnych osób w tym roku, zrobiła się nas dziesiątka na rok kolejny :P
Z tym ze my śmigamy najpierw do Tanzanii na ląd, później Zanzibar, a poźniej Wodospady Wiktorii chcemy jeszcze zahaczyć. Jesli terminy by się zazębiły to mozna połączyć siły na Zanzibarze :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zanzibar 2018
#9 PostWysłany: 31 Lip 2017 17:09 

Rejestracja: 31 Lip 2017
Posty: 4
Też byłabym chętna, jesli można :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zanzibar 2018
#10 PostWysłany: 31 Lip 2017 17:13 

Rejestracja: 29 Kwi 2016
Posty: 1
Proszę mnie uwzględnić ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zanzibar 2018
#11 PostWysłany: 01 Sie 2017 13:17 

Rejestracja: 01 Maj 2017
Posty: 3
-- 01 Sie 2017 13:08 --

Ooo widzę, że zbiera się niezła grupa!
Sądzę, że czas usiąść do tematu. Zaznaczam (żeby nie było nieporozumień), że będę to organizować bez żadnych biur podróży, więc plan może być dość zmienny tam na miejscu. Zrobię co w mojej mocy, aby wszystko było dograne, ale proszę o wyrozumiałość.

Termin: chciałabym marzec, ale jeśli byłyby tanie bilety np. koniec lutego albo początek kwietnia to jestem elastyczna - pytanie czy Wy też... Nie każdy może brać urlop kiedy chce. Mam nadzieję, że bilety trafią się dość szybko i zaklepiemy termin. Potem już z górki :D

Będę tu zaglądać częściej i informować co i jak. Z tego co widzę, to jest nas około 8 osób chętnych. Jak dla mnie bomba!

-- 01 Sie 2017 13:17 --

Kiedy mniej wiecej chcecie jechac?
Ja miałam jechać we wrześniu tego roku, ale z roznych przyczyn wyjazd przesuwa sie na czerwiec 2018. W sumie koniec końców wyszło nawet ze to lepsze rozwiązanie bo z trzech chętnych osób w tym roku, zrobiła się nas dziesiątka na rok kolejny :P
Z tym ze my śmigamy najpierw do Tanzanii na ląd, później Zanzibar, a poźniej Wodospady Wiktorii chcemy jeszcze zahaczyć. Jesli terminy by się zazębiły to mozna połączyć siły na Zanzibarze :)[/quote]

Raczej marzec... u mnie w pracy czerwiec to "sezon w pełni", więc mogę zapomnieć o wolnym... :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zanzibar 2018
#12 PostWysłany: 09 Sie 2017 10:26 

Rejestracja: 09 Sie 2017
Posty: 1
Witam, jestem zainteresowana tematem. Wprawdzie myślałam o wyjeździe czerwiec/lipiec bo to już po porze deszczowej ale kto wie.....czekam na kolejne wieści :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zanzibar 2018
#13 PostWysłany: 18 Sie 2017 17:49 

Rejestracja: 18 Sie 2017
Posty: 1
Witam. Co prawda my juz mamy kupione bilety do Tanzani a pozniej na przelot na Zanzibar jednak fajnie by bylo poleciec jeszcze z kims. Wybieramy sie w lutym i najpierw robimy safari 7dni a nastepnie przenosimy sie na wyspe. Jest nas narazie dwoch i pewnie juz tak zostanie :? Jesli chodzi o safari to mozna dorzucic do jeepa jeszcze 3-4 osoby co obnizylo by koszta o 100-150$$ na glowe.Zawsze to cos.A i moze fajne towarzystwo by sie trafilo. Jesli byli by jacys zainteresowani to wiecej szczegolow moge podac.A moze poprostu ktos bedzie przebywal akurat w tym terminie na miejscu i zawsze mozna sie spotkac i cos razem zrobic. pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zanzibar 2018
#14 PostWysłany: 20 Sie 2017 10:55 

Rejestracja: 10 Gru 2010
Posty: 30
Ironique czy macie już bilety ,można jeszcze dołączyć :) ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zanzibar 2018
#15 PostWysłany: 20 Sie 2017 11:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 559
niebieski
Ironique napisał(a):

Ooo widzę, że zbiera się niezła grupa!
Sądzę, że czas usiąść do tematu. Zaznaczam (żeby nie było nieporozumień), że będę to organizować bez żadnych biur podróży, więc plan może być dość zmienny tam na miejscu. Zrobię co w mojej mocy, aby wszystko było dograne, ale proszę o wyrozumiałość.

Termin: chciałabym marzec, ale jeśli byłyby tanie bilety np. koniec lutego albo początek kwietnia to jestem elastyczna - pytanie czy Wy też... Nie każdy może brać urlop kiedy chce. Mam nadzieję, że bilety trafią się dość szybko i zaklepiemy termin. Potem już z górki :D


Jeśli o mnie chodzi, to mam nadzieję, że nie z biurem podróży. :)
A termin - do pracy jestem "przywiązana przez pierwszy tydzień miesiąca, więc po 7., max po 10-tym każdego miesiąca mogę wybywać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zanzibar 2018
#16 PostWysłany: 20 Sie 2017 13:37 

Rejestracja: 03 Kwi 2013
Posty: 48
Loty: 71
Kilometry: 121 623
Dalej jestem zainteresowana, również bez biura. Termin.. zależy od biletów, żeby było po kosztach. Z tego co wyczytałam w okres od marca doczerwca to pora deszczowa. Może więc luty? No nic, na razie pozostaje czekać na promocje ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zanzibar 2018
#17 PostWysłany: 20 Sie 2017 19:56 

Rejestracja: 05 Wrz 2016
Posty: 3
Loty: 51
Kilometry: 110 542
Tez myśle ze luty to bedzie fajna pora.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zanzibar 2018
#18 PostWysłany: 19 Wrz 2017 07:42 

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 23
Co z ta wycieczka ? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zanzibar 2018
#19 PostWysłany: 27 Wrz 2017 15:18 

Rejestracja: 27 Wrz 2017
Posty: 1
Jeżeli to jeszcze aktualne to ja mam już kupiony bilet na Zanzibar w terminie 16.02 - 04.03 i przydałoby się towarzystwo :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zanzibar 2018
#20 PostWysłany: 18 Paź 2017 19:20 

Rejestracja: 18 Paź 2017
Posty: 2
Hej :) Ja planuję podróż do Tanzanii na safari (2/3 dni), a także objechanie Zanzibaru :) termin około 9/10 luty na około dwa tygodnie. Czy są tutaj chętne osoby na wspólną podróż? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group