Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Zakynthos
#1 PostWysłany: 13 Lip 2020 07:38 

Rejestracja: 04 Paź 2017
Posty: 46
Czy macie jakieś sprawdzone propozycje noclegów na Zakynthos najlepiej z dostępem do basenu ?
Ewentualnie jakaś porada w którym rejonie wyspy szukać aby nie być w całkowitym osamotnieniu.

Szukam czegoś jak podlinkowane niżej.
Zna ktoś Mavrias Complex?
http://www.booking.com/Share-zZ4jbRY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN Tygodniowy rejs po Karaibach i loty do Miami z Berlina za 5010 PLN
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
 Temat postu: Re: Zakynthos
#2 PostWysłany: 26 Lip 2020 19:56 

Rejestracja: 27 Lip 2017
Posty: 73
okos napisał(a):
Czy macie jakieś sprawdzone propozycje noclegów na Zakynthos najlepiej z dostępem do basenu ?
Ewentualnie jakaś porada w którym rejonie wyspy szukać aby nie być w całkowitym osamotnieniu.

Szukam czegoś jak podlinkowane niżej.
Zna ktoś Mavrias Complex?
http://www.booking.com/Share-zZ4jbRY


Właśnie wróciliśmy z Zakintos i spaliśmy w Mavrias Complex - rewelacja. Polecam zdecydowanie, rodzina, do której należy obiekt (bądź którym zarządzają) jest przemiła. Sprzątanie w obecnych uwarunkowaniach jest na życzenie, na terenie obiektu dostępne są żele do dezynfekcji, jednorazowe maseczki i rękawiczki. W pokoju kuchenka indukcyjna, ekspres do kawy, zlew, lodówka, żelazko, suszarka itp.

Ogólnie na całej wyspie widać tęsknotę za turystami więc teraz można trafić praktycznie wszędzie na specjalne traktowanie :D

Ruch ponoć jest mniejszy niż normalnie w maju, a spodziewają się max 1/3 liczby turystów względem poprzedniego roku. Z turystów najwięcej Polaków. Jeśli ktoś się waha to zdecydowanie warto teraz tam jechać :)
Góra
 Profil Relacje PM off
okos uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Zakynthos
#3 PostWysłany: 14 Lip 2021 19:10 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 153
niebieski
Chciałam polecić miejscówkę, z której właśnie dziś wróciliśmy- miejcowość Amoudi i hotel o tej samej nazwie www.amoudihotel.com, sama miejscowość bardzo spokojna z wąską plażą ( na której w sezonie jest kilkanaście osób) i cudownym morzem. Dwa markety i cztery tawerny. Właścicielka hotelu -Pepi- to super ciepła osoba , mega pomocna- przywiozła nas i odwiozła na lotnisko, sam obiekt kameralny, ma spory jak na warunki samego Amoudi basen. Jako, że do rodziny należy polecana i na tym forum tawerna Kritamo, leżaki przy tawernie są dla gości hotelu bezpłatne ( w tawernie można też wypożyczyć za 5 euro za godz. rower wodny i popedałować posnurkować na okoliczne skałki) , z całego serca polecam, dodam jeszcze że pisząc do Pepi bezpośrednio na maila - w cenie 80 euro za dobę dostaliśmy dwupokojowy apartament ze śniadaniami dla 2+2 i okazyjnie transfer w cenie,
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
panprofesor82 lubi ten post.
szmer uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Zakynthos
#4 PostWysłany: 24 Lip 2022 01:11 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Zrobiłem dwie rezerwacje - w Amoudi i Laganas - i mam trzy dni, żeby jedną z nich odwołać bezkosztowo. O miejscowości Amoudi już przeczytałem w poprzednim wpisie - a czy ktoś nocował może w Laganas? Wyczytałem, że to "Największy kurort turystyczny na Zakynthos" ale co to dokładnie znaczy? Są wysokie hotele i imprezy do rana czy raczej spokój, tyle że miejscowość dużo większa i infrastruktura turystyczna bardziej rozwinięta niż we wspomnianym Amoudi?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Zakynthos
#5 PostWysłany: 24 Lip 2022 01:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2012
Posty: 1183
niebieski
Jeśli lubisz aby się coś działo to tylko Laganas. Miejscowość typowo wypoczynkowa, dużo knajp, imprezy, plaża długa piaszczysta aż do Kalamaki gdzie naprawdę można spotkać żółwie Kareta, widziałem kilka na własne oczy pływając w morzu, jeden prawie na mnie wpłynął, minęliśmy się głowami o około 2 metry. Nad plażą bliżej Kalamaki lądują samoloty więc dla miłośników lotnictwa piękne widoki :D Właśnie z Laganas można popłynąć na wyspę żółwi oraz wybrać się na inne zorganizowane wycieczki w całkiem dobre cenie. Jeśli lubisz ciszę i spokój to Amoudi.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group