Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Paź 2018 13:38 

Rejestracja: 18 Paź 2018
Posty: 7
Witajcie
19/11 planujemy udać się z Bangkoku do Khao Sok.
Pasuje nam lot do Krabi. Na lotnisku w Krabi jesteśmy z samego rana o 7:00. Bezpośrednio stamtąd chcemy jechać do Khao Sok. Czy ktoś z Was przebył taką trasę? Znalazłem busa djeżdżającego o godz. 11. Ale nie chcemy tyle czekać i wolimy być tam szybciej. Wiem, że możemy wziąć taksówkę, ale nie chcemy by transfer był zbyt drogi. Czy w praktyce są jakieś busy, które czekają aż zbierze się większa ilość osób i jadą do Khao Sok? Czy ktoś może coś poradzić? Z góry dzięki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast Luksus na Riwierze Tureckiej. Tydzień w świetnym 5* hotelu z all inclusive od 2290 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 18 Paź 2018 13:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
Jechaliśmy z Krabi ale z przystanku a nie lotniska, do Khao Sok były jakieś 4-5 autobusów dziennie.
Natomiast jeśli lecicie do Krabi tylko po to żeby pojechać dalej to rozważcie lot to Surat Thani. Z lotniska do Khao Sok busy jeździły co godzinę a podróż trwała troszkę krócej niż z Krabi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Paź 2018 13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Też zbieram informacje o tej trasie. Chyba najprościej będzie dojechać z lotniska do Krabi Bus Terminal. Tam jeśli nie publiczny autobus to pewnie dzielony VAN za rozsądne pieniądze szybko się trafi, w końcu to początek "high season".
W każdym razie gdzieś w otchłani internetu znalazlem taką tablicę odjazdów z Krabi.

https://wikitravel.org/en/File:KrabiBusTimetable2.jpg
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Paź 2018 18:39 

Rejestracja: 18 Paź 2018
Posty: 7
Fakt, wiem, że z Surat Thani byłoby trochę bliżej o jakieś 50 km, ale pasują nam loty do Krabi, bo jest taki, gdzie w Krabi będziemy o 7 rano, a w Surat Thani bylibyśmy dopiero w południe, A na Khao Sok mamy ograniczony czas do dwóch dni i chcemy jak najwięcej skorzystać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Paź 2018 06:37 

Rejestracja: 18 Paź 2018
Posty: 7
Udało nam się znaleźć dogodne loty i zgodnie z sugestią lecimy do Surat Thani. Będziemy tam o 8:30. Mam nadzieję, że uda się szybko złapać jakiegoś busa i szybko przejechać do Khao Sok. Busy odjeżdżają z lotniska czy trzeba gdzieś przejść?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Paź 2018 09:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
Z lotniska, powinny jeździć co godzinę. Pytaj na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 05 Wrz 2019 07:46 

Rejestracja: 05 Wrz 2019
Posty: 12
Hej, szukam połączeń z krabi do khao sok tam planuje 2 noce i powrót. Z tym że wylot z krabi do chiang mai mam o 18:45 i pytanie czy jest jakieś połączenie z khao sok do krabi/krabi airport tak żeby zdążył na lot wyjeżdżając rano czy raczej lepiej nie ryzykować i wyjechać dzień wcześniej?
Podsumowując, pytanie o transport i miejsce odjazdu z krabi do khao sok i droga powrotną żeby zgrać ja z wylotem o 18:45

Dzięki za pomoc!


Ostatnio edytowany przez Abcn, 05 Wrz 2019 13:49, edytowano w sumie 1 raz
Przenoszę do istniejącego już https://www.fly4free.pl/forum/search.php Dodatkowe info - nie pobieramy dodatkowych opłat za duże litery w nazwach. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group