Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Lut 2016 12:55 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Tegoroczny memoriał Huberta Wagnera zostanie rozegrany w dniach od 17 do 19 maja (wt-czw). Gospodarzem turnieju prawdopodobnie po raz drugi będzie Kraków. Biało-czerwoni zmierzą się z Bułgarią,Serbią i Chinami. Będzie to ostatni test przed turniejem eliminacyjnym do IO,który zostanie rozegrany w Tokio.


http://m.przegladsportowy.pl/siatkowka/ ... 1,892.html

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 19 Lut 2016 20:09 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Zmiana jednego z uczestników MHW. Reprezentację Chin zastąpi Belgia i to jest ostateczny skład turnieju,na dniach zostanie podpisana umowa z Krakowem.
http://m.sportowefakty.wp.pl/siatkowka/ ... lu-wagnera

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Mar 2016 19:59 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Dziś potwierdzono oficjalnie,że MHW odbędzie się w Krakowie. Bilety w cenach od 40 do 140 zł pojawią się w ciągu tygodnia w serwisie abilet.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Mar 2016 21:03 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
http://m.sportowefakty.wp.pl/siatkowka/ ... d-21-marca

Organizatorzy podali dokładny terminarz gier. Bilety w sprzedaży od 21 marca od godz 18.00

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Mar 2016 11:01 

Rejestracja: 24 Lip 2015
Posty: 62
dziwna ta rozbieznosc cen biletow na poszczególne dni turnieju.... na 1 dzień (gramy z BUŁ) bilety po 40-90 zł., na 2 dzień (BEL) po 50-120 zł. a na 3 dzień (SER) 60-140 zł. :shock: jak można było się spodziewać najszybciej schodzą te pierwsze :)
w końcu to tylko turniej towarzyski, na dodatek w tym roku rozgrywany tylko w dniach roboczych (wt-czw) wiec ani atrakcyjność rywali, ani granie w weekend nie maja wpływu na cene biletow....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Mar 2016 11:15 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Śmiech na sali. Belgia droższa od Bułgarii i Serbii :o ,oj organizatorzy MHW nie będą mieli kompletu we wszystkie dni. A po drugie to jest środek tygodnia i turniej towarzyskie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 12 Maj 2016 16:20 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Do 2019 roku Memoriał Huberta Wagnera będzie rozgrywany w Krakowie.
http://sportowefakty.wp.pl/siatkowka/60 ... -trzy-lata

A w tym roku ktoś się wybiera na mecze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 12 Maj 2016 16:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sie 2015
Posty: 100
Loty: 2
Kilometry: 3 268
No i bardzo dobrze, w przyszłym roku będzie można zaprosić lepsze ekipy :)

A ja od 2013 r. nie opuściłem żadnego Memoriału, w tym roku niestety ze względu na pracę jadę wyłącznie na mecz z Serbami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 12 Maj 2016 22:37 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Przypuszczam,że dobre pieniądze zostały położone na stół. Akurat cieszę się,że jest takie zainteresowanie tym turniejem. Organizatorzy biją się o kolejne edycje. Kraków chciał mieć cykliczną imprezę u siebie i to im się udało. Na ME 2017 mają gościć Polską grupę,a finały zabrała Łódź. Być może nie przystali na propozycję PZPS, bo za dużo by ich to kosztowało. Wzięli Memoriał Huberta Wagnera, który był tańszą opcją. Jestem ciekaw jak będzie z frekwencją. W tym roku termin jest bardzo niefortunny i będzie mnóstwo wolnych miejsc. Natomiast następne lata pokażą ilu jest chętnych by przybyć do Krakowa na ten event.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group