Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Mar 2017 18:56 

niebieski
Z uwagi że wizzair zrobił promocję jest weekend w Santander i w związku z tym pytanie czy ktoś ma doświadczenia z wypożyczalniami w Santander?
 Relacje PM off  

#2 PostWysłany: 02 Kwi 2017 09:55 

Loty: 57
Kilometry: 127 214
Właśnie jestem w Santander. Korzystam z Avis auto na 3 dni za 24 euro przemiła pani w biurze podwyższyła nam standartowe auta za free i dostałem audi A3 zamiast VW polo:-):-). Blokada na karcie na paliwo będzie zwrócona jak oddam zaatakowane do pelna, blokada na udział własny 1200 Euro można znieść kupując super rover za 14-15 euro dziennie.
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 02 Kwi 2017 10:41 

niebieski
Ja tez aktualnie w Santander i tez skorzystałem z Avis, póki co bezproblemowo z wypożyczeniem, ja skorzystałem z Avis 360 z blokada na karcie na 200 euro, cena najmu 49 euro
 Relacje PM off  

#4 PostWysłany: 06 Kwi 2017 13:19 

niebieski
Mogę podsumować swoje wypożyczenie w Santander bo blokada z karty została zdjęta :) A więc skorzystałem z oferty Avis 360 bez wkładu własnego, na karcie zablokowali dodatkowo 200 euro kaucji na opony i lusterka oraz 50 euro na paliwo. Cena wynosiła 49 euro za najniższa klasę ale w biurze podnieśli mi o klasę wyżej. Auto oddałem z pełnym zbiornikiem tak jak wypożyczałem. Zarówno wypożyczenie jak i zdanie bezproblemowe, auto czyste, sprawne i zadbane z przebiegiem 20 tys km. Mogę spokojnie polecić i sam przy najbliższej okazji również skorzystam.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 28 Cze 2017 09:46 

Ładne te ceny mieliście, teraz w sezonie jest dosyć drogo i chyba bus wychodzi dużo taniej
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 28 Cze 2017 09:51 

niebieski
Dwa tygodnie temu brałem ponownie w Avis i zapłaciłem 29 euro za 3 dni ale rezerwowane ze sporym wyprzedzeniem.

Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 18 Sie 2017 22:22 
Awatar użytkownika

Loty: 61
Kilometry: 147 341
niebieski
A czy ma ktoś doświadczenie z Goldcar w Santander - lotnisko? Cenowo w chwili obecnej są nie do przebicia w moim terminie. Średnia ocen tej wypożyczalni na poziomie 7,5/10 daje podstawy myśleć, że wszystko powinno być ok. Ktoś ma jakieś doświadczenie z nimi???

#8 PostWysłany: 18 Sie 2017 22:25 

niebieski
W innych wątkach mają bardzo źle opinie, między innymi z powodu ekstra oplat doliczanych do podstawowej ceny. Osobiście bym nie ryzykował. Co do Santander to ja dwa razy brałem avisa z super cover i zawsze bezproblemowo, dwa trzy tygodnie przed wypożyczeniem cena spdala, robiłem anulacje i nowa rezerwacje.

Relacje PM off  

#9 PostWysłany: 11 Wrz 2017 10:45 

Loty: 111
Kilometry: 260 580
Witam.

Apropos Avisa na lotnisku Santander. Będę musiał zdawać auto w niedzielę. Pewnie ok 8:30-9:00. Na stronie Avisa jest napisane że biuro na lotnisku w niedzielę mają otwarte od 10:00 Mają jakąś wrzutnię kluczyków albo jakąś inną procedurę zwrotu poza godzinami działania biura?. No i pytanie ile kosztuje u nich Super Cover bo wprawdzie znalazłem cennik ubezpieczenia ale w/g mnie jest niewiarygodny a przy rezerwacji tego ubezpieczenia nie można wybrać.

Pozdrawiam.
 Relacje PM off  

#10 PostWysłany: 05 Paź 2017 21:18 
Awatar użytkownika

niebieski
Dla kolejnych, którzy będą chcieli mieć jakieś odniesienie do cen. Wczoraj rezerwowane na termin 1-4 grudnia 2017r przez stronę wizzair (7% zwrotu wartości rezerwacji na konto wizz), Seat Leon kombi (lub podobny) w wypożyczalni BUDGET 408zł, pełne ubezpieczenie 69zł/doba. Polityka paliwowa: pełny/pełny. Dodam, że z wypożyczalnie BUDGET korzystałem kilka razy i zawsze było ok.

#11 PostWysłany: 26 Paź 2017 00:39 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Loty: 381
Kilometry: 637 717
czy ktoś ma doświadczenie z OK Rent a car w Santander? Czy mocno cisną albo może wymagają, żeby wykupić u nich ubezpieczenie?
EDIT: chyba jednak zrezygnuję z OK - w warunkach na doyouspain dziwna opłata "diesel supplement" po 2 euro dziennie (a bezpośrednio na stronie OK nawet 3 euro), kara za zerwanie naklejki z logo wypożyczalni - 50 euro :o fura negatywnych opinii w necie, choć przyznaję, że głównie jeśli chodzi o Majorkę. Jednak wydam troszkę więcej i chyba będzie Dollar.

#12 PostWysłany: 14 Lis 2017 16:31 
Awatar użytkownika

Loty: 106
Kilometry: 226 016
niebieski
Niedawno wróciłem z okolic Santander. Rezerwowałem samochód na tydzień przez arguscarhire.com z wypożyczalni Europcar wraz z ubezpieczaniem. Na lotnisku w Santander miałem odebrać samochód typu Nissan Micra lub podobny. Dostałem Fiata 500, choć na stronie pośrednika samochód tej klasy był w niższej cenie, ale Pani z wypożyczalni stwierdziła, że w ich standardzie Fiat 500 mieści się w tej samej klasie co Nissan Micra. Depozyt wynosił 300 euro i został w całości zwrócony na konto po tygodniu od oddania samochodu. Samo autko całkiem spoko, z małym przebiegiem bez zarysowań, ani wgnieceń. Zrobiłem nim 1300km, jeździłem głównie po górach Picos de Europa i pomimo stromych podjazdów o nachyleniu 20 stopni fiacik dał radę.

Zwracałem auto poprzez wrzucenie kluczyków przez okienko w drzwiach na lotnisku, ponieważ punkt obsługi pasażerów wypożyczalni był jeszcze nieczynny.

Oprócz otrzymania samochodu niższej klasy, wszystko było ok...

Relacja z Gruzji
 Relacje PM off  

#13 PostWysłany: 14 Lis 2017 22:12 
Awatar użytkownika

niebieski
refiko napisał(a):
Dla kolejnych, którzy będą chcieli mieć jakieś odniesienie do cen. Wczoraj rezerwowane na termin 1-4 grudnia 2017r przez stronę wizzair (7% zwrotu wartości rezerwacji na konto wizz), Seat Leon kombi (lub podobny) w wypożyczalni BUDGET 408zł, pełne ubezpieczenie 69zł/doba. Polityka paliwowa: pełny/pełny. Dodam, że z wypożyczalnie BUDGET korzystałem kilka razy i zawsze było ok.

I znów, aby kolejne osoby miały jakiś punkt odniesienia odrobina informacji.

W dniu wczorajszym kontrolnie zarzuciłem w wyszukiwarki moje "szukanie" i okazuje się, że dokładnie to samo, ta sama wyszukiwarka, wypożyczalnia itd. - cena za pobyt - 349zł ;) - reasumując - tamta rezerwacja odwołana i zrobiona nowa.

#14 PostWysłany: 28 Lis 2017 11:53 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Kilka słów o niedawnym wypożyczeniu samochodu na lotnisku w Santander.

Pośrednik: doyouspain.com

Wypożyczalnia: Dollar, na lotnisku obsługiwana przez Hertz

Samochód: Seat Ibiza w opcji full-full, nielimitowane kilometry, bez dodatkowego ubezpieczenia

Cena: 29,93 euro za 3 dni w listopadzie (były tańsze oferty np. OK Rent a car)

Odbiór samochodu: bezproblemowy – nie naciskali na dokupienie ubezpieczenia, formalności w miarę szybko, blokada na karcie niecałe 600 euro. Dostajemy kluczyki i sami idziemy do samochodu na parkingu. Po obejrzeniu stwierdziliśmy, że jedna spora rysa jest oznaczona jako małe zadrapanie – poszedłem z powrotem i pokazałem zdjęcie, żeby uzupełnili dokumentację; zrobili od razu i potwierdzili podpisem. Samochód z przebiegiem niecałe 14 tysięcy, sprawował się bardzo dobrze.

Zwrot samochodu: trochę przydługi – najpierw nikogo nie było w okienku, po mniej więcej 5 minutach pojawiła się pani i oddaliśmy kluczyki; poprosiła o 10 minut, bo musi iść sprawdzić samochód. Wydłużyło się do ok. 20 minut, bo pani najpierw wzięła kluczyki od innego samochodu – na szczęście w międzyczasie dzięki uprzejmości @sko1czek raczyliśmy się czerwonym napojem ze sfermentowanych winogron ;) pani wróciła i wydrukowała nam potwierdzenie, że wszystko jest OK.

Uwagi:
- nietypowa polityka Hertz dotycząca paliwa – przy odbiorze poinformowano nas, że przy zwrocie mamy przedstawić rachunek za paliwo ze stacji oddalonej nie więcej niż bodajże 8 kilometrów od lotniska. Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim.
- zgodnie z przekazaną informacją blokada z karty powinna zejść po tygodniu od daty zwrotu, u mnie zeszła dopiero po 2 tygodniach.
sko1czek lubi ten post.

#15 PostWysłany: 26 Sty 2018 09:01 
Awatar użytkownika

niebieski
Trochę powiązane z tematem. Jak z parkowaniem w Santander? Nie wiem czy hotel lepiej brać w mieście czy gdzieś delikatnie poza. Wszystkie hotele w centrum mają opcje tylko płatnych parkingów. Jakie macie doświadczenia w temacie?
 Relacje PM off  

#16 PostWysłany: 26 Sty 2018 10:32 

niebieski
A obok hotelu na ulicy bezpłatnie np w okolicy sardinero. Nie wiem jak w centrum

Relacje PM off  

#17 PostWysłany: 08 Lut 2018 15:58 
Awatar użytkownika

Loty: 559
Kilometry: 659 970
HON fly4free
Avis - przez stronę amerykańską (być może z przekierowania retailmenot) ma super atrakcyjne ceny w Santander - teraz czyli zdecydowanie poza sezonem. Pięć razy niższe niż w Maladze i 10 razy niższe niż w Barcelonie.
Poniżej ceny za 3 dni w weekend lutowy ubezpieczenie podstawowe, udział własny od 1350 EUR. I możliwość wyjazdu m.in. do PT, F i Andorry.
Oczywiście tym cenom jest daleko od cen różnych lokalnych wynalazków czy Goldcar ale tam odbijają sobie na paliwie.

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#18 PostWysłany: 08 Lut 2018 17:52 
Moderator forum
Awatar użytkownika

takie ceny bezpośrednio w Avisie czasem się zdarzają - za 3 dni wynajmu w połowie marca w Barcelonie zapłaciłem 15,5 euro. Rezerwacja bezpośrednio na avis.es. Przy zwrocie samochodu facet z wypożyczalni chyba z 10 minut sprawdzał czy na pewno nie musimy czegoś dopłacić :)

#19 PostWysłany: 25 Mar 2018 09:32 

niebieski
Kolejny raz Avis na 3 dni Fiat 500 - 189 zł z pełnym ubezpieczeniem. Szkoda ze we Włoszech brak takich cen

Relacje PM off  

#20 PostWysłany: 25 Mar 2018 10:24 

niebieski
Jak znaleźć taką cenę?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

[ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości