Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 450 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 10 Kwi 2017 22:54 

Rejestracja: 28 Lip 2010
Posty: 203
Loty: 35
Kilometry: 107 187
niebieski
Jutro oddaje, w 5 dni zrobilem... 1100 km :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum
Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie
#182 PostWysłany: 26 Kwi 2017 13:03 

Rejestracja: 26 Kwi 2017
Posty: 2
Witam serdecznie,
Wyberamy się z mężem i córką w tym roku na Gran Canarię i potrzebowalibyśmy wynając samochód na ok 11 dni. Wstępnie patrzyłam rentalcars ale tam trzeba podać dane karty kredytowej a nie debetowe której nie mamy i nie ma innej opcji zapłaty. Ponadto jakaś gigantycza kwota kaucji 300 E. Proszę czy może ktoś podpowiedzieć gdzie najlepiej i najtaniej wynająć samochód najlepiej z terminala Las Palmas i tam również zwrot, bez dodatkowych kosztów gigantycznych kaucji, paliwo full/full, najlepiej płatność gotówką. Wynajmujemy pierwszy raz i nie wiemy jak najlepiej to zrobić by nie popłynąć, szczerze trochę nas to przeraża- pierwszy raz organizujemy wyjazd sami:-). Dziękuję za wszelkie rady. Pozdrawiam Magdalena i Tomasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 26 Kwi 2017 13:08 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1414
Loty: 215
Kilometry: 388 202
srebrny
300 euro to jest mała kaucja jeżeli chodzi o wypożyczalnie, które wymagają depozytu

Jeżeli chcesz wypożyczyć samochód na debetówkę i bez depozytu to na Kanarach polecam Autoreisen, bezproblemowo. Wystarczy przejrzeć tematy o wypożyczalniach na Kanarach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#184 PostWysłany: 26 Kwi 2017 13:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2337
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
WRRR, nie odpowiadajcie na takie posty. Świeży login - nawet nie chce się komuś forum przejrzeć i regulaminu poczytać tylko zakłada nowy temat i już pomocy !
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#185 PostWysłany: 26 Kwi 2017 17:34 

Rejestracja: 26 Kwi 2017
Posty: 2
dziękuje za informacje Rockrider,
Antek 12 tak sie składa że czytalismy duzo i szulalismy w wielu miejsach a że pierwszy raz rezerwujemy niestety jestesmy zieloni, nie bardzo rozumiem Twoje podejscie ale mniejsza z tym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#186 PostWysłany: 26 Kwi 2017 17:55 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
Polecam Autoreisen pod tym linkiem: http://www.arcarhire.com/car-hire/car-hire.php
Auto z pełnym ubezpieczeniem bez wkładu własnego, z fotelikiem dla dziecka 9 dni/ok 110 euro. Nie ma problemu z oddaniem samochodu rano, jeszcze przed otwarciem biura. Nie pobierają kaucji. Co do karty, to proponuję Ci zarezerwować auto (anulacja jest darmowa) a następnie napisać im, że masz tylko debetową. Myślę, że też będą ją akceptować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 26 Kwi 2017 17:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2337
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Weźcie się ogarnijcie - po co otwierać nowe tematy , jak już są ??

https://www.fly4free.pl/forum/wypozyczenie-samochodu-gran-canaria,1435,17994

I większość rzeczy została już napisana .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 20 Maj 2017 14:31 

Rejestracja: 27 Sty 2015
Posty: 28
Również dołączam do osób zadowolonych z Autoreisen.
Citroen C3 ,przebieg około,19-tu tysięcy,cena 53 euro za 7 dni,rezerwacja robiona na 3 dni przed przyjazdem,formalności przy okienku około 5 minut.Płatność kartą debetową ING bez blokady na koncie
Jedynie przy oddaniu zamotałem się z wjazdem na odpowiedni parking :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 23 Maj 2017 21:55 

Rejestracja: 28 Lip 2010
Posty: 203
Loty: 35
Kilometry: 107 187
niebieski
Madi171 napisał(a):
Witam serdecznie,
Wyberamy się z mężem i córką w tym roku na Gran Canarię i potrzebowalibyśmy wynając samochód na ok 11 dni. Wstępnie patrzyłam rentalcars ale tam trzeba podać dane karty kredytowej a nie debetowe której nie mamy i nie ma innej opcji zapłaty. Ponadto jakaś gigantycza kwota kaucji 300 E. Proszę czy może ktoś podpowiedzieć gdzie najlepiej i najtaniej wynająć samochód najlepiej z terminala Las Palmas i tam również zwrot, bez dodatkowych kosztów gigantycznych kaucji, paliwo full/full, najlepiej płatność gotówką. Wynajmujemy pierwszy raz i nie wiemy jak najlepiej to zrobić by nie popłynąć, szczerze trochę nas to przeraża- pierwszy raz organizujemy wyjazd sami:-). Dziękuję za wszelkie rady. Pozdrawiam Magdalena i Tomasz


3 posty przed WAszym napisałem, że jestem zadowolony z Pluscara. Żadnej kaucji nie wymagają.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 25 Maj 2017 16:12 

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 3
Witam Wszystkich wróciłem w tym tygodniu z Gran Canarii, wypozyczylem auto w autoreisen. Zero problemów dostałem nowa Toyotę Yaris. Ale trzeba uważać na jedno. Nie mam karty kredytowej i z mojej Visa debetowej wzięli mi 300 euro, musiałem wpisać pin i środki przelane, gdy oddałem auto babka przy mnie oddaje przez terminal mi kasę na konto. Po 2 dniach miałem kasę i tu zonk. Bo przelicznik kiedy wzięli 300 euro był kolo 4,40 a jak.oddali to koło 4 zł za euro. Wiadomo banki przewalutowanie Straciłem przez to dużo pieniędzy. I wiecie może jak to ominąć co się dzieje jak się ma kartę kredytową? Tez karzą robić przelew przez pin czy po prostu blokują kartę a przy blokadzie się nie.traci bo nie ma jakby transakcji. Czy może płacil ktoś z Was karta z alior Kantora? Bo wtedy mam taką karte w euro przelew 300 euro robie i dostaje tez 300 euro jak oddam auto. Chyba ze traktują to jaka prepeidowa karta. Dzięki. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 25 Maj 2017 16:24 

Dużo nie dużo, 120 zł do oceny dla każdego ILE to jest dużo (wszystko zależy też co było ujęte w umowie odnośnie karty debetowej)

Tak, karta Alior Kantoru w euro załatwia kwestię ewentualnej bezprowizyjnej kaucji, przy czym mi w Pluscar nic poza umówioną z umowy kwotą nie potrącili przy płaceniu kartą Alior Kantoru
Góra
 PM off  
      
#192 PostWysłany: 25 Maj 2017 16:53 

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 3
W autoreisen jest tak napisane że przy płatności kartą debetowa ściągają kaucję wysokości 300 euro. Ale zastanawiam się jaki limit karty kredytowej trzeba mieć. Bo nie wierzę że np przy limicie 1000 zl to uznaliby taka kartę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 25 Maj 2017 16:57 

Ale ty masz problemy, a i czemu NIE???

Oczywiście po nadpłacie i z odpowiednio ustawionymi limitami transakcji, choć ja NIE ZNAM takich kart KREDYTOWYCH :) (wiem, jak ktoś się uprze to może mieć,ale po co)
Góra
 PM off  
      
#194 PostWysłany: 25 Maj 2017 17:21 

Rejestracja: 25 Maj 2017
Posty: 3
Każdy grosz się liczy. ;) a warto wiedzieć takie rzeczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#195 PostWysłany: 03 Cze 2017 05:33 

Rejestracja: 14 Maj 2011
Posty: 191
Loty: 187
Kilometry: 292 388
perkusjanin napisał(a):
W autoreisen jest tak napisane że przy płatności kartą debetowa ściągają kaucję wysokości 300 euro. Ale zastanawiam się jaki limit karty kredytowej trzeba mieć. Bo nie wierzę że np przy limicie 1000 zl to uznaliby taka kartę.


to ciekawe, na moje zapytanie o depozyt napisali mi tak:
Dear client:
Payment will be made by credit card or debit card in our office when you pick up the car. The card must be named to the driver or the partner and must to have numbers and name.
Prepaid cards are not accepted.
You do not need to leave deposit.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#196 PostWysłany: 22 Cze 2017 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Jechał ktoś ostatnio droga GC-200? Jest całkowicie przejezdana? Pytam bo podczas mojej ostatniej wizyty pół roku temu była zamknięta po osuwisku.
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#197 PostWysłany: 22 Cze 2017 19:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2942
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
@kamo375 Są bardzo duże zmiany jeśli chodzi o tE drogę. Wydaje się, że jej pierwotna wersja jest definitywnie zamknięta. Można dojechać do Mirador del Balcon.
Natomiast co ciekawe, niemal ekspresowo wybudowano objazd i to o wyglądzie drogi ekspresowej. Wychodzi on kilka kilometrów po ruszeniu drogą GC 200 od La Aldea. Gdzieś w okolicach Tirmy/El Risco łączy się ze starą, waską GC 200. Niestety do ciekawych fragmentów chyba nie da się dostać. Pozostaje Balcon i kilka punktów od El Risco do północnego końca drogi.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#198 PostWysłany: 22 Cze 2017 23:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1999
srebrny
Dzięki. Do El Risco od północy już kiedyś dojechałem, myślałem ze może jednak będzie można przejechać najciekawszymi kawałkami :-) Dzięki :-)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#199 PostWysłany: 23 Cze 2017 00:05 

cicar,cabrera medina,autoreisencar tylko te bez zbednych depozytow. najtaniej z full ubezp.
Góra
 PM off  
      
#200 PostWysłany: 23 Cze 2017 06:56 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2792
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Tom K napisał(a):
Natomiast co ciekawe, niemal ekspresowo wybudowano objazd i to o wyglądzie drogi ekspresowej.


Ta droga ekspresowa wyglądała na prawie ukończoną w sierpniu zeszłego roku, jeszcze zanim ziemia się osunęła. Więc to nie jest tak, że niemal ekspresowo wyspiarze wybudowali drogę ekspresową.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 450 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 23  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group