Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Sty 2016 21:43 

Rejestracja: 28 Wrz 2015
Posty: 5
Hej. W lutym lądujemy w Sao Paulo, skąd myśleliśmy lecież Azulem do Rio, zwiedzić Rio, wypożyczyć tam samochód i jadąc wybrzeżem (zobaczyć Ilha Grande) wrócić do Sao Paulo skąd mamy lot powrotny do Polski.
Nigdy wcześniej nie wypożyczaliśmy samochodu, znalazłam taką ofertę:

https://www.holidaycars.com/static.aspx ... ntacar.gif

lub https://www.hertz.com.pl/rentacar/reservation/#extras

Co o tym myślicie z własnego doświadczenia? Lepiej byłoby wypożyczyć samochód czy też podróżować komunikacją miejską? Tak jak w tej dyskusji: rio-de-janeiro-sao-paulo-ladem,732,85049
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 17 Sty 2016 22:14 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 68
Loty: 78
Kilometry: 158 859
Pomysł spoko, pierwsza opcja myślę że cena rozsądna sam szukam samochodu na parę dni w brazyli i ogólnie ceny są podobne. Co do dostania się samochodem z Rio do Sao to fajna opcja tylko musisz wziąć pod uwage że do ceny wynajmu zostanie doliczona opłata one-way ponieważ oddajesz auto w innej lokalizacji niż wynajmujesz. Opłata z tego co się orientowałem wynosi ok 1-1,5 R$ za km czyli w tym przypadku ok 500R$ dla mnie to za duży koszt.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Wrz 2018 20:53 

Rejestracja: 20 Wrz 2018
Posty: 5
Podróżowałem autokarami po Brazylii (Rio Grande do Sul, Santa Catarina, Parana, Rio de Janeiro) bez żadnych problemów, a widząc lokalny styl jazdy i wszechobecnych wbiegających pieszych, zupełnie nie korci mnie do spróbowania kierowania samemu jeśli kiedyś tam wrócę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group