Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Sie 2011 14:15 

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 15
Wypożyczanie samochodu Lanzarote-oddanie Fuertaventura
Chcę autko z Lotniska na Lanzarote i oddać na Lotnisku w Fuertaventura.
Jeśli tak to mam kilka pytań :
1.Jaka wypożyczalnia jest najlepsza chodzi o cenę :)
2.Jak ma się to do transferu promem .

Jeśli jest ktoś kto wie to proszę o radę :)
Pozdrawiam
Rafał


Ostatnio edytowany przez krasnal, 24 Lis 2016 20:14, edytowano w sumie 1 raz
Porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#2 PostWysłany: 22 Sie 2011 16:04 

Rejestracja: 17 Maj 2011
Posty: 8
Ja wypożyczałam zarówno na Lanz. jak i Fuert. z http://www.autospluscar.com/. Nie wymagają kaucji! mają atrakcyjniesze ceny niż w sieciowych wypożyczalniach i pewne dodatki w cenie jak np. fotelik dla dziecka. Z tego co się orientowałam to prom jest relatywnie drogi. Chyba lepiej oddać samochód przed wejściem na prom i na kolejnej wyspie wynająć drugi. Mimo wszystko proponuję z nimi pogadać. Podchodzą z dużą elestycznością (Ja na jednej i drugiej wyspie byłam na dwóch osobnych wyjazdach. Za tydzień na Fuert. zapłaciłam ok. 400 zł, a na Lanz. miałam auto na 3-4 dni. więc nie ma porównania). Ps. Aż Ci zazdroszczę wyjazdu. To piękne wyspy. Szczególnie Lanz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Sie 2011 16:42 

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 15
Wielkie Dzięki Kaja :)
Jadę tam pierwszy raz i troszkę potrzebuje pomocy-za którą jeszcze raz dzięki.
Mam nadzieję że pogoda dopisze bo na 7 dni odpoczynku mam dzień pracy na Fuercie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Sie 2011 17:46 

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 15
Witaj Mateusz dlaczego nie opłaca się przewozić promem na drugą wyspę i powiedz gdzie pożyczałeś ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Sie 2011 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Kwi 2010
Posty: 89
chyba nie ma takiej wypozyczalni, ktora pozwoli wywiezc auto z danej wyspy. Nie wiem jak z wyp. typu hertz, goldcar, ale te z reguly sa drogie. Na ACE wypozyczalem z http://www.orcarcanarias.com/ a na fuercie www.vivecar.com i w regulamin zabranial tego. Co nie zmienia faktu, ze wypozyczysz na lotnisku w ACE oddasz w playa blanca, a potem wypozycz w corralejo i oddaj na lotnisku w FUE. Niestety wiąze sie to z dodatkowymi kosztami przy zwracaniu aut w innym miejscu niz odbieraniem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Sie 2011 20:31 

Rejestracja: 27 Cze 2011
Posty: 18
tak jak piszą poprzednicy cena za transfer auta jest dużo droższa niż podwójny wynajem. poza tym w wypożyczalni, w której ja pożyczałam nie można było wywozić poza wyspę, choć ludzie z naszej wycieczki jechali na lanzarote! to samo z drogami szutrowymi i utracie ubezpieczenia w razie uszkodzeń. mało kto się tym przejmował. nie wiem jak lanzrote ale fuerta jest super skomunikowana i bez problemu można przejechać do celu autobusami. zresztą wypożyczalni jest sporo!
obie wyspy fantastyczne :)
troszkę zazdroszczę:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Sie 2011 21:41 

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 15
Bardzo dziękuje za wyczerpującą odpowiedź jesteście bardzo pomocni na pewno posłucham się Was jako doświadczonych podróżników:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 29 Maj 2012 00:10 

Rejestracja: 30 Mar 2012
Posty: 80
Loty: 131
Kilometry: 166 831
rafdep napisał(a):
Bardzo dziękuje za wyczerpującą odpowiedź jesteście bardzo pomocni na pewno posłucham się Was jako doświadczonych podróżników:)


Nie widze opcji pisania prywatnych wiadomosci.Napisze wiec tu z zapytaniem w jaki sposob skorzystales z wypozyczalni i jak to wygladalo cenowo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Cze 2012 20:08 

Rejestracja: 30 Mar 2012
Posty: 80
Loty: 131
Kilometry: 166 831
Polecam

http://www.holidayautos.co.uk/ ----->>> mozliwosc oddania auta w innym miejscu bez dodatkowych kosztow

www.doyouspain.com ----->>> niskie ceny w porownaniu z innymi firmami
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 15 Lis 2016 11:56 

Rejestracja: 13 Lis 2016
Posty: 1
Cześć w grudniu lecę ze znajomymi na sylwestra na Lanzarote. Chciałbym wypożyczyć samochód ale mam prawo jazdy dopiero 3 miesiące, za kierownicą mam jednak spore doświadczenie. Wiem, że większość firm wymaga posiadania prawa jazdy minimum rok. Może jednak ktoś z was miał podobne doświadczenie i coś podpowie lub da namiar na jakąś firmę, gdzie za dodatkową opłatą za lepsze ubezpieczenie czy coś w ten deseń mi coś wypożyczą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 05 Maj 2017 21:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2016
Posty: 15
Loty: 11
Kilometry: 30 908
Hej,
Wypożyczyłem autko w Budget na Lanzarote i nie wiem ile wynosi kaucja, bo w warunkach pisze, że trzeba sprawdzić przy wynajmie. Brał ktoś samochód w tej wypożyczalni i wie jaki jest depozyt, bo jeszcze mam czas zrezygnować ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 18 Cze 2017 19:42 

Rejestracja: 24 Mar 2011
Posty: 118
czy ktoś może podać jakąś wypożyczalnie z pełnym ubezpieczeniem bez wkładu własnego ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 18 Cze 2017 19:50 

Np. Pluscar

Bliźniacze tematy o wypożyczalniach na Teneryfie i Gran Canarii są bardzo pomocne, bo i warunki....te same
Góra
 PM off  
      
#14 PostWysłany: 22 Cze 2017 22:53 

Rejestracja: 22 Lip 2016
Posty: 11
belek1983 napisał(a):
czy ktoś może podać jakąś wypożyczalnie z pełnym ubezpieczeniem bez wkładu własnego ?


Ja mogę polecić wypożyczalnię Cabrera Medina - również miejscowi ją polecają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 19 Sie 2017 11:11 

Rejestracja: 19 Sie 2017
Posty: 1
Czy ktoś z Was mógłby polecić mi jakaś wypożyczalnie aut, w której nie zażadają kaucji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 19 Sie 2017 12:00 

Rejestracja: 05 Kwi 2017
Posty: 29
Loty: 129
Kilometry: 267 367
Polecam AutoReisen możliwość płatności kartą debetową, bez żadnych kaucji.
W marcu wypożyczałem Seata Ibize, za tydzień wynajmu zapłaciłem 83 Euro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 19 Sie 2017 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sie 2016
Posty: 343
@Domino.o
Musisz więcej czytać
-Cicar
-Orcar
-Pluscar
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 21 Sie 2017 10:18 

Rejestracja: 21 Sie 2017
Posty: 8
Mam do was takie pytanko, bardziej żeby utwierdzić się w tym co myślę. We wrześniu wybieram się na Lanzarote i oczywiście chciałbym wypożyczyć tam auto, jednak mam 21 lat, więc między innymi autreisen czy pluscar odpadają, a większe wypożyczalnie wymagają sporych dopłat za młodego kierowcę. Wygląda na to, że Jedyne co mi pozostaje to Cicar? Czy coś przeoczyłem? Cicar nie wkładu własnego, czy źle rozumiem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 21 Sie 2017 10:45 

Młody wiek mocno Cię ogranicza, ja mam samochód na tydzień za ok. 55 euro z ubezpieczeniem, ale i twoje ok. 100 euro z ubezpieczeniem przy twoich ograniczeniach to też dobra cena
Wejdź też na stronę czy temat o wypożyczaniu na Teneryfie bliźniaczy temat i masz sporo o CICAR: zawsze też możesz do nich napisać czy zadzwonić podając dokładny wiek i od kiedy masz prawo jazdy w kontekście kaucji


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 21 Sie 2017 10:52, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#20 PostWysłany: 21 Sie 2017 10:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
@gorny77 gdzie taka cena na tydzień z ubezpieczeniem ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 142 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group