Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 25 Lis 2016 15:07 

Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
pierwszy raz na Kanarach blokuje mi wypożyczalnia kasę na kk.
brałem przez ERC przydzielo mi autoreisen. wypożyczenie z full insurance i 0 excess. przy aucie miła pani informuje że blokują 250e "for security" i albo bierzemy albo nie .zapewnia,zapewnienie nie ma to nic wspólnego z insurance. nie potrafi logicznie wytłumaczyć po co. dostaje 2 kwitki jako sprzedaż (65e za auto i drugi na te 250e)
auto oddajemy po kanaryjsku czyli nikogo przy oddaniu auta, kluczyki w aucie itp.
czy mam spokojnie wrócić do pl licząc że dokonają zwrotu czy w dniu powrotu jechać do nich do biura żeby dostać kwiatek zwrotu 250e?
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 25 Lis 2016 17:20 

Możesz spokojnie wracać.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 25 Lis 2016 18:48 
Awatar użytkownika

Loty: 50
Kilometry: 106 270
Jestem tutaj od tygodnia i brałem auto z PlusCar. Mały zgrzyt na początku bo zamiast vw Polo który miałem gwarantowany chcieli mi wcisnąć pandę. Pan obsługujący oczywiście był tylko od wydawania aut ( w międzyczasie wydał jedno Polo i jedną 207 jakimś Niemcom). Ale zadzwonił do szefa i miałem dostać auto za 10 minut. Było to oczywiście 45 minut ale umyte nowe Clio przyjechało. W baku było nie 1/2 jak na dokumentach ale 1/5 baku. Zrobiłem zdjęcia i wysłałem maila w tym samym dniu. Szkoda bo cena 97 E za tydzień z pełnym ubezpieczeniem, zero zabezpieczenia na kk, mała kolejka przy odbiorze a takie niepotrzebne spięcie na dzień dobry.
Ważne: odbiera się samochód na -2 poziomie parkingu od wyjścia ze schodów ruchomych w lewo. Dość skomplikowane dojście. Samochód mam zostawić na parkingu, kluczyki w środku, paliwa tyle ile było jak brałem.
Jak ktoś nie potrzebuje auta od razu po przelocie to wszędzie jest mnóstwo lokalnych wypożyczalni.
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 14 Gru 2016 12:58 
Awatar użytkownika

Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
Wczoraj wróciłem z La Palmy, auto brałem przez ECR w TopCar Autoreisen (122 euro, vw caddy 7 os diesel), oferta podawana przez pośrednika (full insurance, no excess) nie była zgodna z rzeczywistością tzn. w cenie nie było zawartego pełnego ubezpieczenia tylko podstawowe z blokadą 250 euro na kk. Dokupiłem za 24 euro pełne ubezpieczenie na 7 dni, brak blokady środków na kk, ale spisują dane karty.
 Relacje PM off
mashacra lubi ten post.

#25 PostWysłany: 14 Gru 2016 15:33 
Awatar użytkownika

Loty: 73
Kilometry: 147 838
złoty
A czy ma ktoś może doświadczenie z wypożyczeniem samochodu w Autoreisen nie mając 23 lat? Mam 22, czy ktoś zwraca na to uwagę?

#26 PostWysłany: 22 Gru 2016 15:22 

@‌Robertos‌,

W lotniskowej "wypożyczalni" właśnie widziałem kogoś, kto bierze duży samochód na 7osób i żałuje na ubezpieczenie.
Zastanawiało mnie to trochę, no ale teraz wszystko jest już jasne ; )
 Relacje PM off  

#27 PostWysłany: 22 Gru 2016 15:41 
Awatar użytkownika

Loty: 15
Kilometry: 58 252
niebieski
@‌startaczerr‌ to ubezpieczenie było w cenie na ECR, wiec po co płacić za nie drugi raz?
U mnie wszystko było opłacone gotówką, także "excess" który nazywał się opłatą "for security" jak u @‌klimas‌.

Clio w dieslu @klimas to Dacia Duster, moje Clio to z braku laku (wg wypożyczalni miałem dostać samochód dopiero za 3 dni ;) ) Peugeot Partner Tepee lekko porysowany, gdy oddawaliśmy samochód na lotnisku to w ciemnym garażu ciężko namierzyć różnice :P

Za cenę 11EUR za dzień warto brać, choć nie do końca czysto grają, wystarczy mieć zewnętrzne ubezpieczenie i nie przejmować się opłatą "for security".

I jeszcze info jak u @‌klimas‌ ta opłata to nie jest blokada, tylko normalna transakcja, więc jak nie macie karty w EUR to jeszcze doliczcie przewalutowanie.
 Relacje PM off  

#28 PostWysłany: 22 Gru 2016 17:18 

niebieski
@‌mashacra‌ ja akurat na tym procederze nawet parę złotych zarobiłem :)
 Relacje PM off
mashacra lubi ten post.

#29 PostWysłany: 03 Sty 2017 00:15 

Chcę uniknąć blokad na karcie przy wypożyczeniu auta w Autoreisen, brałem przez ECR. Ubezpieczenie wezme, ale widzę ze i wtedy potrafia zablokować ;)

Czy polecacie jakąś wypożyczalnie ktora nie blokuje dodatkowyh srodkow, a najlepiej przyjmuje platnosc w gotowce?

Dzieki z gory.
 Relacje PM off  

#30 PostWysłany: 03 Sty 2017 01:13 
Awatar użytkownika

złoty
Ja wypożyczałem w Orlando poprzez Carrentals.com i dzięki ubepieczeniu uniknąłem blokady środków, jednak płaciłem kartą kredytową. Tak czy inaczej, uważam, że warto, dobra cena!

#31 PostWysłany: 16 Sty 2017 21:33 

Próbowałem się dowiedzieć mailowo, jak to jest z tym depozytem w TC Autoreisen, ale milczą ;)

mashacra napisał(a):
U mnie wszystko było opłacone gotówką, także "excess" który nazywał się opłatą "for security" jak u @‌klimas‌.

Bez problemu zwrócili ten depozyt? Też 250EUR jak w przyp. @klimas? Dopytuję, bo generalnie nie jestem fanem takich praktyk, wolałbym totalnie bezstresowo jak na TFS, LPA :)
 Relacje PM off  

#32 PostWysłany: 16 Sty 2017 21:44 

Polecam wypożyczalnie PlusCar. Najmniejszych problemów, żadnych depozytów, blokad na karcie, może dlatego że dają pełne ubezpieczenie a może dlatego , że na tej wyspie mało kto się czymkolwiek przejmuje :) . Przy zwrocie auta nawet go nie widzieli. Gość kazał zostawić kluczyki w stacyjce razem z biletem parkingowym i zamknąć drzwi. La Palma to cudowna wyspa. Do tego stopnia , że w przyszłym tygodniu napiszę pierwszą w swojej historii relacje z naszych wakacji.
 Relacje PM off  

#33 PostWysłany: 16 Sty 2017 22:19 

niebieski
myca007 napisał(a):
Próbowałem się dowiedzieć mailowo, jak to jest z tym depozytem w TC Autoreisen, ale milczą ;)

mashacra napisał(a):

Bez problemu zwrócili ten depozyt? Też 250EUR jak w przyp. @klimas? Dopytuję, bo generalnie nie jestem fanem takich praktyk, wolałbym totalnie bezstresowo jak na TFS, LPA :)[/quote

zwrócili zarówno mi na kartę jak i @‌mashacra‌ dostał od razu gotówkę - w tym samym czasie oddawaliśmy auta :)
 Relacje PM off
myca007 uważa post za pomocny.

#34 PostWysłany: 07 Lut 2017 13:30 

Może komuś się przyda na LaPalmie.

Polecam TopCar - u mnie było inaczej niż opisują panowie powyżej. Przed wyjazdem wysłałem maila do nich - dostałem odpowiedź, że w przypadku kupna SCDW (za 3 EUR z hakiem/dzień) można zapłacić gotówką i nie jest wymagany depozyt. Maila wydrukowałem i zabrałem ze sobą.

Przy punkcie wypożyczalni gadka była inna, że kaucja musi być, a SCDW liczyli sobie po 6EUR - ale pokazałem im wydrukowany mail i zmienili zdanie :)

PS. Rezerwowałem "VW Golf or similar", okazało się że Golfów na LaPalmie brak, dostałem rocznego C4 Cactusa.;)
 Relacje PM off  

#35 PostWysłany: 14 Lis 2020 18:45 

Cześć,
chciałbym odświeżyć temat, jako że ostatni post był sprzed ponad trzech lat.

Czy ktoś w tym roku zawitał na La Palmę i może polecić którąś konkretną wypożyczalnię? Zawsze na Kanarach korzystałem z sprawdzonego Autoreisen, ale niestety na La Palmie ich nie ma, a wszelkie Goldcary i Europcary omijam szerokim łukiem.

Z góry dzięki!
 Relacje PM off  

#36 PostWysłany: 14 Lis 2020 18:58 

Loty: 1
Kilometry: 3 670
Najlepsze i nie zawodne Cicar i Pluscar, Cicarvgeneralnie ma lepiej utrzymane autka. Korzystalem pare razy i 0 problemow. Przy oddawaniu zostawiamy auto na parkingubz kluczykami w srodku i tyle:) Jak moge dopytac kiefy i jak lecisz na La Palme,?
 Relacje PM off  

#37 PostWysłany: 15 Lis 2020 00:22 

Loty: 189
Kilometry: 243 436
srebrny
Korzystałem (3 lata temu) z autospluscar.com - cena najkorzystniejsza, brak depozytu, formalności przy odebraniu samochodu ograniczone do minimum, zwrot w sposób opisany przez @pafnucy7. Zdecydowanie polecam.

#38 PostWysłany: 13 Gru 2020 10:24 
Awatar użytkownika

srebrny
Cicar - lotnisko SPC, zamówione maleństwo ala corsa 3d, upgrade do mokki

#39 PostWysłany: 28 Lip 2021 12:00 
Awatar użytkownika

złoty
Cześć,

Ma ktoś z Was może namiar na jakieś mniejsze wypożyczalnie? Jest jakiś dramat jeżeli chodzi o dostępność samochodów w sierpniu. Cicar , Pluscar, Orlando żadna z nich nie ma nic do dyspozycji.

Będę wdzięczny za pomoc.

#40 PostWysłany: 28 Lip 2021 12:27 
Awatar użytkownika

HON fly4free
@makdeb w hertz jest sporo aut w SPC
 Relacje PM off
makdeb uważa post za pomocny.

[ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości