Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Sty 2014 20:34 

złoty
Witam.
Bardzo proszę o pomoc, mianowicie mam zamiar wypożyczyć samochód z Bazylei, a oddać do Lugano, wszystko w ciągu 1 dnia. Na economycarrentals oferują mi samochód za 350zł. Czy to jest dobra cena? Mam 24 lata, wypożyczenie 1marca(sobota) 09:00, oddanie o 17:00.

#2 PostWysłany: 19 Sty 2014 21:28 

Loty: 723
Kilometry: 2 468 601
Zbanowany
Nie wiadomo czy to dobra cena, bo nie napisałeś co obejmuje. Np tutaj: http://www.billiger-mietwagen.de/ płacisz za mały samochód 50 Euro plus 15 franków za kierowcę poniżej 25 lat. W cenie pełne ubezpieczenie OC+AC bez wkładu własnego, OC nielimitowane, ubezpieczone szyby i koła, opony zimowe, bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed wypożyczeniem.

Ostatnio edytowany przez mashacra, 09 Wrz 2014 10:55, edytowano w sumie 1 raz
usunięcie reflinka
 Relacje PM off  

#3 PostWysłany: 20 Sty 2014 18:15 

złoty
WOW, na ową stronę nie trafiłem, szukając. Oczywiście najlepsza z możliwych ofert. Proszę mi powiedzieć, czy w opisanym przez Pana przypadku, przy odbiorze pojazdu, jest blokowana jakakolwiek kwota na karcie tytułem depozytu? Poleca Pan skorzystanie z tej strony? Dzięki.

#4 PostWysłany: 21 Sty 2014 11:59 

Zbanowany
Już kilkadziesiąt razy tu wypożyczałem i nigdy nie było problemów. Ostatni raz 3 tygodnie temu na Cyprze. Płatność za wypożyczenie jest pobierana od razu, ale do 24 godzin przed wypożyczeniem można bezpłatnie anulować. Przysyłają w mailu voucher, który należy wydrukować, oraz informację do której wypożyczalni trzeba się zgłosić(Hertz, Avis, Europcar i inne). W momencie wypożyczenia, na karcie jest blokowane 300-400 Euro w zależności od klasy samochodu i wypożyczalni.
 Relacje PM off
Gadekk lubi ten post.

#5 PostWysłany: 23 Sty 2014 00:56 

Loty: 4
Kilometry: 14 401
2 Pytania:

przez jakiego posrednika najlepiej pozyczyc auto ?
i druga sprawa, duzo taniej wychodzi pozyczenie auta po stronie francuskiej lotniska, czy bedzie jakis problem z podrozowaniem takim samochodem po SUI ?

Pzdr
 Relacje PM off  

#6 PostWysłany: 23 Sty 2014 10:42 

Zbanowany
Ja polecam http://www.billiger-mietwagen.de/ , a gdzie taniej, to sobie zobaczysz po wpisaniu terminu podróży. W większości przypadków można podróżować po całej zachodniej Europie, ograniczenia mogą wystąpić przy podróży na Bałkany i do wschodniej Europy, ale wszystkie informacje są w każdej ofercie.

Ostatnio edytowany przez mashacra, 09 Wrz 2014 10:55, edytowano w sumie 1 raz
usunięcie reflinka
 Relacje PM off  

#7 PostWysłany: 21 Mar 2014 18:05 

Wrocilem wiec moze komus jeszcze sie przyda.

Auto wypozyczone przez ECR po francuskiej stronie lotniska.

Fiat 500 za dobe kosztowal okolo 250zl dla przykladu to samo auto po stronie SUI kosztowalo okolo 510zl.
Nie ma problemu z jazda po SUI ale trzeba miec na uwadze, ze parkingi w miastach nie sa najtansze ...
 Relacje PM off  

#8 PostWysłany: 10 Maj 2017 13:14 
Awatar użytkownika

Loty: 117
Kilometry: 181 793
niebieski
@‌Somsiad‌ @‌Gadekk‌ @anonim1 A czy znacie jakąś wypożyczalnię z winietą wliczoną w cenę? Bo potrzebowałbym auto na 1-2 dni, więc średnio mi się opłaca kupować roczną winietę, a niestety czas podróży omijając autostrady mocno się wydłuży... I jeszcze jedno pytanie: czy spanie w aucie gdzieś na parkingu/stacji paliw jest w Szwajcarii dozwolone?

#9 PostWysłany: 18 Maj 2017 18:36 

Nie widziałem takiej opcji ale zawsze możesz napisać do wypożyczalni czy nie mają auta z winietą. Winiety są roczne więc myślę, że trochę takich aut jest na stanie każdej wypożyczalni.

Pozdrawiam
 Relacje PM off  

[ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości