Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Gru 2020 23:06 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 874
Loty: 457
Kilometry: 674 989
srebrny
Pierwszy raz wypożyczałem auto w Polsce. Padło akurat na Olsztyn. Chciałem się podzielić opinią odnośnie wypożyczalni odkryj-auto.pl.
Firma zarejestrowana w Polsce i głownie tutaj wynajmuje auta. Ma też oddziały w Berlinie i w Hiszpanii.
Byłem mocno nieufny, gdyż pierwszy raz spotkałem się z tą firmą. Opinie znalezione w sieci wyjątkowo dobre. W tej branży to rzadko spotykane.
Auto zamówione i:
- bardzo dobry kontakt telefoniczny przed wypożyczeniem; zadzwonili 5 minut po tym, gdy wylądowaliśmy
- lokalizacja biura jest kilkaset metrów poza lotniskiem, co nie jest żadnym utrudnieniem
- przyjechali po nas, zawieźli do biura, dopełniliśmy formalności (umowa i protokół w PDFie na maila), płatność i po 5 minutach pojechaliśmy dalej
- obecnie oferta bije na głowę wszelkie sieciówki i mniejsze wypożyczalnie (depozyt 1 PLN, wkład własny w szkodzie zniesiony do zera; brak limitu kilometrów)
- toyota aygo z przebiegiem 20k km w stanie idealnym, bez problemów w czasie wypożyczenia a przejechaliśmy 600 km; koszt 250 PLN/3 doby
- zwrot auta to szybkie obejrzenie z zewnątrz i odwózka na lotnisko
- z tego co wyciągnąłem od pracownika (p. Marcin) to firma mocno stawia na konkurencyjność poprzez jak najlepszą obsługę klienta i nową flotę; wszędzie zatrudnione młode i energiczne osoby

Ocena 10/10. Szczerze polecam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
6 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
#2 PostWysłany: 01 Gru 2020 23:33 

Rejestracja: 07 Lis 2017
Posty: 64
Rzeczywiście , 4.9 na Google, takie polskie Autoreisen
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Maj 2021 22:24 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2357
Loty: 237
Kilometry: 321 205
złoty
Ktoś poleci jeszcze jakąś wypożyczalnię albo pośrednika? Ten z pierwszego posta niestety nie oferuje obecnie samochodu na 3 doby. Hertz, Europcar czy Panek mają bezpośrednio kosmiczne ceny, a ECR akceptowalne 300 zł/3 doby, ale brak możliwości wypożyczenia fotelika dla dziecka.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Maj 2021 22:29 
Moderator forum

Rejestracja: 04 Sie 2013
Posty: 1711
@J29 dzwoniłeś do nich?
_________________
Tu był link do flightradar
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 13 Maj 2021 10:30 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2357
Loty: 237
Kilometry: 321 205
złoty
@Gadekk
Dowiedziałem się przez messengera, że minimalny czas wypożyczenia wynosi 6 dni.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Maj 2021 11:51 

Rejestracja: 24 Gru 2011
Posty: 40
Loty: 32
Kilometry: 35 695
Ja wczoraj do nich przedzwoniłem i rzeczywiście na chwilę obecną minimum 6 dni.

W związku z tym, wie ktoś może coś o jakieś ciekawej alternatywie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Maj 2021 12:29 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2357
Loty: 237
Kilometry: 321 205
złoty
@Chester
Ostatecznie wziąłem na ECR - Opel Astra lub podobny, 295 zł za 3 doby, wkład własny w razie szkody 600€, można ubezpieczyć za 130 zł. Samochód będzie z Expressa - na ich stronie to samo za 580 zł. Możliwość rezerwacji fotelika dla dziecka, jakby kogoś to interesowało, pojawiła się. Jak szukałem 2 tygodnie temu, nie było jej. 55 zł za 3 doby. Na stronie Expressa 30 zł. Ciekawe czy tyle samo liczą jak pojawiłbym się z voucherem ECR.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Chester lubi ten post.
Chester uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 20 Cze 2022 12:20 

Rejestracja: 15 Gru 2013
Posty: 52
Loty: 8
Kilometry: 2 932
Witam,

Ktoś wie gdzie tanio i w miarę z niską kaucją wynająć auto na Szymanach? Chodzi o weekend (pt 18.00-pon. 10-12.00)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group