Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wynajem samochodu
#61 PostWysłany: 16 Cze 2019 10:56 

Znalazłem dość ciekawą/tanią ofertę w Routes Car Rental YYZ.
Co ciekawe piszą, że żeby odebrać samochód trzeba wziąć shuttle bus z lotniska.
O co kaman?
 Profil Relacje PM off  

#62 PostWysłany: 16 Cze 2019 14:43 
Awatar użytkownika

Loty: 110
Kilometry: 243 685
srebrny
Nie każda wypożyczalnia ma parking pod samym terninalem. W tym wypadku wygłada to tak, że wsiadasz do busa który wiezie Cię do biura danej wypożyczalni. Bus jest za darmo :)
Fafikdog lubi ten post.

#63 PostWysłany: 16 Cze 2019 17:05 

Tyle, że na ich stronie nie znalazłem żadnych informacji...
Bus z wypożyczalni?
 Profil Relacje PM off  

#64 PostWysłany: 16 Cze 2019 17:30 
Awatar użytkownika

Kilometry: 243 685
srebrny
Jest info na ich stronie

SHUTTLE: Thank you for choosing Economy Rent a Car represented by Routes Car Rentals. Upon arrival follow the signs at Terminal 1 or 3 to board the link train to Viscount Station (off airport car rentals pickup) and then proceed to courtesy phone down the elevators to call for pick up. At Terminal 1 Train platform is located on Level 5 of the Terminal 1 Parking Garage. To get to the train platform from the terminal, take the West Pedestrian Bridge to the parking garage. At Terminal 3 Train platform is located in the Terminal 3 Sheraton hotel pedestrian bridge. To access the train platform from the terminal, go to Level 3 of Terminal 3 and follow the signs up the escalator/elevator to the Sheraton hotel.Should you have question please call at 905 677 4848.
Fafikdog lubi ten post.
Fafikdog uważa post za pomocny.

#65 PostWysłany: 16 Cze 2019 17:46 

Ślepy jakiś jestem :lol:
Dzięki :!:
 Profil Relacje PM off  

#66 PostWysłany: 16 Cze 2019 18:02 

Planuję wypożyczyć auto w Vancouver przez Rentalcars (Alamo) . I przy niektórych opcjach wliczonych gratis jest dodatkowo:
Opłata licencyjna pojazdu (ang. Vehicle Licensing Fee) oraz Ubezpieczenie OC (ang. TPL). W związku z tym mam pytania:
1. Co to jest opłata licencyjna?
2. Czy OC w Kanadzie jest obowiązkowe i czy biorąc auto bez tego musiałbym na miejscu wykupić?
 Profil Relacje PM off  

#67 PostWysłany: 17 Cze 2019 15:07 

Oszukani napisał(a):
Jest info na ich stronie

SHUTTLE: Thank you for choosing Economy Rent a Car represented by Routes Car Rentals. Upon arrival follow the signs at Terminal 1 or 3 to board the link train to Viscount Station (off airport car rentals pickup) and then proceed to courtesy phone down the elevators to call for pick up. At Terminal 1 Train platform is located on Level 5 of the Terminal 1 Parking Garage. To get to the train platform from the terminal, take the West Pedestrian Bridge to the parking garage. At Terminal 3 Train platform is located in the Terminal 3 Sheraton hotel pedestrian bridge. To access the train platform from the terminal, go to Level 3 of Terminal 3 and follow the signs up the escalator/elevator to the Sheraton hotel.Should you have question please call at 905 677 4848.

Korzystał ktoś z usług Routes Car Rental YYZ?
Ile czasu zajmuje dotarcie do wypożyczalni?
 Profil Relacje PM off  

#68 PostWysłany: 26 Cze 2019 02:36 
Awatar użytkownika

Kilometry: 310 756
złoty
Wczoraj po prawie 2 miesiącach od wypożyczenia samochodu w Toronto w Avisie dotarł do nas do Polski list z Kanady datowany na 6 czerwca. Avis informuje, że moja karta kredytowa zostanie obciążona kwotą 40 CAD za przejazdy płatnymi odcinkami dróg (w tym 17 CAD to ich opłata administracyjna, zdziercy). Oczywiście liczyłem się z tym wcześniej ale moim zdaniem to troszkę przegięcie, że dopiero teraz się za to wzięli. Pytanie może nie do końca w temacie ale czy faktycznie mają szansę po takim czasie obciążyć moją kartę? (narazie nic takiego nie miało miejsca)
 Profil Relacje PM off  

#69 PostWysłany: 26 Cze 2019 07:23 

złoty
Oczywiście, że tak. Mi za przejazd płatnym fragmentem w Dubaju obciążyli kartę po 6 miesiącach.
 Profil Relacje PM off
monroe uważa post za pomocny.

#70 PostWysłany: 03 Lip 2019 02:14 
Awatar użytkownika

Kilometry: 310 756
złoty
Niestety wczoraj obciążyli... :/
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości