Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Cze 2015 12:23 

Czy ktoś przerabiał temat wynajmu auta w OHD lub SKP?
Góra
 PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#2 PostWysłany: 23 Cze 2015 13:05 

W Ohrydzie jest kilka wypożyczalni.
Osobiście nie korzystałem, ale poznaliśmy na miejscu b.sympatyczną parkę z Warszawy. Mieli wynajęte najmniejsze możliwe Chevrolta Spark. Byli tak uprzejmi, że zaproponowali wspólny wypad do Albanii. M.in. do Pogradec, z czego oczywiście skorzystałem. :D ( była dokładka do paliwa) . Płacili 50 € za 1 dzień z full ubezpieczeniem i możliwością wyjazdu do Albanii. Na granicy jedni i drudzy strażnicy dokładnie oglądali te papiery. Ale problemów nie było.
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Lip 2015 12:10 

Rejestracja: 13 Cze 2010
Posty: 107
Korzystałam z Inter Ways z lotniska w Skopje.
https://www.macedoniarentacar.com.mk/
Zaryzykowaliśmy lokalną wypożyczalnię bo była ok 1/3 tańsza od sieciówek.
Byliśmy bardzo zadowoleni - samochód i obsługa bez zastrzeżeń, dostaliśmy dokładną mapę, zgodzili się też na depozyt zamiast blokady na kk.
Po drodze do Ochrydy jest kilka bramek, ale opłaty śmieszne - max 2zł za odcinek.
_________________
You could fly to the moon, you can try to escape
but don't you know that happiness is here?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Mar 2017 15:45 

Rejestracja: 18 Mar 2017
Posty: 9
Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy jest szansa, że wynajme auto na lotnisku w Skopje bez karty kredytowej? Ile musiałbym mieć jak coś euro na depozyt? Chce wynająć 26 marca auto i oddać 27 marca. Jak wygląda trasa z Skopje przez Kosowo, Albanie do Podgoricy w Czarnogórze? Potrzebuje jakieś winiety albo coś? Proszę o pomoc. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Mar 2017 16:56 

Rejestracja: 18 Mar 2017
Posty: 9
Podbijam. Pomoże ktoś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Mar 2017 17:51 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1086
Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
Wiesz nie chcę być nieuprzejmy, ale jeśli nie sprawdziłeś choćby podstawowych informacji (np. dot. winiety) dostępnych w necie i nie zadałeś sobie trudu, aby napisać do któregoś z car rentals, czy w ogóle akcepują przekraczenie granicy albańskiej itp, to raczej szykuj się na autobus.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
teoriamoral lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 22 Sie 2017 17:39 

Rejestracja: 17 Wrz 2015
Posty: 13
Hej, zmagam się z wyborem miejsca do wypożyczenia samochodu w Skopje. Lecę w 4 osoby we wrześniu na tydzień.

Na forum użytkownik @k_k_s polecał wypożyczalnie Macedonia Rent A Car RELAX-Skopje. Tam obliczyli mi stawke 139 + 7*15=244 euro
Znalazłęm też interrent.com gdzie wyliczyło mi 112 euro, ale nie była tam opcji żadnego dodatkowego ubezpieczenia.
Kolejny to sharrexpress.com - 253 euro z pełnym ubezpieczeniem.
Sixt mi wyliczył ponad 600 euro:)
macedoniarentacar.com.mk czyli inter ways - wyliczył mi 203 euro z wkładem własnym 200 euro.
Europcar - bez wkładu, ponad 500 euro.
Jest też wiele lokalnych wypożyczalnie, ale ich strony nie pozwalały na dokładny wybór, rezerwacje.

Przyznam szczerze, że wcześniej patrzyłem na oferty przez różne wyszukiwarki i nastawiałem się na niższe ceny z zerowym wkładem własnym, ale teraz zacząłem czytać opinie o pośrednikach i prawdę mówiąc gdybyśmy nie mieli biletów to zdecydowalibyśmy się na pojechanie własnym samochodem.
No, ale:
rentalcars - 190 euro
economycarrentals.com - 192 euro
economybookings.com - 170 euro
Wszystkie z pełną ochroną.

No i teraz macie może jakieś opinie, korzystaliście z jakichś lokalnych wypożyczalni, bądź odradzacie pośredników? Bo po opiniach w internecie boję się komuś podać kartę żeby po oddaniu były mi doliczone opłaty za czyszczenie, za zniszczone nie wiadomo co itp nie mówiąc już o jakimś (odpukać) faktycznym uszkodzeniu.
Generalnie każda rada cenna:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 31 Mar 2019 20:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2012
Posty: 196
niebieski
Temat trochę senny w porównaniu np.do Majorki czy kanarów mimo to może ktoś korzystał z wypożyczalni CITY Rent a Car na lotnisku w Skopje i ma jakieś spostrzeżenia/uwagi? Logo wypożyczalni poniżej.

Załączniki:
city rent a car.JPG
city rent a car.JPG [ 9.45 KiB | Obejrzany 7696 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Cze 2019 22:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
na lotnisko w Skopie korzystałem z Alamo. Proces wypożyczenia bardzo szybki.
Fiat Linea w średnim stanie.
Natomiast oddałem samochód o 4 w nocy jak było zamknięte.
Email z informacją, że wszystko ok i zwrot blokady w kilka godzin.
Generalnie polecam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 07 Lip 2022 22:19 

Rejestracja: 19 Lut 2020
Posty: 8
Hej,
czy ktoś w ostatnim czasie wynajmował samochód w Skopje? Możecie coś polecić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 16 Sie 2022 11:11 

Rejestracja: 05 Paź 2021
Posty: 4
Hej, ponawiam pytanie o wynajem. Jakieś polecenia dla wynajmu w Macedonii Skopje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 17 Sie 2022 11:36 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 786
niebieski
W zeszłym roku w czerwcu najtaniej było w Alfa Rent A Car przez discovercars.com
Economy na 5 dni w terminalu lotniska bez pełnego ubezpieczenia (depozyt 400 EUR):

Amount paid 5.25 EUR (23.63 PLN)
Pay at pick-up 70.00 EUR (315.12 PLN*)
Cost of rental 70.00 EUR
Additional driver (x1) 0.00 EUR
Total amount 338.75 PLN
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 19 Sie 2022 18:03 

Rejestracja: 31 Paź 2017
Posty: 625
niebieski
Czytałem pozytywne opinie o lojalnej firmie Relax. Zobaczymy w połowie września... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 22 Sie 2022 15:15 

Rejestracja: 15 Lis 2011
Posty: 56
piwili napisał(a):
Czytałem pozytywne opinie o lojalnej firmie Relax

Korzystałem z Relax tydzień temu. Brałem na lotnisku, oddałem w mieście. Skoda Fabia - 32eur/dzień mi wyszło jak wziąłem na tydzień. Przy oddaniu w miescie trzeba zadzwonić/napisac na whatsapp że przyjechałem i się ktoś pojawi, bo tam mają tylko kanciapę na 2 pietrze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group