Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: [HHN] Frankfurt Hahn
#1 PostWysłany: 27 Cze 2010 14:54 

Rejestracja: 27 Cze 2010
Posty: 11
Loty: 133
Kilometry: 237 076
Witam! Jak najtaniej dotrzeć z lotniska Hahn co centrum Frankfurtu? Znalazłem busy od 12e i pociągi o 9,5e. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek doświadczenia, co jak gdzie i za ile proszę pisać. Pozdrawiam!


Ostatnio edytowany przez krasnal, 06 Lis 2016 00:41, edytowano w sumie 1 raz
Porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
 Temat postu: Re: Frankfurt Hahn
#2 PostWysłany: 04 Sie 2010 22:16 

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 65
dolaczam sie do zapytania,kto wie jak najtaniej?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frankfurt Hahn
#3 PostWysłany: 09 Sie 2010 20:19 

Rejestracja: 23 Lip 2010
Posty: 4
Obawiam się, że taniej nie będzie, pociągiem można by na bilecie landowym (28 eur, max 5 osób), ale najbliższe stacje są ok. 20 km od lotniska (nad Mozelą - Traben-Trarbach, Bullay)
http://www.bahn.de/regional/view/mdb/pv ... t_2010.pdf
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frankfurt Hahn
#4 PostWysłany: 17 Lis 2010 10:01 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
Witam mam przesiadkę we Frankfurcie Hahn - mam 8h czasu do następnego lotu. Ma ktoś pomysł na zagospodarowanie takiego czasu ?

Pchać się do Frankfurtu ?
Czy zostać na miejscu i spożywać lokalny złoty napój (jeżeli w ogóle jest gdzie )
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frankfurt Hahn
#5 PostWysłany: 17 Lis 2010 15:14 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
Do Frankfurtu z Hahn to praktycznie tylko autobus (linia Bohr). Koszt w jedną stronę 12 euro, ale powrotny (w tą i powrót) w ciągu 24 h to już tylko 16 euro. Na przejazd trzeba zarezerwować 2 h w jedną stronę. Zdarzają się korki! Zatem sam przejazd w obie strony to 4 h. Autobus jeździ mniej więcej raz na godzinę, więc jak się pechowo trafi po wyjściu z terminalu, to się sporo czeka... do samolotu też trzeba by wrócić tak z godzinę wcześniej (jak ktoś lubi ryzyko;). Reasumując, przy 8-godzinnej przerwie, na Frankfurt ma się około 2 godziny. Wystarczy, żeby się przebiec od dworca do Zeil, Roemerplatz, katedrę i nad Men (szybkim krokiem), ale czy to ma sens, to nie sądzę. A na lotnisku, jak to na lotnisku, piwo w jednym z pubów na pewno jest, ale bez jakichś wielkich wzlotów (jeśli chodzi o lotniskową gastronomię).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frankfurt Hahn
#6 PostWysłany: 18 Lis 2010 00:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
ja polecam to, co my zrobilismy w gironie.

Zobaczyc jakie wioski/miasteczka są w poblizu (3-5 km, chyba ze ktos tyle nie dojdzie.. :)) i... po prostu sie tam przejsc.
My w ten sposób znalezlismy w gironie swietną wioske z małym ryneczkiem, starym kościołem, darmowym wifi i tanim san miguelem. Aaa, i po drodze dwa sady, gdzie rosły głównie gruszki.

Pozniej bedac w gironie zawsze tam wracalismy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frankfurt Hahn
#7 PostWysłany: 18 Lis 2010 01:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
Blackall napisał(a):
ja polecam to, co my zrobilismy w gironie.

Zobaczyc jakie wioski/miasteczka są w poblizu (3-5 km, chyba ze ktos tyle nie dojdzie.. :)) i... po prostu sie tam przejsc.
My w ten sposób znalezlismy w gironie swietną wioske z małym ryneczkiem, starym kościołem, darmowym wifi i tanim san miguelem. Aaa, i po drodze dwa sady, gdzie rosły głównie gruszki.

Pozniej bedac w gironie zawsze tam wracalismy :)



no ale to są powiedzmy uroki półwyspu iberyjskiego czy innych ciepłych stron - w niemczech w listopadzie może być nieco trudniej o tego typu atrakcje

btw. ostatnimi czasy zwiedzanie w stylu takim, o jakim pisałeś zaczyna mi się podobać o wiele bardziej niż muzea / zabytki etc - ostatnio spędziłem zayebisty dzień zwiedzając portugalskie wioseczki pomiędzy Coimbrą a Figueira de Foz, też polecam tamte strony ;)
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ciacho_majonez lubi ten post.
Cider uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Frankfurt Hahn
#8 PostWysłany: 28 Mar 2011 14:19 

Rejestracja: 01 Lut 2010
Posty: 176
Loty: 29
Kilometry: 42 139
Czy autobus jedzie do centrum Frankfurtu prosto spod lotniska?
_________________
"Ru[url=l]ss[/url]ia is a gas station masquerading as a country"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frankfurt Hahn
#9 PostWysłany: 28 Mar 2011 20:44 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 20
Autobus wraz z budką z biletami jest na wprost najdalej na prawo wysuniętego wyjścia.

Autobusy do innych miejsc odjeżdżają z dworca położonego nieco dalej. Chodnikiem w prawo do wyjścia z lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frankfurt Hahn
#10 PostWysłany: 28 Mar 2011 23:05 

Rejestracja: 28 Mar 2011
Posty: 6
Raz zdarzyło mi się jechać autobusem zza dworca kolejowego we Frankfurcie na lotnisko Hahn, było to w okolicach rannych- nie było korków.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frankfurt Hahn
#11 PostWysłany: 31 Maj 2011 15:06 

Rejestracja: 29 Mar 2011
Posty: 253
Loty: 10
Kilometry: 28 060
niebieski
Jestem ciekaw czy mozna tam coś porobić równiez ;) bede o 13 a kolejny wylot rano o 7 :) powrót tez Frankfurt. :/

Widzial ktoś tam może wypożyczalnie rowerów?? podobno to w szczerym polu ...zero atrakcji kolo lotniska. :) ???

PS. no to już wrócilem. ladne krajobrazy-do spacerowania. Miasteczko malownicze za "ekspresówką".
Ponadto obok ekspresówki - idąc z lotniska na ekspresówkę widzimy po prawej stronie lasek a po lewej w dole Burger King i BP stacja- ZNAJDUJE SIĘ NA LEKKIM WZGÓRKU ŁAWECZKA przy lasku z widokiem na pobliskie krajobrazy, burger kinga, bp oraz pobliski market :)

Można tam sobie siąść wypić piwko i porobic fotki :D są też tam czereśnie dobre itp.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frankfurt Hahn
#12 PostWysłany: 02 Lip 2011 15:07 

Ja się podepnę tutaj z pytaniem, czy lotnisko jest "przyjazne" do przekimania, bo mam nockę przed przesiadką do Marrakeszu.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Frankfurt Hahn
#13 PostWysłany: 11 Lip 2011 00:01 

Rejestracja: 25 Cze 2011
Posty: 183
brigante32 napisał(a):
Ja się podepnę tutaj z pytaniem, czy lotnisko jest "przyjazne" do przekimania, bo mam nockę przed przesiadką do Marrakeszu.



spalem w czerwcu,szalu nie ma ale o niebo lepiej niz w Bergamo,takze smialo spij ale wez jakis materac czy mate bo od podlogi "ciagnie" ;) a lawek do spania nie widzialem...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frankfurt Hahn
#14 PostWysłany: 30 Wrz 2011 22:42 

Rejestracja: 28 Sie 2011
Posty: 2
błagam pomóżcie czy ten busik z centrum Hahn kursuje może od dworca głównego (kolejowego) do lotniska HHN a jeśli tak to podajcie jakiś adres internetowy gdzie można o tym przeczytać lub zrobić rezerwację

z góry dziękuję marta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frankfurt Hahn
#15 PostWysłany: 30 Wrz 2011 23:55 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
arafat111 napisał(a):
brigante32 napisał(a):
Ja się podepnę tutaj z pytaniem, czy lotnisko jest "przyjazne" do przekimania, bo mam nockę przed przesiadką do Marrakeszu.



spalem w czerwcu,szalu nie ma ale o niebo lepiej niz w Bergamo,takze smialo spij ale wez jakis materac czy mate bo od podlogi "ciagnie" ;) a lawek do spania nie widzialem...


Najlepsze miejsce jakie widziałem do spania to chyba na piętrze zaraz przy wyjściu na taras widokowy.
Wykładzine bierzesz jako podkład, kładziesz koło drzwi ( nad drzwiami klimatyzatory- także ciepła pod dostatkiem ) i kima ;)
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frankfurt Hahn
#16 PostWysłany: 01 Paź 2011 00:51 

Rejestracja: 02 Lut 2011
Posty: 378
niebieski
Hm, Hahn to wiocha, nie ma tam kolei - jest spod terminalu bus do Frankfurtu a lokalne autobusy do sąsiednich miasteczek/miast - w dworca autobusowego kilkadziesiąt metrów od lotniska - nie pamiętam, ale dość dużo miast autobusy obskawiwały.
Do kolei trzeba dojechać - gdzieś to już pisali wcześniej, nie pamiętam już.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frankfurt Hahn
#17 PostWysłany: 31 Paź 2011 19:55 

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 21
JIK napisał(a):
Najlepsze miejsce jakie widziałem do spania to chyba na piętrze zaraz przy wyjściu na taras widokowy.
Wykładzine bierzesz jako podkład, kładziesz koło drzwi ( nad drzwiami klimatyzatory- także ciepła pod dostatkiem ) i kima ;)


Zostałem wyproszony, piętro zamknięto na noc (zmyłem się przed 7 rano i wciąż było zamknięte).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frankfurt Hahn
#18 PostWysłany: 02 Gru 2011 15:57 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 560
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
A czy ktoś się może orientuje jak dostać się z lotniska Frankfurt Hahn do Ransbach-Baumbach?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frankfurt Hahn
#19 PostWysłany: 18 Sty 2012 12:20 

Rejestracja: 23 Lis 2011
Posty: 9
czy na dzień dzisiejszy nie ma problemu z połączeniem Hahn z głównym lotniskiem we Frankfurcie? Chodzi mi o tę linię autokarową?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Frankfurt Hahn
#20 PostWysłany: 15 Maj 2012 10:57 

Rejestracja: 09 Kwi 2012
Posty: 41
witam, czy ktoś zna adresy stron niemieckich busów? interesuje mnie transport z lotniska Hahn do Stuttgartu. z góry dziękuje za odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group