Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 21 Sty 2017 17:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 62
Loty: 14
Kilometry: 35 620
Lecąc do Skopje mieliśmy na tym lotnisku kilku-godzinną przesiadkę. Chcieliśmy się gdzieś ruszyć , w tym momencie rzucił nam się w oczy plakat uśmiechniętych ludzi popijających winko na tle rzeki. Okazało się, że 20km od lotniska jest położone urokliwe miasteczko TRABEN- TRARBACH.

Taxa w dwie strony to koszt 15euro na osobę. Jest to idealny cel na spędzenie czasu pomiędzy lotami na tym lotnisku. Miasteczko otoczone jest wzgórzami, na których mieszkańcy uprawiają winogrono, z którego wytwarzają później wino do swych małych klimatycznych winiarni.
Przez miasto przepływa rzeka Mozela – jest ona lewym dopływem Renu płynącym przez Francję, Luksemburg i Niemcy. Na jednym ze wzgórz znajdują się ruiny XIV wiecznego zamku Grevenburg.

Fotki mam na blogu jak ktoś zainteresowany http://hawaj.pl/macedonia-czesc-1-moglo-byc-gorzej/
Góra
 Profil Relacje PM off
wersus79 lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#62 PostWysłany: 21 Sty 2017 18:44 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Ile płaciliście za taryfę?

Bo podajesz stawkę za osobę, a nie wiadomo, ile było osób.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 25 Sty 2017 14:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 62
Loty: 14
Kilometry: 35 620
Przy 8 osobach wychodzilo 15 euro na głowę w dwie strony , zapakowaliśmy się do vana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 21 Sty 2018 16:19 

Rejestracja: 22 Cze 2016
Posty: 304
niebieski
Prośba do moderatora o przeniesienie postu do odpowiedniego tematu - dziękuję i przepraszam za pomyłkę


wybaczcie jeżeli było:

Mam lot z Katowic do Frankfurtu W61103 (wizzair) i niby mam 2 godziny i 50 minut na przesiadkę na lot FR5688 (Ryanair) - czy wystarczą mi te 2:50 godziny na przesiadkę ? by nie załatwiać tego w biegu ?
Bagaż raczej podręczny ale jeżeli wszystko będzie bez problemów to może wezmę 1 sztukę rejestrowanego.

Czy przylot tanimi liniami i odlot odbywa się z tego samego terminala czy trzeba się przemieszczać między nimi ? (muszę drugi raz odprawę przechodzić czy zostaję w środku terminala ? (Tranzyt?)
Czy lotnisko jest bardzo duże ? (jakieś porównanie do Lizbony ?)

Co w przypadku opóźnienia lotu W61103 - rozumiem że nie dostanę "alternatywy" w przypadku przegapienia lotu (takie zasady tanich lini lotniczych).

Sorki jeżeli było (przeglądałem poprzednie posty ale nie znalazłem 100% odpowiedzi na moje pytania i dlatego pytam).
Chciałbym aktualnych informacji na ten temat

Dziękuję i pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez photolucas84, 21 Sty 2018 16:28, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 21 Sty 2018 16:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
loty o których piszesz odbywają się do / z lotniska Frankfurt Hahn [HHN] , nie FRA, także umieść post w odpowiednim temacie

2.50 na tamtym lotnisku to bardzo dużo, nie powinno być problemów. Z rejestrowanym też powinno się udać, choć oczywiście w tym momencie zmniejszasz sobie "bufor bezpieczeńśtwa"
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 14 Mar 2018 00:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2016
Posty: 264
Loty: 54
Kilometry: 101 706
Podpinajac sie pod temat: ma ktos doswiadczenia w zostawieniu auta na tydzien na/kolo lotniska?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 30 Kwi 2018 18:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Gru 2016
Posty: 264
Loty: 54
Kilometry: 101 706
Lecac z Hahn’u spotkalem sie z rzeczą, której nie spotkałem jeszcze nigdy: Nikt, doslownie nikt nie sprawdzil mojego dok. Tozsamosci, ani mojego ani nikogo ze wspoltowarzyszy. Począwszy od przejscia przez
Bramki po wejscie do samolotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 15 Sie 2021 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2131
platynowy
Na stronie lotniska na chwilę obecną nie ma nic o komunikacji publicznej do/z.

Czy jest jakaś opcja dojazdu komunikacją publiczną do Koblencji w sobotę po 21szej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 15 Sie 2021 15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Strona DB pokazuje jako jedyną opcję połączenie autobusowe z dwiema przesiadkami:
Załącznik:
koblenz.JPG
koblenz.JPG [ 47.56 KiB | Obejrzany 1737 razy ]


A generalnie między Koblencją a HHN jeździ bezpośrednio autobus 615, tylko wieczorne kursy nie dojeżdżają na lotnisko (kończą w Kastellaun):
https://ekapweb.vrs.de/uploads/tx_ekap/ ... 1606966928
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.
onufry_z uważa post za pomocny.
 
      
#70 PostWysłany: 15 Sie 2021 16:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2131
platynowy
Dzięki @metia chodziło mi z lotniska do Koblencji.
W apce kolei niemieckich VBB nie ma wcale lotniska HHN. Google maps pokazują trasę przez Mainz-Moguncję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 15 Sie 2021 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
@onufry_z
Przystanek przy lotnisku nazywa się Flughafen Hahn ZOB / Busbahnhof, Lautzenhausen i tak go trzeba szukać w wyszukiwarce.

Kierunek faktycznie mi się pokręcił. Niestety po sprawdzeniu trasy w drugą stronę jest gorzej - jedynie tzw. Rufbus o 00:37 (ale za to bezpośrednio). Chęć przejazdu trzeba zgłosić telefonicznie do 22:00 dnia poprzedniego.
Załącznik:
koblenz.JPG
koblenz.JPG [ 54.79 KiB | Obejrzany 1724 razy ]
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
onufry_z lubi ten post.
onufry_z uważa post za pomocny.
 
      
#72 PostWysłany: 15 Sie 2021 16:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2131
platynowy
Tak szukałem jak piszesz ale w apce nie ma.

Nie znam niemieckiego ale na dodatek chyba muszą być minimum 2 osoby do przejazdu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 15 Sie 2021 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Nie, ta 2 oznacza, że grupy (bodajże większe niż 5 osób), muszą się zgłosić 2 dni przed. Minimalnej ilości chętnych na przejazd nigdzie nie ma podanej.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group