Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 447 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autor Wiadomość
#441 PostWysłany: 21 Paź 2021 21:09 
Awatar użytkownika

Loty: 61
Kilometry: 147 341
niebieski
Tak na gorąco.
Dziś wróciliśmy z Katanii. Korzystaliśmy z wypożyczalni B-rent na lotnisku. Obsługa masakra, tj. w życiu tak długo nie wypożyczałem auta. Po wyjściu z samolotu (tylko podręczny!), w kolejce przede mną było 6-8 osób. Dobrze ponad godzinę czekałem na swoją kolej. Dodam, że kiosk wypożyczalni na terminalu był zamknięty i trzeba było się udać na parking. Droga dojścia też marna, tzn. nie oznaczona. W kiosku na terminalu jest informacja, że biuro jest na parkingu P4, ale żeby do niego trafić to tak średnio. Braliśmy auto typu MINI i była to Toyota Aygo (2000km). 4 dni w discovercars kosztowały 510zł z pełnym ubezpieczeniem.
W wypożyczalni baaaardzo mocno mnie namawiali na wzięcie pełnego ubezpieczenie bezpośrednio w B-Rent za skromne 119E.... z 10 razy padła ta propozycja. namowa, zachęta, przestroga... a bo nowe, a bo ryski, a to, a tam to. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak nachalnym namawianiem na dodatkowe usługi.
Zdanie auta również długo trwało. Mogłem oczywiście kluczyki wrzucić do skrzynki i mieć temat w nosie, ale miałem małą szkodę. Gdzieś na którymś parkingu ktoś delikatnie wgniótł nasza tablicę rejestracyjną i zrobił kilku centymetrową rysę. O dziwo Pani z wypożyczalni nie zauważyła tego (!), ale za to kołpaki oglądała po kilka razy każdy (miałem ochotę jej powiedzieć, że nie pierwszy raz biorę auto z wypożyczalni i gdy widzę nówki kołpaki to je zdejmuję i wrzucam do bagażnika ( :lol: :lol: :lol: ), no ale cóż.... co do rysy na przodzie to raczej spodziewam się kontaktu z ich strony, ale jeszcze zobaczymy.

Podsumowując, wypożyczalnie B-Rent odradzam za mega długi czas wydania auta i nachalne namawianie, niemal straszenie karami, kosztami itd....
Rockriderr lubi ten post.
meczko uważa post za pomocny.

#442 PostWysłany: 21 Paź 2021 22:07 
Awatar użytkownika

Loty: 140
Kilometry: 161 605
srebrny
zawsze można skontaktować się z właścicielem kwatery i ten może załatwić autko w dobrej cenie
50€ za dzień bez papierkologi od znajomego, który ma warsztat i samochody zastępcze
 Relacje PM off  

#443 PostWysłany: 27 Paź 2021 07:28 
Awatar użytkownika

Loty: 61
Kilometry: 147 341
niebieski
W nawiązaniu do mojego, powyższego postu. B-Rent mimo zarzekania się o trzymaniu blokady na karcie nawet miesiąc, wczoraj odblokował kasę, także trochę polecam, trochę nie :lol: :lol: :lol: :lol:

#444 PostWysłany: 12 Lis 2021 08:59 
Awatar użytkownika

Loty: 70
Kilometry: 138 694
złoty
Jadę na mini pielgrzymkę do san Giovani Rotongo z kumplem, który nie jeździł: po górach, za granicą (południe Włoch:) Bari), z automatem - a chce pojeździć :). Wziąłem autko z Locauto z pełnym ich ubezpieczeniem. Oczywiście zapłaciłem jak za zboże, ale przy okazji znalazłem dwa kody promocyjne na 10% kosztów autka.
VANTRADE10
FORZAINTER

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.

Ostatnio edytowany przez Gadekk, 12 Lis 2021 14:03, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
 Relacje PM off  

#445 PostWysłany: 12 Lis 2021 19:56 
Moderator forum
Awatar użytkownika

z tym FORZAINTER warto pamiętać:
Kod:
In order to ensure the correct use of the discount and the reserved fares, Locauto Rent will ask the driver to display an Inter gadget, Membership card or Inter Club membership card when picking up the car. If this is not the case, the discount or rate can not be guaranteed and the driver will be offered the best rate available at the rental desk.
For what non expressely mentioned,Terms and conditions apply.
 Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.

#446 PostWysłany: 18 Lis 2021 22:53 

Z waszego doświadczenia to myślicie, że na okres świąteczny-noworoczny lepiej wynająć samochód już teraz (ceny za 7 dni to ok 1.1k),czy jeszcze czekać i liczyć że coś spadnie?

Generalnie widzę, że im później (jeśli chodzi o grudzień), tym gorzej (bo np. za 7 dni w przyszłym tygodniu cena to zaledwie 150 zł).
 Relacje PM off  

#447 PostWysłany: 18 Lis 2021 22:57 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Klepać (z możliwością darmowego odwołania) i w razie co odwoływać i klepać na nowo jak potanieje
 Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.

[ 447 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości