Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Sie 2018 08:38 

Rejestracja: 20 Mar 2018
Posty: 8
Hej,
czy wynajmował ktoś auto za pomocą tej strony?
Wydaje mi się podejrzanie tanio... przykładowo, za kompakt z lotniska Sztokholm (Nykoping) - Skavsta na 4 dni z firmy Budget życzą sobie ledwie 171 dolarów, poczas gdy np. na Holidayautos i bezpośrednio na stronie firmy kosztuje to około 206... tyle że Euro.

Jest tu jakiś haczyk?

Będę wdzięczny za pomoc :) .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 07 Sie 2018 08:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
expedia-com-doswiadczenia,20,48515?start=20
https://pl.trustpilot.com/review/www.expedia.ie
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Sie 2018 09:08 

Rejestracja: 20 Mar 2018
Posty: 8
eskie napisał(a):
https://www.fly4free.pl/forum/expedia-com-doswiadczenia,20,48515?start=20
https://pl.trustpilot.com/review/www.expedia.ie
Stronę z pierwszego linku widziałem, ale dotyczy ona wynajmu noclegów, a nie aut...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 07 Sie 2018 09:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 575
Loty: 196
Kilometry: 540 350
niebieski
Nie wiem czy zawsze tak jest ale mi się zdarzyło, że na expedia.com nie było wliczone żadne ubezpieczenie, ponieważ jest założenie, że wypożyczający to Amerykanie posiadający ubezpieczenie wypożyczanego samochodu powiązane z kartą kredytową. Pytałem się o to kiedyś w Europcar i taką dostałem informację. Na miejscu dopłaciłem tylko 30€ za podstawowe ubezpieczenie na kilka dni wypożyczenia i było ok.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 07 Sie 2018 10:30 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Z Expedia (w roznych wersjach) korzystam dosc regularnie - rowniez do wypozyczania aut i w zyciu nie mialem zadnych problemow - trzeba po prostu dokladnie czytac (zreszta jak i wszedzie) co jest a co nie jest wlaczone.
Góra
 Profil Relacje PM off
LonDynia uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 07 Sie 2018 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Rowniez, czesto na tej stronie lub ich innej stronie ebookers nie dosc ze jest dobra cena to jak masz jeszcze kupiony u nich lot to wtedy czasem pojawiaja sie oferty tansze o kolejne 25%.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 07 Sie 2018 11:32 

Rejestracja: 20 Mar 2018
Posty: 8
Zauważyłem też, że na Expedia.com jest sporo taniej niż na Expedia.ie - ktoś wie, skąd mogą wynikać takie różnice?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Sie 2018 11:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Jak wspomniane wyzej, w stanach sprzedaja samochody bez ubezpieczenia, a takze jezeli wynajmujesz samochod w USA przez expedia.com to pewnie mogli sie dogadac i zrobic deala. Upewnij sie odnosnie ubezpieczenia czy jest takie same.
Góra
 Profil Relacje PM off
hakp777 lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 04 Lut 2019 23:56 

Rejestracja: 22 Sty 2019
Posty: 5
Niestety. Dwukrotnie się sparzyłem na wynajmie auta. Raz, zmienilem godzinę pickup przez wiadomość i nic to nie dało. Drugi raz w Paryżu opłacili rezerwację kartą, która nie była respektowana w Paryżu do depozytu. W pierwszym przypadku 90€ za nieprzewidziany nocleg, drugi 63€ (!!!) za zmianę karty.

Ceny dobre, ale radzę uważać.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 05 Lut 2019 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
63e za zmiane karty? W normalnych wypozyczalniach Europcar, Hertz, Avis itd. nigdy czegos takiego nie mialem a karty roznily sie od tych które uzylem przy kupnie online - miej na uwadze ze jak kupujesz w Maju a wypozyczasz w Listopadzie to niektore karty skoncza waznosc, zgubia sie do tego czasu - wiec pewnie musiales wynajac w jakiejs smieciowej wypozyczalni za 3e za dzien :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group