Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 114 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: www.otel.com
#101 PostWysłany: 24 Lut 2016 13:22 

Rejestracja: 03 Lut 2016
Posty: 3
Hej chciałbym wznowić temat dotyczący jakości i zaufania do http://www.OTEL.COM - Czy macie jakieś negatywne doświadczenia z nimi?
Ja od niedzieli próbuję dobić się do kogoś, kto jednoznacznie powie kiedy zwrócą mi pieniądze za nieudaną transakcję.

Sprawa wygląda tak:

1. Wyszukałem hotel na otel.com - okazało się ze cena była sporo niższa niż na Booking.com
2. czym prędzej wypełniłem formularze, wpisałem nr karty , kod i ...
3. otrzymałem czerwony komunikat że transakcja się nie udała, ale ściągnęli mi 3000zł z konta i niedługo zwrócą
4. myślę ok, no to dzwonię na support aby to wyjaśnić. Uprzejma pani powiedziała żebym się nie martwił i bo tamto zgłoszenie jest już anulowane i moze mi zarezerwować to samo na nowo.
5. oczywiście mogła zrobiła mi tą rezerwację, ale już za wyższą cenę (na co ostatecznie się zgodziłem, gdyż i tak była o wiele bardziej atrakcyjna niż na booking.com)
6. mija 4 dzień a ja nie mam pieniędzy i boję się opłacić tą nową rezerwację... co będzie jesli znowy wetnie mi 3k na karcie?

czy mieliście już takie przypadki?
HELP!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: www.otel.com
#102 PostWysłany: 28 Lut 2016 01:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2013
Posty: 1386
niebieski
Jak masz pieniądze, to opłać nową i tyle.

Zwroty idą często dłużej niż 4 dni.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: www.otel.com
#103 PostWysłany: 23 Kwi 2016 22:27 

Rejestracja: 29 Lis 2014
Posty: 51
Mnie zwrot w zeszłym roku przyszedł po 6 dniach roboczych.
Także chyba jeszcze troszkę cierpliwości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: www.otel.com
#104 PostWysłany: 30 Sie 2016 10:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
Ja mimo niewielu pobytow (3-4) zawsze mialem pozytywne doswiadczenia ze strona, nigdy zadnych problemow nie bylo
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: www.otel.com
#105 PostWysłany: 13 Paź 2016 13:55 

Rejestracja: 13 Paź 2016
Posty: 1
Ja niestety nie polecam. Po przylocie na miejscu dostaję maila, że ble ble ble overbooking (godz. przed zameldowaniem!) z propozycją gorszego hotelu w tej samej cenie na jakimś zadupiu. Udałem się jednak do hotelu (dosłownie na przypał - bo uznałem, że to jakieś jaja), który zarezerwowałem pierwotnie. Nie mieli rezerwacji ale z uwagi na późną porę pokój otrzymałem już na cały pobyt (tak jak było na voucher). Później 3 dni przepychanki pomiędzy hotelem (na szczęście wszystko załatwiali za mnie - za co hotelowi serdecznie podziękowałem) i otel.com - ale ostatecznie nie musiałem płacić drugi raz. Niestety widzę, że na zagranicznych formach sporo ludzi miało podobną sytuację do mnie. Czyli chyba proponują coś czego tak naprawdę nie rezerwują i później liczą, że wcisną coś gorszego w tej samej cenie. Więcej nie skorzystam z ich usług.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: www.otel.com
#106 PostWysłany: 13 Paź 2016 14:16 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
ja parę razy korzystałem i nie miałem problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: www.otel.com
#107 PostWysłany: 23 Paź 2016 15:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Zastanawiałem się nad rezerwacją przez otel.com.,,,

ale

https://www.facebook.com/otelcom/review ... e_internal

Skutecznie mnie zniechęca...
:(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: www.otel.com
#108 PostWysłany: 24 Paź 2016 09:12 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
no to nie rób tam rezerwacji....myślę,że nikt tu na siłę nikogo nie będzie namawiał czy przekonywał. Osobiście uważam,że jest to pewny pośrednik ale każdy podejmie samodzielnie decyzje ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: www.otel.com
#109 PostWysłany: 24 Paź 2016 09:46 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 41
Ja szczerze polecam ten portal. Bookowałem tam 7 noclegów w Dubaju z ceną o ok. 150zł niższą niż na drugim najtańszym portalu. Wszystko zgodnie z planem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: www.otel.com
#110 PostWysłany: 15 Sty 2017 02:23 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 785
niebieski
Zalogowałem się dzisiaj. Profil personalny pusty, brak historii - ostatnią rezerwację miałem z października 2016.
Nie wiem kiedy zniknął blog, z którego brałem kody rabatowe. W mailach przestali też przysyłać, chyba do @tycik również, bo od dawna nie pojawiają się w wątku z promocjami hotelowymi.
Wygląda na jakąś rozpierduchę w ich bazie danych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: www.otel.com
#111 PostWysłany: 14 Cze 2017 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 524
niebieski
Witam

wczoraj zakupiłem 10 dniowy pobyt w hotelu malcie właśnie przez OTEL.com. Kase mi ściągnęło, jest informacja na e-mail ze rezerwacja została dokonana.
I teraz pytanie, bo to tylko rezerwacja jaka wiec mam pewność ze naprawdę mam nocleg w tym hotelu? czy przyjdzie mi jeszcze jakaś informacja?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: www.otel.com
#112 PostWysłany: 14 Cze 2017 10:47 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
madej napisał(a):
Kase mi ściągnęło, jest informacja na e-mail ze rezerwacja została dokonana.
jaka wiec mam pewność ze naprawdę mam nocleg w tym hotelu? czy przyjdzie mi jeszcze jakaś informacja?

Najważniejszy jest nr rezerwacji,jeśli go masz na potwierdzeniu to o.k. Jak nie to pewnie dostaniesz drugi mail z nr i warunkami.Jeśli chcesz mieć pewność to zawsze możesz napisać lub zadzwonić do hotelu z prośbą o potwierdzenie,że mają twoją rezerwację
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: www.otel.com
#113 PostWysłany: 14 Cze 2017 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
madej napisał(a):
Witam

wczoraj zakupiłem 10 dniowy pobyt w hotelu malcie właśnie przez OTEL.com. Kase mi ściągnęło, jest informacja na e-mail ze rezerwacja została dokonana.
I teraz pytanie, bo to tylko rezerwacja jaka wiec mam pewność ze naprawdę mam nocleg w tym hotelu? czy przyjdzie mi jeszcze jakaś informacja?



@madej
jak sie zalogujesz na konto powinienes mieć "Voucher"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: www.otel.com
#114 PostWysłany: 14 Cze 2017 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 524
niebieski
miriam napisał(a):
Najważniejszy jest nr rezerwacji,jeśli go masz na potwierdzeniu to o.k. Jak nie to pewnie dostaniesz drugi mail z nr i warunkami.Jeśli chcesz mieć pewność to zawsze możesz napisać lub zadzwonić do hotelu z prośbą o potwierdzenie,że mają twoją rezerwację


no właśnie nie moge, w mailu od rezerwacji pod jego numerem widnieje taka informacja:
Image
wiec pewnie nic nie wskuram.


cekace napisał(a):
@madej
jak sie zalogujesz na konto powinienes mieć "Voucher"


Wszystko pięknie ale robiłem rezerwację bez logowania, dlaczego? bo tak było taniej. Będąc zalogowanym nie widziałem tego pokoju w takiej cenie. Wobec tego rezerwowałem bez rejestracji. jak teraz moge sprawdzić status mojej rezerwacji?

EDIT:

mam konto, logując sie na maila którego podałem przy rezerwacji ale nie moge wejsc w details, wyświetla sie pusta strona :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 114 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group