Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: www.easytobook.com
#1 PostWysłany: 09 Cze 2011 23:41 

Rejestracja: 09 Cze 2011
Posty: 1
Rezerwował ktoś już na tej stronie nocleg?
Mało informacji o nich w internecie, mało opinii, a zrobiłam rezerwację, której nie można odwołać (stąd też pewnie taka niska cena).
Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie o nich.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast Urlop w Turcji: 7 dni w 5* hotelu z ultra all inclusive od 2219 PLN. Wyloty z 5 miast
Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży Wycieczka do Sri Lanki od 3003 PLN. Loty z 3 miast + 4* noclegi (ze śniadaniami) przy plaży
 Temat postu: Re: www.easytobook.com
#2 PostWysłany: 11 Cze 2011 23:50 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 157
Rezerwowałem, co prawda podawałem jakieś dane karty ( prawie pustej ), ale wszystko płaciłem na miejscu w hotelu. Firma sprawdzona na 100 %. Nie masz się czego obawiać.
Pozdrawiam :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: www.easytobook.com
#3 PostWysłany: 30 Kwi 2013 08:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 123
Loty: 90
Kilometry: 278 235
Odświeżam wątek. Rezerował ktoś przez ten portal noclegi? Jakie macie doświadczenia? Cenę mają dość konkurencyjną w stosunku do booking stąd moje zainteresowanie i pewne obawy... Będę wdzięczna za opinie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: www.easytobook.com
#4 PostWysłany: 03 Sty 2014 11:07 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
Podbijam, mało znana strona i mam lekkie obawy bo oferta dość interesująca ale bezzwrotna i nie chciałbym żeby na miejscu coś poszło nie tak
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: www.easytobook.com
#5 PostWysłany: 28 Lut 2016 20:07 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 930
niebieski
szukalem m.in na tym forum informacji o easytobook - kiepsko

hotel wybrany, wertowanie netu za roznymi kodami etc
najnizsza cena na easytobook, podejrzanie niska, watpliwosc czy to brac
rezerwacja jednej nocy na test, karta debetowa zasilona dokladna kwota wymagana do rezerwacji, obciazenie karty w PLN przez EASYTOBOOK.COM, AMSTERDAM, NL co do grosza jak na potwierdzeniu, potwierdzenie na email w jezyku polskim natychmiastowo
kontakt z hotelem emailem, widza rezerwacje i wszystko w porzadku, jesli tak to teraz rezerwacja jeszcze 2 nocy

dzisiaj z hotelu wrocilem wszystko ok - mozna ich polecic
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: www.easytobook.com
#6 PostWysłany: 25 Mar 2016 16:06 

Rejestracja: 02 Gru 2015
Posty: 1
Stary temat ale może komuś się przyda. Sama miałam wątpliwości bo ceny mają podejrzanie niskie.

POLECAM !
W styczniu zarezerwowałam noclegi w Bolonii, musiałam z nich zrezygnować na 2 dni przed wylotem, zwrócili mi 100% wpłaconych pieniędzy po 5 dniach od złożenia rezygnacji (więc szybciej niż mają w regulaminie).

Teraz wróciłam z Cypru, noclegi też rezerwowałam przez easytobook i wszystko było w porządku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: www.easytobook.com
#7 PostWysłany: 13 Kwi 2016 12:28 

Rejestracja: 10 Mar 2012
Posty: 298
Loty: 73
Kilometry: 89 404
niebieski
Też chciałam zarezerwować na easytobook, ale ich recenzje przez ostatni miesiąc nie są najlepsze:

https://pl.trustpilot.com/review/www.easytobook.com
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: www.easytobook.com
#8 PostWysłany: 13 Kwi 2016 14:43 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
zarezerwowałam kiedys u nich hotel w Paryżu w dobrej cenie, potem anulowali bez żadnego przepraszam. Nie polecam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: www.easytobook.com
#9 PostWysłany: 13 Kwi 2016 15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3967
Loty: 445
Kilometry: 645 553
platynowy
Ja za 1,5 tygodnia zweryfikuję co jest wart Easytobook.

Zarezerwowałem 3 noce na Malcie, cena była bardzo dobra - zarezerwowałem z mozliwością anulacji.

Żeby się upewnić napisałem do hotelu czy widzą moją rezerwacją - nie widzieli.

Więc napisałem na FB do Easytobook - potwierdzili rezerwację, podali numer rezerwacji w systemie hotelu i osobę, która to potwierdzała.

Po powrocie dam znać jak wyszło.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: www.easytobook.com
#10 PostWysłany: 28 Kwi 2016 13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3967
Loty: 445
Kilometry: 645 553
platynowy
W nawiązaniu do poprzedniego maila potwierdzam, że bez problemu odbyłem pobyt rezerwowany przez Easytobook.

Tak jak pisałem wcześniej trochę miałem stracha, ale wszystko poszło gładko.

Pani na recepcji poprosiła o voucher, ale powiedziałem że nie mam vouchera tylko ich numer rezerwacji hotelowej.

Pani sprawdziła, powiedziała że ok i zameldowała - całość nie trwała więcej niż 2 minuty więc spoko. Pobyt był już wcześniej opłacony.

Cena była bardzo atrakcyjna, w stosunku do Bookingu ok. 1/3. Hotel ma część starszą i nowszą - ja mieszkałem w starszej i być może pokoje są w różnej cenie, natomiast najważniejsze dla mnie było, że dostałem pokój z atrakcyjniejszym widokiem bo bezpośrednio na morze.

Więc mogę polecić, że wszystko w porządku.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group