Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#801 PostWysłany: 26 Lut 2019 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1135
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Niedziela 15 to godzina orientacyjna, mecz może być równie dobrze w sobotę. Otwarta sprzedaż i wolne bilety będą prawie na 100%.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#802 PostWysłany: 26 Lut 2019 15:49 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
spiggy napisał(a):
Zachcialo mi sie znow pojechac na San Siro, 14.04 o 15 Milan gra z Lazio.
Bede jechal pociagiem z Zurychu na jeden dzien (o ile nie zmienia godziny na 20-30).
Wybiera sie ktos? Obczajam powoli sprawe biletow, kiedy mozna sie spodziewac otwartej sprzedazy?

Ja rozwazam wlasnie ten mecz lub wypad do Niemiec na cos w poblizu Kolonii, ale zanim sie zdecyduje czekam na dokladne terminy.
W ten sam weekend sa tez derby Genui, a blizej Mediolanu to mozna zajrzec na Atalanta-Empoli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#803 PostWysłany: 27 Lut 2019 10:52 

Rejestracja: 27 Gru 2015
Posty: 41
spiggy napisał(a):
Zachcialo mi sie znow pojechac na San Siro, 14.04 o 15 Milan gra z Lazio.
Bede jechal pociagiem z Zurychu na jeden dzien (o ile nie zmienia godziny na 20-30).
Wybiera sie ktos? Obczajam powoli sprawe biletow, kiedy mozna sie spodziewac otwartej sprzedazy?


Wyslalem PM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#804 PostWysłany: 04 Mar 2019 14:55 

Rejestracja: 04 Mar 2019
Posty: 1
Witam. Będę w Mediolanie w następy weekend i bardzo chętnie wybiorę się na derby. To będzie mój pierwszy raz we Włoszech i nie wiem jak załatwić bilety. Pomożecie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#805 PostWysłany: 04 Mar 2019 15:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Oczywiście - 41 stron wątku czeka. Pomocna będzie wyszukiwarka.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#806 PostWysłany: 04 Mar 2019 16:04 

Rejestracja: 24 Kwi 2015
Posty: 55
krzyczman napisał(a):
Witam. Będę w Mediolanie w następy weekend i bardzo chętnie wybiorę się na derby. To będzie mój pierwszy raz we Włoszech i nie wiem jak załatwić bilety. Pomożecie ?


Co jakiś czas pojawiają się bilety.

https://www.acmilan.com/it/landing-biglietteria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#807 PostWysłany: 04 Mar 2019 22:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1135
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Dla zainteresowanych: Milan z Lazio zagra w sobotę, 13.04 o 20.30

http://www.legaseriea.it/uploads/defaul ... 14_gr_.pdf
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#808 PostWysłany: 06 Mar 2019 11:38 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 397
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
generalnie polecam kupno biletów przed meczem, z Sasusolo było 62 tysiące widzów, i szkoda czasu na załatwianie tego przed, ogólnie Milan walczy o Ligę Mistrzów więc i ludzie zaczęli chodzić , przd meczem super atmosfera stoiska z pamiatkami piwem jedzeniem itd, takze polecam każdemu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#809 PostWysłany: 06 Mar 2019 13:32 

Rejestracja: 27 Gru 2015
Posty: 41
Tez sie wybieram na Lazio. Pytanie: czy jak kupowales w kasach to document tozsamosci byl wymagany czy ta ich karta kibica cala?
Na San Siro bylem na Interze kiedys i tez spokoinie w kasach kupowalem ale byc moze ACM ma inne zasady sprzedazy w kasach.


Ostatnio edytowany przez marcino123, 08 Mar 2019 11:03, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#810 PostWysłany: 07 Mar 2019 10:54 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 397
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
nie kupowałem w kasach, kupowałem online, dokument na bramce sprawdzali ale pobieżnie, z ciekawych rzeczy to to , że skanuje sie bilet dwa razy przy wejściu na stadion a potem na konkretny sektor.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#811 PostWysłany: 21 Mar 2019 12:16 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
Co w tym Mediolanie takie kosmiczne ceny noclegów (jak w Monachium w czasie Oktoberfest) w ten weekend co mecz w Lazio ?
Jakaś impreza jest ? Byłem tam kiedyś na weekend też na meczu i ceny były w normie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#812 PostWysłany: 22 Mar 2019 22:24 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
Chyba też zdecyduję się na mecz z Lazio i w sumie na trójpak:
sobota: Milan-Lazio
niedziela: Chievo-Napoli (choć pewnie nasza dwójka z Neapolu będzie oszczędzana na mecze z Arsenalem w LE)
poniedziałek: Sampdoria-Genoa
Ktoś ma pdoobny plan ?
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#813 PostWysłany: 27 Mar 2019 11:47 

Rejestracja: 27 Gru 2015
Posty: 41
Mam bilet na Lazio (sektor 271 Anello Arancio).

Co do noclegow- to jest weekend niedzieli palmowej na tydzien przed Wielkanoca i ceny sa wywindowane max. Nawet pokoj na Airbnb to 150Eur minimum.

Najlepiej szukac poza Mediolanem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#814 PostWysłany: 28 Mar 2019 01:13 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
dyneck napisał(a):
Chyba też zdecyduję się na mecz z Lazio i w sumie na trójpak:
sobota: Milan-Lazio
niedziela: Chievo-Napoli (choć pewnie nasza dwójka z Neapolu będzie oszczędzana na mecze z Arsenalem w LE)
poniedziałek: Sampdoria-Genoa
Ktoś ma pdoobny plan ?

"Zazdraszczam" derbow Genui! Udalo Ci sie zdobyc bilet?
Mialem zblizony plan, ale przez poniedzialkowy termin musialem zmienic na trójpak niemiecko-francuski. Uznalem, ze dla samego Milanu nie warto, bo po pierwsze juz tam bylem, a po drugie zniechecilo mnie info o cenach noclegow zwazywszy na pore meczu.
Niemniej bede czekal na jakas chocby krotka relacje po powrocie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#815 PostWysłany: 01 Kwi 2019 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
jest terminarz na majówkę no i mi wypadł raczej mecz Milan - Bologna bo jest w poniedziałek,
właściwie to jest do 37 kolejki - http://www.legaseriea.it/en/serie-a/fixture-and-results/2018-19/UNICO/UNI/38
ma ktoś doświadczenie z biletami na derby Turynu? jest szansa na kupienie w dobrej cenie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#816 PostWysłany: 04 Kwi 2019 08:15 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
Orientujecie się czy na Stadio Olimpico na mecz Romy będę mógł wejść ze standardowej wielkości plecakiem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#817 PostWysłany: 07 Kwi 2019 13:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
lahcimmm2 napisał(a):
jest terminarz na majówkę no i mi wypadł raczej mecz Milan - Bologna bo jest w poniedziałek,
właściwie to jest do 37 kolejki - http://www.legaseriea.it/en/serie-a/fixture-and-results/2018-19/UNICO/UNI/38
ma ktoś doświadczenie z biletami na derby Turynu? jest szansa na kupienie w dobrej cenie?

wybiera się ktoś na derby Turynu
lub na Milan Bologna w majówkę ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#818 PostWysłany: 07 Kwi 2019 18:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Cze 2016
Posty: 491
Derby Turynu mogą mieć ruchomą datę: http://www.juvepoland.com/news.php?id=37958
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#819 PostWysłany: 08 Kwi 2019 14:23 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 877
niebieski
R_W napisał(a):
dyneck napisał(a):
Chyba też zdecyduję się na mecz z Lazio i w sumie na trójpak:
sobota: Milan-Lazio
niedziela: Chievo-Napoli (choć pewnie nasza dwójka z Neapolu będzie oszczędzana na mecze z Arsenalem w LE)
poniedziałek: Sampdoria-Genoa
Ktoś ma pdoobny plan ?

"Zazdraszczam" derbow Genui! Udalo Ci sie zdobyc bilet?
Mialem zblizony plan, ale przez poniedzialkowy termin musialem zmienic na trójpak niemiecko-francuski. Uznalem, ze dla samego Milanu nie warto, bo po pierwsze juz tam bylem, a po drugie zniechecilo mnie info o cenach noclegow zwazywszy na pore meczu.
Niemniej bede czekal na jakas chocby krotka relacje po powrocie :)


Tak, dzisiaj była otwarta sprzedaż i kupiłem na ticketone choć nie było się bez problemów jak to zazwyczaj ze sprzedażą online na włoskich serwisach.
A co najlepsze po zakupie biletów zorientowałem się, że przeniesli ten mecz z powrotem na niedzielę na 15 - niepotrzebnie wykupiłem już dodatkowy lot powrotny na wtorek :)
Także we Włoszech bez zmian - burdel jak zawsze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#820 PostWysłany: 09 Kwi 2019 13:19 

Rejestracja: 27 Gru 2015
Posty: 41
Czy orientuje sie ktos moze czy posiadaczom biletow na mecz przysluguje darmowy przejazd komunikacja w dniu meczu w Mediolanie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group