Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 48  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#541 PostWysłany: 23 Lut 2017 14:42 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
Zgadza sie. Nie wiem czy tak zarzadzili organizatorzy, zeby kierowac tam przyjezdnych, czy takie tam maja "niepisane prawo" i sami wybierali ten sektor. W kazdym razie kupujac bilet online nic nie bylo na ten temat. Na kolejnym sektorze w strone prostej ludzie byli juz bardziej wymieszani.
Góra
 Profil Relacje PM off
Djorkaeff lubi ten post.
 
      
Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie
Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#542 PostWysłany: 23 Lut 2017 14:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1137
Loty: 395
Kilometry: 430 556
niebieski
Zanotowane. Bolonia dołącza do Udine, Rzymu (Lazio) i Werony (Chievo) jako miejsc, gdzie można spokojnie pojechać zaplanować wyjazd bez karty kibica (tessera). :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#543 PostWysłany: 23 Lut 2017 15:44 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
Tak, ale gra i klimat raczej Cie nie porwa choc byc moze wieczorny mecz mialby lepsza atmosfere...
Odnosnie tessery, bez niej bilety mozna bylo kupic bodajze na ok. 10 dni przed meczem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#544 PostWysłany: 23 Lut 2017 18:23 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Djorkaeff napisał(a):
Dobrze rozumiem, że siedziałeś na Dall'Ara na ogólnodostępnej trybunie i na tej trybunie siedzieli ludzie w barwach Interu?


Ja byłem miesiąc temu na Milan - Napoli i byłem niezwykle zdziwiony gdy po golu Insigne na trybunie prostej wybuchła radość. Dopiero wtedy zorientowałem się, że tak z 1/3 ludzi tam ubrana w niebieskie koszulki. W ich stronę z Curva Sud poleciały wyzwiska, ale tylko tyle. W pierwszej chwili naprawdę nie ogarniałem o co chodzi :o
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#545 PostWysłany: 23 Lut 2017 18:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1137
Loty: 395
Kilometry: 430 556
niebieski
Tak, ale już w barwach Milanu wejść na Stadio San Paolo i wrócić całym i zdrowym jest trudniej ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#546 PostWysłany: 23 Lut 2017 23:25 

Rejestracja: 27 Sie 2016
Posty: 22
Atakujemy z kolegą mecz Napoli - Crotone 12 marca. Przeciwnik niespecjalny ale udało się złapać bilety na Wizzaira w bardzo fajnej cenie, do tego Milik już zdrowy więc nie było się nad czym zastanawiać ;). Jakby przypadkiem ktoś też się wybierał i reflektował na przed czy pomeczowe piwko to śmiało dajcie znać.

Ma ktoś do polecenia ciekawe miejsca w Neapolu? Ciekawe z piłkarskiego czy kibicowskiej punktu widzenia oczywiście :D. Wrzucony wcześniej mural jest dla mnie punktem obowiązkowym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#547 PostWysłany: 24 Lut 2017 23:45 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Szukaj inspiracji

Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#548 PostWysłany: 28 Lut 2017 21:05 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 331
Djorkaeff napisał(a):
Zanotowane. Bolonia dołącza do Udine, Rzymu (Lazio) i Werony (Chievo) jako miejsc, gdzie można spokojnie pojechać zaplanować wyjazd bez karty kibica (tessera). :)


Czy mam przez to rozumieć, że bilety na inne drużyny, np. AS Roma dostępne na listicket.com, są de facto dostępne tylko dla posiadaczy tych kart kibica?
A z drugiej strony pisano tu gdzieś, że np. w Rzymie nigdy niema kompletu i jest możliwość zakupu biletu "na mieście" przed meczem.
Czyli gdybym się chciał wybrać np. do Rzymu na mecz AS Roma to przez internet bez tej karty nie mogę kupić biletu, ale na kilka dni (w dniu meczu) można już kupić bilet na miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#549 PostWysłany: 01 Mar 2017 00:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1137
Loty: 395
Kilometry: 430 556
niebieski
Nie, ja tu miałem na myśli siedzenie na trybunie kibiców gości. :)

W Rzymie, z tego co tu pisano, z biletami problemu nie ma.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorzkatowice lubi ten post.
grzegorzkatowice uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#550 PostWysłany: 01 Mar 2017 00:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 65
Do listy możesz dopisać też Sassuolo. Bilet na sektor gości można kupić bez karty kibica, ale niestety nie można kupić wejściówek przez Internet, a jedynie w punktach sprzedaży vivaticket i w banku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#551 PostWysłany: 01 Mar 2017 15:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1137
Loty: 395
Kilometry: 430 556
niebieski
Do kupienia biletu na sektor gości zawsze potrzebna jest tessera del tifoso. Chodziło mi bardziej o stadiony, gdzie można spokojnie kibicować drużynie gości. Masz rację, Sassuolo zdecydowanie można dopisać do listy. :)

EDIT: A nie, masz rację. Akurat na Mapei Stadium nie jest potrzebna tessera.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#552 PostWysłany: 01 Mar 2017 19:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 65
Wiem, że mam rację, bo byłem w ostatnią niedzielę i kupiłem bilety na Curvę Ospiti dla osób niemających Cuore Rossonero.

Natomiast bez biletu kupionego na sektor gości, można wejść także na stadion w Palermo na sektor gości (info od znajomych kibiców Romy) - jeśli Palermo nie spadnie, to może się to przydać.

Podobnie nie było większych problemów na Hellas Verona (jeśli Hellas awansuje do Serie A, to także może się przydać).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#553 PostWysłany: 04 Mar 2017 12:11 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
Byłem na meczu AC Milan z Sampdorią. Pozostał mały niedosyt i w związku z tym chciałbym pojechać do Włoch tylko w celach meczowych.
Czy pomoglibyście mi zaplanować sensowny wypad weekendowy? Nie bardzo wiem jak zaplanować logistyke, a przede wszystkim skąd wziąć PEWNE godziny i daty meczów serie B i serie C.

Najbardziej myślę o:
-derby Mediolanu (ew. derby Rzymu)
-Hellas Verona
-Parma
ew. mecz w Genui

Jeżeli macie ciekawsze kibicowsko propozycje to również będę wdzięczny za ich wskazanie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#554 PostWysłany: 04 Mar 2017 13:31 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
ale w czym Ci możemy pomóc ?

Wejdz na stronę soccerway.com (przykładowo). Popatrz na terminy meczów, równolegle sprawdzaj loty na stronach wizzaira i ryanaira.

Wybierz to co Cie interesuje i kupuj :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#555 PostWysłany: 04 Mar 2017 14:48 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
Miałem na myśli drużyny na które warto się wybrać ze względu np. na stadion, atmosferę itp. Może są jakieś mniej oczywiste np z serie B lub C? Druga sprawa to terminy rozgrywania meczów w serie B i C. Kiedy są podawane dokładne godziny i kiedy można je już uznawać za ostateczne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#556 PostWysłany: 04 Mar 2017 15:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
http://www.legaseriea.it/it

tutaj wszystko znajdziesz, jeśli podane jest, że każdy mecz zaczyna sie o 15.00 tzn. ze Lega nie ustaliła jeszcze terminu kolejki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#557 PostWysłany: 04 Mar 2017 23:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1137
Loty: 395
Kilometry: 430 556
niebieski
majlech napisał(a):
Podobnie nie było większych problemów na Hellas Verona (jeśli Hellas awansuje do Serie A, to także może się przydać).

A to ciekawe, bo kibice Hellasu raczej do najgrzeczniejszych nie należą. ;)

Ogólnie to trzeba też pamiętać, że na każdy mecz mogą obowiązywać różne restrykcje. Na przykład, przez kilka lat z rzędu, na mecze Inter-Napoli w Mediolanie mogli kupować bilety jedynie mieszkańcy Lombardii lub członkowie Inter Club.

totti napisał(a):
Miałem na myśli drużyny na które warto się wybrać ze względu np. na stadion, atmosferę itp.

Jeśli chodzi o atmosferę, to Salernitana, Bari.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#558 PostWysłany: 04 Mar 2017 23:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
panowie, ale to wynika z innych pobudek, co zaznacza @‌Djorkaeff‌.
Bo pewnie jak chcecie sie na derby regionu Emilia Romagania - czyli Bolognia Sassuolo, to pewnie trzeba miec kartę na trybune przyjezdnych itp.

Wiadomo, że np. Juve ma dobre stosunki z Avellino ( kampania) i pewnie wszedłby kazdy na taki mecz na jakąkolwiek trybune na stadionie druzyny z Kampanii, ale to nie oznacza, ze sytuacja bylaby analogiczna np. w czasie meczu Avellino Neapol ( derby Kampanii)
btw.
Avellino obecnie Serie B.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#559 PostWysłany: 06 Mar 2017 18:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 65
Myślę, ze w tej dyskusji warto podkreślić parę rzeczy - zwłaszcza, że zaglądają tu osoby, które sporadycznie jeżdżą do Włoch na mecze sporadycznie lub wybierają się pierwszy raz:

1) Bilety we Włoszech sa imienne i przy wejściu na stadion należy pokazać dokument tożsamości. Nie oznacza to, że nie zdażają się przypadki, gdy kontrola jest pobieżna lub wyrywkowa. Sam kilka razy wchodziłem na inne dane i najczęściej wystarczyło powiedzieć, że to bilet kolegi, itd., żeby wejść na stadion. Znam jednak kilka osób które zostały pod bramą z ważnym biletem.
Warto też pamiętać, że w większości przypadków mając bilet na inne nazwisko możemy przez internet lub na stadionie zmienić najczęściej bezpłatnie dane - trzeba szukać zakładek lub punktów cambio nominativo.

2) Poruszana tutaj kwestia "spokojnego" kibicowania w barwach gości na sektorach gospodarzy to sprawa umowna i czasem kwestia szczęścia. Oczywiście w przypadku klubów takich jak Inter, Juventus, czy Milan prawdopodobnieństwo, że kibice gości pojawią się na sektorach gospoadarzy jest spore, bo te kluby mają fanów w całych Włoszech. Są stadiony gdzie coś takiego jednak raczej bez konsekwencji nie przejdzie (np. Napoli), ale generalnie we Włoszech nie ma z tym problemu. Ja niedawno pojechałem na mecz Juventus - Milan w Pucharze Włoch i ponieważ nie udało mi się dostać do sektora Milanu, to spokojnie w barwach Milanu siedziałem i kibicowałem wśród kibiców Juventusu.

3) Trzeci temat dotyczy możliwości wejścia na sektor gości z biletem na inny sektor i bez posiadania tzw. karty kibica. Na niektórych stadionach, jak już wcześniej napisano jest to możliwe, choć nie zawsze i może komuś się nie udać. Często policja czy służby porządkowe wolą takie oosby wpuścić na sektor gości, by nie mieć kłopotów na innych sektorach. Tak było w przypadku Hellas, gdzie moj kolega wszedł na sektor gości, bo ochrona uznała, że lepiej, by kibcował Milanowi na właściwym sektorze. Podobnie miałem 2 lata temu w Rzymie na meczu z Lazio, gdzie ochrona wpuściła mnie na sektor Milanu, choć nie miałem wówcza Cuore Rossonero.
Także trzeba próbować, ale mieć też świadomość, że nie zawsze się to może udać.

Odnośnie pytania tottiego, to polecałbym też Brescię i SPAL.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wszystko o Serie A
#560 PostWysłany: 07 Mar 2017 17:24 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
@‌totti‌
Fajny mecz to na pewno będzie Salernitana vs Bari ale to we wtorek 25.04
2 i 5 kwietnia masz 2x Napoli z Juve, na ten mecz warto
W tym rejonie możesz śmiało dorzucić Juve Stabia czy Avellino, szczególnie z podnoszącymi ciśnienie rywalowi.
W ogóle im niżej we Włoszech tym lepiej, choć nie ma jakiś szczególnie wybitnych ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 945 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 48  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Legion1 oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group