Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna
Autor Wiadomość
#561 PostWysłany: 20 Wrz 2019 11:39 

Rejestracja: 29 Kwi 2016
Posty: 193
Loty: 27
Kilometry: 49 997
niebieski
Ktoś wybiera się na United - Partizan 7.11.2019 na Old Trafford w Lidze Europy?
_________________
42 państwa Europy + Meksyk, Dominikana, Maroko, Tunezja, Egipt, Izrael, Palestyna, Liban, Turcja, Jordania, Gruzja, Armenia, Uzbekistan, Tadżykistan, Oman i ZEA
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel Dla cyfrowych nomadów: miesiąc w Tajlandii za 3859 PLN (z majówką). Loty z bagażem z Warszawy + 4* hotel
Tygodniowa wycieczka na Azory za 1786 PLN. Loty Lufthansą z Katowic + 4* hotel Tygodniowa wycieczka na Azory za 1786 PLN. Loty Lufthansą z Katowic + 4* hotel
#562 PostWysłany: 20 Wrz 2019 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
Czy na WHU obowiązuje zasada 1 konto = 1 bilet ?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#563 PostWysłany: 21 Wrz 2019 05:37 

Rejestracja: 06 Sie 2019
Posty: 17
Szczecin napisał(a):
Ktoś wybiera się na United - Partizan 7.11.2019 na Old Trafford w Lidze Europy?

Ja się wybieram. I jestem ze Stargardu. A do czego zmierzasz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#564 PostWysłany: 21 Wrz 2019 20:54 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Jezeli kupujesz w czasie gdy bilety sa na general sale to mozesz kupic wiecej niz 1 bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#565 PostWysłany: 08 Paź 2019 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 32
Witam!
Planuję w marcu przyszłego roku polecieć na mecz Manchesteru United z Sheffield United.
Jak to wygląda jeśli chodzi o zakup biletów?
Nie będzie z tym problemów czy muszę się gdzieś rejestrować i aplikować o te bilety?
Z tego co widzę na stronie, na chwilę obecną jeśli chodzi o mecze ligowe dostępne są tylko bilety na mecz z Brighton i Burnley już w styczniu przyszłęgo roku.

Pozdro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#566 PostWysłany: 08 Paź 2019 18:05 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Aby kupic bilet legalnie musisz byc posiadaczem membershipa I wtedy dopiero kupowac bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#567 PostWysłany: 07 Lis 2019 01:06 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
Byl ktos z forum na meczu domowym Sheffield United?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#568 PostWysłany: 19 Lis 2019 20:26 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 391
Loty: 100
Kilometry: 105 516
niebieski
W ciekawostek to dostępne są w sprzedaży na oficjalnej stronie bilety na Manchester United vs Tottenham Hotspur 4.12.2019
Wystarczy mieć zakupiony Membership.
Kiedyś bilety na ten mecz trzeba było losować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#569 PostWysłany: 19 Lis 2019 20:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
Takie czasy. Kiedyś na C+ co tydzień były transmitowane mecze United. W ostatniej kolejce woleli transmitować Wolves-AV...
Na nadchodzącą sobotę można też kupić bilety na WHU-Tottenham bez problemu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#570 PostWysłany: 19 Lis 2019 21:04 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2047
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Kupe lat nie byłem na Premier League , wziąłbym synka i chętnie bym poleciał z nim na jakis weekend. Co polecacie pod względem dostępności biletów i cen? Nie mam żadnego membershipa ( no chyba , że WHU dawał kiedyś membershipy dożywotnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#571 PostWysłany: 20 Lis 2019 11:52 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 391
Loty: 100
Kilometry: 105 516
niebieski
@samaki9 bilet na Old Trafford + zakup membera to koszt około 25 + 45 funtów za bilet dla dorosłego, dla dziecka do 16 lat to 15 za membera + 13 funtów za bilet. Czyli zamykasz się w 100 funtach. A na Ligę Europy bez membershipa można się zmieścić w cenie 34 funty za dwa bilety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#572 PostWysłany: 23 Lis 2019 12:45 

Rejestracja: 19 Maj 2014
Posty: 188
niebieski
black friday na WHU
bilety na Arsenal (9 grudnia) 2 kategoria obniżka z 70 na 35 funciaków :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#573 PostWysłany: 19 Gru 2019 22:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 32
A jest możliwość, że ktoś posiadający Membershipa kupi bilet dla mnie i wejdę na jego kartę ? czy sprawdzają dowody ?
Ewentualnie czy da radę kupić jakąś wejściówkę u konika przed meczem ?

Pozdro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#574 PostWysłany: 20 Gru 2019 00:16 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 327
z0mb3k napisał(a):
@samaki9 bilet na Old Trafford + zakup membera to koszt około 25 + 45 funtów za bilet dla dorosłego, dla dziecka do 16 lat to 15 za membera + 13 funtów za bilet. Czyli zamykasz się w 100 funtach. A na Ligę Europy bez membershipa można się zmieścić w cenie 34 funty za dwa bilety.


Mam kilka pytań odnośnie tych membershipów na Old Traford.
Czy jeśli kupię tego membershipa, to bez trudu kupię bilet na każdy mecz ligowy, czy trzeba pilnować pierwszego dnia sprzedazy (pierwszych minut sprzedaży).
Czy się mylę, czy trudniej (niemożliwe bez historii zakupów) jest kupic bilet np. na Liverpool, Manchester City?
Czy tego membershipa trzeba kupić wcześniej (ile wcześniej) czy można łącznie biletem, jak już będę zdecydowany na jaki konkretnie mecz chcę jechać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#575 PostWysłany: 20 Gru 2019 11:19 

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 391
Loty: 100
Kilometry: 105 516
niebieski
@grzegorzkatowice - bilety na większość spotkań można kupić po zakupie supportera i w momencie otwarcia sprzedaży. Później są dorzucane i w tym sezonie nie było problemu z zakupem. Dużo łatwiej oczywiście kupić na mecze pucharowe i na europejskie puchary. Na mecze z Man City, Liverpool, Tottenham, Chelsea i Arsenal są losowane (nie wiem czy na wyniku losowania ma wpływ jakaś historia zakupów lub coś innego - raz losowałem na Liverpool i na derby ale nie wylosowałem). Supportera można kupić z biletem. Kiedyś były ograniczenia przy meczach europejskich pucharów, (w sezonie co wygrali Ligę Europy), że trzeba było mieć supportera wykupionego przed losowaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorzkatowice lubi ten post.
grzegorzkatowice uważa post za pomocny.
 
      
#576 PostWysłany: 20 Gru 2019 11:31 

Rejestracja: 27 Gru 2017
Posty: 45
Loty: 119
Kilometry: 221 173
Czołem!
Lecimy z kumplem na Boxing Day do Londynu, mamy bilety na Tottenham-Brighton o 12:30 i na Crystal Palace-WHU o 15:00. Dopiero po fakcie ogarnęliśmy, że to są 2 przeciwległe strony miasta :D ma ktoś doświadczenia z przemieszczaniem się po Londynie w tym dniu (korki jak zwykle, czy raczej pusto jak w święta w Polsce?), lepiej turlać się koleją naziemną czy próbować uberem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#577 PostWysłany: 20 Gru 2019 11:42 

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 391
Loty: 55
Kilometry: 104 070
niebieski
raczej tłoczno więc chyba najlepiej metro ale i tak raczej się spóźnicie na drugi mecz z 15 minut . boxing day dla nich wazniejszy raczej niż dla nas Wigilia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#578 PostWysłany: 20 Gru 2019 17:09 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
W Anglii nie sprawdzaja dowodow, wiec jesli ktos kupuje bilet na swoj membership to moze go oddac innej osobie I spokojnie mozna wejsc na taka karte.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#579 PostWysłany: 27 Gru 2019 12:50 

Rejestracja: 27 Gru 2019
Posty: 2
-- 27 Gru 2019 12:50 --

Witam wszystkich fanów!
Zaoszczędziłem sporo pieniędzy, dzięki czemu w dniach 17.01-24.01 robię maraton Premier League, gdzie zobaczę 12 stadionów, 3 miasta, oraz 4 mecze. To od zawsze było moje największe marzenie (taki maraton, na pojedynczych meczach byłem parenaście razy), dlatego wydana kwota dla mnie jest nie adekwatna do wygenerowanych w tym okresie emocji. Między miastami (Manchester, Liverpool, Londyn) przemieszczać się będę autobusem (Manchester-Live) oraz pociągiem (Liverpool-Londyn). Przylatuje 17 stycznia z Wawy na lotnisko Lennona (bus do Manchesteru), a wylatuje z Londyńskiego głównego do Chopina 24 stycznia. Bardzo chętnie zabiore ze sobą osobę na ten maraton, bo mam kupione wszystkie bilety oraz wykupione noclegi, ale we dwójkę cena będzie za osobę nieco niższa, a przy takiej wyprawie warto mieć kompana. Chętnego proszę o kontakt ?
Mecze:
18.01 15:00 CITY-PALACE (kupione przez pośrednika, przekazany mi karnet sezonowy. Długa prosta boiska, wysoko. Koszt 170 funtów za osobę)
19.01 16:30 LIVERPOOL - UNITED (kupione przez mojego Membershipa, The Kop środek ?, koszt (jak to na Derby Anglii) 500 funtów za osobe)
21.01 20:15 CHELSEA - ARSENAL (derby Londynu) (kupionego przez mojego Membershipa, długa centralnie nisko. Koszt 340 funtów)
22.01 19:30 TOTTENHAM - NORWICH (kupiony przez pośrednika, przekazany mi karnet sezonowy. Długa prosta, centralnie, wysokość na idealnym środku. Koszt 180 funtów)

Za cały wyjazd (mecze, noclegi 3 lub 4*, transporty, bilety na zwiedzanie stadionów i do muzeów) zapłaciłem 8000 złotych + koszty wyżywienia.

Jeśli ktoś jest chętny do mocno budżetowego wyjazdu ze mną, identyczny pakiet jestem w stanie zorganizować za nawet 6500 zł (pokoje dwuosobowe oraz drugi bilet na Chelsea są tańsze). Derby Anglii na Anfield, Derby Londynu na Stamford, Tottenham na pięknym nowym stadionie, oraz City na Etihad. W dodatku ogrom zwiedzania, bilety lotnicze, dobre noclegi, zwiedzanie stadionów United, Evertonu, Arsenalu, West Hamu, Palace, Charlton, Wembley, Fulham, i ewentualnie tych na których odbędą się nasze mecze.

Serdecznie zapraszam jeśli ktoś ma środki i jest w stanie zainwestować 6,5 koła żeby spełnić swoje marzenie z klasą.

Wyjazd organizuje od 4 miesięcy, dlatego wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

PS. Fan Liverpoolu ❤

-- 27 Gru 2019 12:50 --

Witam wszystkich fanów!
Zaoszczędziłem sporo pieniędzy, dzięki czemu w dniach 17.01-24.01 robię maraton Premier League, gdzie zobaczę 12 stadionów, 3 miasta, oraz 4 mecze. To od zawsze było moje największe marzenie (taki maraton, na pojedynczych meczach byłem parenaście razy), dlatego wydana kwota dla mnie jest nie adekwatna do wygenerowanych w tym okresie emocji. Między miastami (Manchester, Liverpool, Londyn) przemieszczać się będę autobusem (Manchester-Live) oraz pociągiem (Liverpool-Londyn). Przylatuje 17 stycznia z Wawy na lotnisko Lennona (bus do Manchesteru), a wylatuje z Londyńskiego głównego do Chopina 24 stycznia. Bardzo chętnie zabiore ze sobą osobę na ten maraton, bo mam kupione wszystkie bilety oraz wykupione noclegi, ale we dwójkę cena będzie za osobę nieco niższa, a przy takiej wyprawie warto mieć kompana. Chętnego proszę o kontakt ?
Mecze:
18.01 15:00 CITY-PALACE (kupione przez pośrednika, przekazany mi karnet sezonowy. Długa prosta boiska, wysoko. Koszt 170 funtów za osobę)
19.01 16:30 LIVERPOOL - UNITED (kupione przez mojego Membershipa, The Kop środek ?, koszt (jak to na Derby Anglii) 500 funtów za osobe)
21.01 20:15 CHELSEA - ARSENAL (derby Londynu) (kupionego przez mojego Membershipa, długa centralnie nisko. Koszt 340 funtów)
22.01 19:30 TOTTENHAM - NORWICH (kupiony przez pośrednika, przekazany mi karnet sezonowy. Długa prosta, centralnie, wysokość na idealnym środku. Koszt 180 funtów)

Za cały wyjazd (mecze, noclegi 3 lub 4*, transporty, bilety na zwiedzanie stadionów i do muzeów) zapłaciłem 8000 złotych + koszty wyżywienia.

Jeśli ktoś jest chętny do mocno budżetowego wyjazdu ze mną, identyczny pakiet jestem w stanie zorganizować za nawet 6500 zł (pokoje dwuosobowe oraz drugi bilet na Chelsea są tańsze). Derby Anglii na Anfield, Derby Londynu na Stamford, Tottenham na pięknym nowym stadionie, oraz City na Etihad. W dodatku ogrom zwiedzania, bilety lotnicze, dobre noclegi, zwiedzanie stadionów United, Evertonu, Arsenalu, West Hamu, Palace, Charlton, Wembley, Fulham, i ewentualnie tych na których odbędą się nasze mecze.

Serdecznie zapraszam jeśli ktoś ma środki i jest w stanie zainwestować 6,5 koła żeby spełnić swoje marzenie z klasą.

Wyjazd organizuje od 4 miesięcy, dlatego wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

PS. Fan Liverpoolu ❤
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#580 PostWysłany: 27 Gru 2019 13:04 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2047
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Nieżle , nieżle . Rozumiem , że Stanowski , Pol , Rudzki , Kowal też będą? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 659 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group