Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 412 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 07 Kwi 2016 16:53 

Rejestracja: 22 Mar 2014
Posty: 45
na stronie kup bilet po opłaceniu rezerwacji za dodatkowe 20 zł można dokonać zmiany właściciela biletu ( zmiana danych za 1 bilet = 20zł )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
#82 PostWysłany: 07 Kwi 2016 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 370
Loty: 66
Kilometry: 123 094
niebieski
z0mb3k napisał(a):
A może bilety będą się pojawiać jak na Mistrzostwa w Ręczną.
Niby poszły a ciągle się pojawiały.


Dokladnie tak bedzie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 07 Kwi 2016 18:05 

Rejestracja: 01 Paź 2014
Posty: 82
Polski Związek Piłki Nożnej przedstawia podział dystrybucji i sprzedaży biletów na finałowy mecz o Puchar Polski (Lech Poznań – Legia Warszawa), który zostanie rozegrany 2 maja 2016 roku o godzinie 16:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Cytuj:
• 10 500 biletów – dystrybuowanych przez Legię Warszawa;
• 10 500 – dystrybuowanych przez Lecha Poznań;
• 6000 – przekazano uczestnikom, ich rodzicom, opiekunom i trenerom, a także partnerom i sponsorom turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, którzy 2 maja również rozgrywają finały na Stadionie Narodowym;
• 4800 – (po 300 biletów na województwo) dystrybuowanych poprzez odpowiednie Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej dla kibiców z lokalnych środowisk piłkarskich;
• 4000 – przeznaczono do sprzedaży w kategorii Biznes. Bilety wciąż są dostępne w ofercie. Kliknij <<<<TUTAJ>>>>.
• 2000 – dla sponsorów, partnerów i gości Polskiego Związku Piłki Nożnej;
• 8000 – sektory buforowe (wyłączone ze sprzedaży);
• 500 – miejsca przeznaczone na stanowiska dziennikarskie;
• pozostałe (ponad 10 000 biletów) przeznaczonych do otwartej sprzedaży poprzez portal Kupbilet.pl.


:lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 07 Kwi 2016 18:16 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
Śmiech na sali ta cała dystrybucja. Za chwile leśni z Pzpnu i ich rodziny będą mieć więcej biletów niż finaliści.
Swoją drogą 10500 biletów to kuriozalna ilość dla kibiców drużyn grających.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 07 Kwi 2016 18:18 

Rejestracja: 17 Mar 2016
Posty: 4
dexMorgan napisał(a):
kompromitacja na całego. Biletów było mało , oprócz 1 czerwonego były chyba 2 zółte ,tak więc może 1000 ;-) z czego spora liczba wkrótce pojawi się w necie za cenę x10


rok temu szły po 400 :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 07 Kwi 2016 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
No i po co takie bufory, jeśli kluby siedzą na przeciwko siebie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 07 Kwi 2016 18:20 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Otwarta sprzedaż?! W zeszłym roku byly specjalnie ochraniane pociągi dla kibiców z poznania... Nie chce byc złym prorokiem ale czuje dym...
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 07 Kwi 2016 18:22 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
W zeszłym roku też była sprzedaż otwarta więc nie siej zamętu. Tylko, że zaczęła się w lutym i nie było takiego szału, bo nie wiadomo było kto zagra.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 07 Kwi 2016 18:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 134
Kilometry: 166 628
niebieski
Przecież na bank, jeszcze wrzucą... Będzie tak jak z ME w ręczną, będzie wrzucane falami. Nie uwierzę że w 3h rozeszło się 10 tyś biletów, oj nie nie!
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 07 Kwi 2016 18:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 610
Loty: 80
Kilometry: 124 571
niebieski
Chyba w 10 minut


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 07 Kwi 2016 18:45 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 211
Mikolaj23 napisał(a):
Śmiech na sali ta cała dystrybucja. Za chwile leśni z Pzpnu i ich rodziny będą mieć więcej biletów niż finaliści.
Swoją drogą 10500 biletów to kuriozalna ilość dla kibiców drużyn grających.


Ale za mało czy za dużo? ;)
Moim zdaniem akurat.


Meduzy napisał(a):
No i po co takie bufory, jeśli kluby siedzą na przeciwko siebie.

Niestety, ale istnieje ewentualność, że co bardziej krewcy kibice mogliby zaatakować neutralne sektory.

Cytując twitter Bońka:
Cytuj:
"Dzisiaj mamy problem sold out, kilka lat temu sie proszono by ludzie wpadli na Finał - czyli idziemy razem w dobrym kierunku"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 07 Kwi 2016 19:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
na Gilmoura też ludzie czekali aż wrzuca nową pulę :D

przecież komunikat jest jasny (chociaż to Polska więc wszystko jest mozliwe) . Leśne dziadki twierdzą ze udostępnili 10000 biletów i mają wyj**ane. To że realnie był ich tysiąc czy tam 500 ich nie interesuje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 07 Kwi 2016 20:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Przecież to jest jakaś kpina... Ja się zalogowałem 12:01 i już w czerwonych sektorach nie było miejsca.... Wielokrotnie kupowałem bilety "w tłoku" i zawsze jakieś miejsca się zwalniały, zmieniała dostępność a tutaj? Wszystko poszło w minutę.

I jeszcze pierwszy raz widzę tą magiczną możliwość zmiany danych osobowych...czyli raj dla koni.

Boniek mnie zawiódł strasznie, że dopuścił taki cyrk... myślałem, że będzie się różnił od poprzednich ekip ale jak zwykle przychodzi rozczarowanie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 07 Kwi 2016 20:12 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
blazejdaw napisał(a):
Mikolaj23 napisał(a):
Śmiech na sali ta cała dystrybucja. Za chwile leśni z Pzpnu i ich rodziny będą mieć więcej biletów niż finaliści.
Swoją drogą 10500 biletów to kuriozalna ilość dla kibiców drużyn grających.


Ale za mało czy za dużo? ;)
Moim zdaniem akurat.

[/quote]

Za mało. Stadion mieści prawie 60 tys. Po co tyle neutralnych? Tam gra Lech i Legia i mają być kibice tych drużyn, a nie Janki ze słonecznikiem. Już wystarczy, że tacy "neutralni" zabili atmosferę na meczach Reprezentacji, więc niech chociaż ta nasza szara ligowa i pucharowa rzeczywistość będzie bardziej barwna dzięki atmosferze jaką stworzą kibice finalistów.
Ja wiem... Bo Lech... Bo Legia... Bo bezpieczeństwo. Trochę za bardzo wszyscy przewrażliwieni są.
Góra
 Profil Relacje PM off
Tom K lubi ten post.
 
      
#95 PostWysłany: 07 Kwi 2016 20:20 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Sory jestem kibicem Lecha i byłem juz na jednym pucharowym finałowym meczu na ktorym o mało w mordę nie dostałem. Było to w Chorzowie gdzie mimo stref buforowym kibice przedostawali sie po koronie stadionu, a po wygranym meczu zamiast sie cieszyć trzeba było wychodzić ze stadionu pod kordonem policji. Moim zdaniem wpuszczanie biletów neutralnych do nabycia stwarza zagrożenie ze beda incydenty na stadionie. Mam nadzieje ze sie mylę bo szkoda by było tak wspanielego widowiska! :D
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 07 Kwi 2016 21:25 

W G21 ok 200 miejsc NA TERAZ< szybko schodzą
W G5 ok 50, śladowe po innych sektorach
Góra
 PM off  
      
#97 PostWysłany: 07 Kwi 2016 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 370
Loty: 66
Kilometry: 123 094
niebieski
Sa bilety !!!
edit: W G34 oraz G22 bylo po kilkanascie biletow dostepnych w innych sektorach rowniez po klika, ale wyglada ze w 10 minut wszystko poszlo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 07 Kwi 2016 23:08 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 211
DenisP napisał(a):
Boniek mnie zawiódł strasznie, że dopuścił taki cyrk... myślałem, że będzie się różnił od poprzednich ekip ale jak zwykle przychodzi rozczarowanie.


Różni się tym, że za poprzednich ekip finały były w Bełchatowie na 5 tys. osób :)

A tak na poważnie, tekst oddający odczucia wielu z nas znalazł się na Weszło: http://weszlo.com/2016/04/07/kto-jak-kt ... e-serwery/
Ciekawe jak będzie wyglądała współpraca z kupbilet.pl z PZPN przy następnych 'eventach'.


Ja mimo wszystko jeszcze raz zacytuję prezesa:
Cytuj:
Dzisiaj mamy problem sold out, kilka lat temu sie proszono by ludzie wpadli na Finał - czyli idziemy razem w dobrym kierunku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 07 Kwi 2016 23:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
wrzucili jak człowiek ogląda LE :o

@gruby_inversia troche przesadzasz ,byłem rok temu, na sektorze sporo Lecha i było spokojnie. Jak któs chce byc już totalnie bezpieczny to idzie incognito i tyle. Ostatni finał oceniam organizacyjnie na + . Zresztą odkąd jest na Narodowym a nie na wioskach to jest spokój.
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
 
      
#100 PostWysłany: 08 Kwi 2016 09:24 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Mam nadzieje bo bede polować na bilety ?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 412 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group