Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 412 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 24 Lut 2015 07:39 

Rejestracja: 29 Cze 2011
Posty: 184
Loty: 89
Kilometry: 190 775
Razem napisał(a):
... taki bilet bez karty kibica będzie droższy o 5 zł ...

Co warto wiedzieć, koszt wyrobienia Karty Kibica to 15 zł, więc cała sprawa opłaca się w zasadzie tylko wtedy, jeśli ktoś chciałby obejrzeć rzeczywiście tylko jakiś jeden mecz, bo na przykład przypadkowo w dniu jego rozgrywania jest w Wawie i nie ma co ze sobą zrobić ;)[/quote]

Albo fakt że musisz wyrabiać sobie tą idiotyczną kartę Cię irytuje tak jak mnie. Miałem iść na jeden mecz - wyrobiłem sobie kartę kibica, pół roku później - wymiana kart :evil:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 24 Lut 2015 12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
To tak bardzo chciałeś iść na ten mecz, że zleciało pół roku ? ;)
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
ane.wald lubi ten post.
 
      
#23 PostWysłany: 25 Lut 2015 12:47 

Rejestracja: 29 Cze 2011
Posty: 184
Loty: 89
Kilometry: 190 775
Akurat UEFA na ten mecz zamknęła trybuny :|
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 25 Lut 2015 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
A jakiś kibic Legii wie może kiedy bilety trafiają do sprzedaży on-line? Jest jakaś zasada, gdzieś publikują terminy?

Bo byłem na kilku meczach w życiu, ale w sumie nigdy prawidłowości nie zauważyłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 25 Lut 2015 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Zwykle jest to około 2 tygodni przed, choć pewnie nie jest to żelazna zasada. Ale, np w ostatni poniedziałek (23.02) rozpoczęła się sprzedaż biletów na rewanżowy mecz 1/4 PP ze Śląskiem (5.03), a 17 lutego wrzucono bilety na Podbeskidzie (1.03).

Czasem sprzedaż jest podzielona. Na bardziej "oblegane" mecze, czy to w europejskich pucharach czy lidze (Lech, Wisła) najpierw przez kilka dni sprzedaż jest jedynie dla karneciarzy.

Generalnie jednak, jakby to nie wyglądało to nie ma większych problemów z dostępnością.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
kiew uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 25 Lut 2015 14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
O dostępności to wiem, w zeszłym sezonie to nawet na zakończenie sezonu jak było Legia-Lech to kupiłem 2 dni przed meczem przez neta z jakichś zwrotów. A każdy inny mecz to bezproblemowo kupowałem.

Tylko myślałem, że gdzieś w jakimś miejscu publikują terminy z wyprzedzeniem albo jest jakaś zasada. Większość europejskich klubów ma dość przejrzystą politykę w zakresie wystawiania biletów do sprzedaży, a na Legii nie zauważyłem zasady, a nie chce mi się zbytnio codziennie czy 2 razy dziennie wchodzić na stronę i patrzyć czy może już czy jeszcze nie, a tak zazwyczaj robiłem jak planowałem być na meczu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 25 Lut 2015 14:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Ok, rozumiem o co Ci chodzi. Myślę, że możemy przyjąć te dwa tygodnie. Dodatkowo wklejam info z oficjalnej Legii.

Sprzedaż biletów w tym systemie przeznaczona jest wyłacznie dla posiadaczy kart kibica Legii Warszawa. Sprzedaż rozpoczyna się na około 12 dni przed meczem poprzez Strefę Kibica w systemie online i kończy się na 30 minut przed rozpoczęciem meczu.

Tak jak sam stwierdziłeś - teraz, przez reformę rozgrywek, nawer na tzw. hity nie ma problemów z dostępnością. Na zbliżający się mecz z Wisłą pewnie będzie kilka dni tylko dla karneciarzy ale o ile nie interesuje Cię miejsce na Żylecie to i tak bez większej spiny bilet na mecz dostaniesz.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 27 Lut 2015 00:56 

Nie Ekstraklasa, a Finał Pucharu Polski na Narodowym.
Jak ktoś nie ma planów, a będzie w pobliżu lub ma ochotę 02.05.2015r. sobota o 16:00 finał Pucharu Polski na stadionie Narodowym (wszystko wskazuje że Legia-Lech choć to tylko sport), do tego bilety już do nabycia w śmiesznej cenie 15 i 20 zł (środkowe sektory obok VIP, C 01 i C 04 tuż obok ławek rezerwowych) już do kupienia, od ceny zniżki 50% dla młodzieży do lat 18
http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f9 ... 06=pn0384&
Góra
 PM off  
      
#29 PostWysłany: 01 Mar 2015 12:32 

hudyts napisał(a):
Justin Credible napisał(a):


Jesli to nie jakas podpucha to milo z ich strony

Również znalazłem się w gronie szczęśliwców:) "Twój darmowy bilet na Finał Pucharu Polski"


Kto dostał takiego e-maila musi działać, bo trzeba go sobie wybrać z puli już dostępnych biletów na stronie kupbilet.pl, sam się na wskazanym koncie nie znajdzie:

Kod:
Jest nam niezwykle miło poinformować Cię, że znalazłeś się w gronie tysiąca szczęśliwców, którzy otrzymają darmowy bilet na Finał Pucharu Polski. Poniżej znajdziesz krótką instrukcję jak odebrać nagrodę:

1. Wejdź na stronę www.kupbilet.pl
2. Logując się skorzystaj z nazwy użytkownika, którą przygotowali¶my specjalnie dla Ciebie LNP.....
3. W polu "hasło" wpisz LNP.....
4. W dniu rozpoczęcia sprzedaży biletów na Finał Pucharu Polski darmowy bilet będzie czekał na Twoim koncie


Kod:
Elektroniczny konsultant:
Aby zamówić bilet bezpłatny należy umieść 1 bilet w koszyku i wybrać pakiet "Pula biletów bezpłatnych" z rozwijanej listy.

Z poważaniem Agnieszka Sz.


Kod:
Bilety będą wysyłane oraz będą dostępne do wydrukowania po 10.04.2015roku
Góra
 PM off  
      
#30 PostWysłany: 17 Mar 2015 13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Pytanie do zorientowanych w temacie.
Wyczytałem na jakieś sportowej stronie że mecz 31 kolejki polskiej ekstraklasy odbędzie się 9 maja o godzinie 15:30 i będzie pokazywany przez TVP. Lider tabeli po 30 spotkaniach zagra z 2 drużyną. Akurat na ten termin wykupiłem sobie bilety Ryanaira do Wawy. Czytając ten wątek pomyślałem że mógłbym wpaść na mecz. Martwi mnie tylko sprawa co jeśli drugi w tabeli będzie Lech Poznań. Nie mam karty kibica ani Arki ani Lecha ale czy to że jestem z Gdyni może wpłynąć na odmowę sprzedania mi biletu?
Drugie pytanie jest czysto techniczne. Na stronce Legii jest informacja:
"Po pierwsze: Należy osobiście udać się do Punktu Obsługi Kibica z dokumentem tożsamości (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja ubezpieczeniowa, akt urodzenia z nr PESEL, tymczasowy dowód osobisty). Na miejscu zostanie wykonane zdjęcie i rejestracja w systemie
Po drugie: bilet można kupić jedynie w kasach klubowych"

Czy te zdjęcia i rejestracja jest darmowa? Czy ogarne to wszystko w dniu meczu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 17 Mar 2015 13:05 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Ad.1. Możesz być nawet z Łodzi ;)
Ad.2. Wcześniej nie ma w systemie Twoich danych.


Ostatnio edytowany przez ane.wald, 17 Mar 2015 13:09, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
JarekGdynia lubi ten post.
 
      
#32 PostWysłany: 17 Mar 2015 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Widzę, że zmienili w tym toku układ fazy mistrzowskiej i lider i wicelider grają już na samym początku. Pewnie po to, by ewentualnie było ciekawiej do końca rozgrywek.

Starając się odpowiedzieć na pytania. Mimo wszystko, czyli zameldowania w Gdyni i fakt zgody z Lechem, nie sądzę żeby Ci odmówiono, zwłaszcza, że system szybciutko wyłapuje to czy posiada się kartę innego klubu. Ty jesteś pod tym względem "czysty" więc obstawiam, że nie będzie problemów. Choć wiadomo...gwarancji nigdy nie ma. Można zawsze bliżej meczu zadzwonić do POKu (Punkt Obsługi Kibica).

Drugie pytanie - Z tego co mi wiadomo jest darmowe. Natomiast bez karty bilet będzie 5zł droższy. W dniu meczu ogarniesz pod warunkiem, że zajmiesz się tym rano, a nie o 14:30:) I pozostaje jeszcze kwestia dostępności biletów. Po tym meczu, może być niemal pozamiatane więc spodziewam się dużego zainteresowania.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
JarekGdynia uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 17 Mar 2015 13:11 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
To raczej byłoby bez sensu, żeby blokować wejście ludziom skądkolwiek na mecz, na którym goście pojawią się w klatce. Zresztą ostatnio, bazując na moich i znajomych doświadczeniach, w tych większych klubach bardzo się ucywilizowało nawet pod kątem próby wchodzenia na zakazie, najgorzej jest w małomiasteczkowych wannabes typu Dolcan.
Góra
 Profil Relacje PM off
JarekGdynia lubi ten post.
 
      
#34 PostWysłany: 17 Mar 2015 13:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Czyli bezpieczniej byłoby mi zrobić kartę kibica przez internet. Czytałem na stronce Legii, że jest taka możliwość. Dostaje jakieś potwierdzenie, na które moge kupować bilety a w dniu meczu odbieram karte w POKu. Wtedy rozumiem że jako posiadacz KK nie będzie problemu ani z biletem (możliwość wcześniejszego kupienia) ani z moim miejscem zamieszkania? Bo będę "oficjalnie" kibicem Legii :) Karta rozumiem że jest ważna przez dłuższy okres? Nie musze co sezon robić nowej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 17 Mar 2015 13:47 

Rejestracja: 21 Maj 2012
Posty: 270
niebieski
Jest dokładnie tak jak piszes. Kartę robisz online. Ładujesz bilet online. Kartę odbierasz w POKu w dniu meczu.
Nie ma abosulutnie jakiegokolwiek znaczenia skad jesteś i czy masz karty kibica innych klubów.
Druga opcja to zakup biletu bez katy w dniu meczu ale tego rozwiązania w tym przypadku nie polecam bo na 90% bedzie to mecz Legii z Lechem wiec nawet jak jakieś bilety zostaną w kasach to będzie dramatyczna kolejka przed meczem
Góra
 Profil Relacje PM off
JarekGdynia uważa post za pomocny.
 
      
#36 PostWysłany: 17 Mar 2015 13:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Myślę, że to jest dobre rozwiązanie. Jeśli tak jest napisane na stronie Legii to na pewno załatwisz. Informacji z testowania "na sobie" nie mam, bo kartę wyrabiałem już bardzo dawno, a w tym sezonie wymieniałem na nową, aczkolwiek moje dane w systemie już mieli.
Jak wyrobisz niebawem, a nie już w okresie przedmeczowym, to nie będzie problemu. "Alertu" o karcie innego klubu nie będzie i wszystko powinno ładnie przejść. Aktualne karty spięte są już z komunikacją miejską, daty ważności w systemie nie mają, stąd wnioskuję, że będą służyć "trochę" czasu, a już na pewno nie będziesz jej musiał przed nowym sezonem odnawiać.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off
JarekGdynia uważa post za pomocny.
 
      
#37 PostWysłany: 17 Mar 2015 13:59 

Rejestracja: 23 Lis 2012
Posty: 1447
Loty: 8
Kilometry: 7 105
niebieski
Tylko nie wykupuj wtedy miejsca komuś z Żylety :)
koniec OT
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 08 Cze 2015 12:19 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 196
Kilometry: 405 756
niebieski
Dla tych wszystkich zachwycających się atmosferą na Stadionie Narodowym podczas finału Ligi Europy o tym jak powinno się świętować tytuł:
http://hejlech.pl/presentation/news/lec ... -fety/2100

Różnica tak kolosalna, że nie ma nawet co komentować... :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 08 Cze 2015 12:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2871
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
zdecydowanie łatwiej coś takiego zorganizować na domowym stadionie, a nie kilka tysięcy kilometrów od domu,
nie mniej Mistrza Gratulujemy:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 08 Cze 2015 13:11 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 196
Kilometry: 405 756
niebieski
Na pewno łatwiej co nie znaczy, że nie można powtórzyć tego samego gdzie indziej. Grając w europejskim finale miejsce jego rozegrania nie ma żadnego znaczenia dla prawdziwych fanów. I to bez dofinansowania z klubu. ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 412 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group