Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 285 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 21 Paź 2017 15:30 

Zarezerwowałem przez internet bilety na mecz Herthy- Borussi M. 18.11.2017r. Bilety do odebrania mam w dniu meczu pod stadionem ( za granice nie wysyłają ) w punkcie, który zwie się Tickethinterlegung (Osttor) - czyli punkcie odbioru biletów. Czy ktoś ogarnia to miejsce ? Blisko stadionu ? Bez problemu do znalezienia ? Jak się tam płaci? Można gotówką? Po co podawałem numer konta na stronie skoro nie kazano mi wykonania przelewu? Bardzo dziękuje
 Relacje PM off  

#202 PostWysłany: 21 Paź 2017 16:10 
Awatar użytkownika

Loty: 142
Kilometry: 162 236
niebieski
Blisko stadionu, bo chodzi o budkę przy wschodniej bramie Olympiastadion.
Ruxe uważa post za pomocny.

#203 PostWysłany: 23 Paź 2017 09:49 

jajidek napisał(a):
Zarezerwowałem przez internet bilety na mecz Herthy- Borussi M. 18.11.2017r. Bilety do odebrania mam w dniu meczu pod stadionem ( za granice nie wysyłają ) w punkcie, który zwie się Tickethinterlegung (Osttor) - czyli punkcie odbioru biletów. Czy ktoś ogarnia to miejsce ? Blisko stadionu ? Bez problemu do znalezienia ? Jak się tam płaci? Można gotówką? Po co podawałem numer konta na stronie skoro nie kazano mi wykonania przelewu? Bardzo dziękuje

Przerabiałem zagadnienie na meczu z Bayernem. Budkę znajdziesz bez problemu. Nad nią masz napis "will call".
Co do płatności. Musisz zapłacić przelewem. Napisz do nich na infolinię (po niemiecku!). Wystarczy google translator. Zapytaj jak możesz zapłacić i w odpowiedzi dostaniesz nr konta. Robisz normalnie przelew zagraniczny i po kilku dniach status zamówienia zmieni się na "shipped". Z tego co wiem nie można płacić na miejscu. Tylko odbiór.
 Relacje PM off  

#204 PostWysłany: 23 Paź 2017 15:51 

niebieski
czy ktos moze podzielic sie wrazeniami z Mercedes Benz Arena? czy mozna bez problem kupic bilet bez karty kibica?
Chce pokibicowac Lewemu i spolce 16.12 w Stuttgarcie
 Relacje PM off  

#205 PostWysłany: 23 Paź 2017 16:28 

Ja bilet na mecz Herty odbieralem dokladnie w tym miejscu- okienka sa podzielone alfabetycznie. Ja placilem karta przy zakupie. Budka jest przy samym stadionie.
 Relacje PM off  

#206 PostWysłany: 23 Paź 2017 20:01 

Byłem niedawno (14.10.17) na meczu Hertha - Schalke

Wyjechałem ze Szczecina o 7:00, a na Alexanderplatz byłem po niecałych dwóch godzinach jazdy. Podróż Flixbusem, obłożenie autokaru mniej więcej 30 %, więc luz.

Po wyjściu z autokaru szybkie zwiedzanie najważniejszych miejsc i spacer pod dworzec główny. Tam coraz więcej kibiców w niebiesko - białych barwach, bynajmniej nie byli to fani Herthy ;) Korzystając z ładnej pogody piję piwko nad Sprewą. Szukam sklepu Herthy - jest na dworcu głównym. Tam kupuję bilet na mecz (16,80 €) Przy kupnie okazuje się, że pracuję tam polak, więc była okazja chwilę pogadać - coraz więcej polaków przewija się przez stadion Herthy.

Już trzy godziny przed meczem decyduję się pojechać pod stadion. W S bahnie w stronę Spandau sporo kibiców obu klubów. Bilet z dworca głównego bodajże 2,80 €, podróż trwa około 25 minut. Pod stadionem jeden wielki festyn, piwo, masa stoisk, ogródków piwnych itd. Ceny piwa i wursta: bliżej stacji s bahn/parkingu: 3 euro. Okolice stacji u bahn, parku: 2,50 €

Fani Schalke wymieszani z fanami Herthy.

Godzinę przed meczem wchodzę na stadion. Przy wejściu bardzo szczegółowa kontrola, mój plecak okazał się za duży aby go wnieść, ale był mały, więc stwierdziłem, że nie będę się wygłupiał z płatnym (tylko taki znalazłem) depozytem. Próbuję innym wejściem i tam już było ok, ale i tak zostałem solidnie przetrzepany. Na stadionie już sporo ludzi, znów festyn. Schalke miało nawet swój mobilny fan shop.

Plusem darmowe programy meczowe ;)

Piwo na stadionie 4,20 € + 1 € kaucji za kubek. (po meczu oddałem kubek do kiosku i odzyskałem 1 € ;) )

Piłkarsko mecz nieciekawy. Schalke miało kontrole nad sytuacją, stwarzało sytuacje, Hertha totalnie nijaka. Czerwona kartka w pierwszej i musieli zmienić taktykę. W efekcie 2-0 dla gości i bodaj żadnego celnego strzału gospodarzy

Ludzi na trybunach 50 tysięcy, w tym około 7 tysięcy fanów Schalke. Byli bardzo dobrze słyszalni i zorganizowani. Mimo wysokiej frekwencji, to stadion i tak wydawał się pustawy, szczególnie na piętrze. Można swobodnie zmieniać miejsce, ja kupiłem na najtańszy sektor (poza młynem rzecz jasna) i dla oceny atmosfery, dopingu itd. a także dla zdjęć czasem sobie miejsce zmieniałem.

Po meczu ewakuacja na stację s bahn. Tam jest kilka peronów, ale pociągi z nich to takie dodatki, które odjeżdżają w bliżej nieokreślonym dla mnie kierunku. Ja poszedłem na stację gdzie regularnie zatrzymuje się kolejka i linią S5 wróciłem do centrum

Podsumowując - nie ma sensu kupować biletów na Herthę przez internet. Atmosfera na tym molochu jest nijaka, każda dobrze zorganizowana grupa przyjezdnych będzie się lepiej prezentować od młyna gospodarzy. Hertha piłkarsko wciąż jest bardzo przeciętna, jak zawsze była. Coraz więcej polaków, koszulki z Maćkami, Andrzejami i Łukaszami na plecach, polskie rodziny na trybunach. Bilety najtańsze w dniu meczu za ok. 16-20 euro.

Kilka fotek.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
 PM off
2 ludzi lubi ten post.

#207 PostWysłany: 23 Paź 2017 20:49 

niebieski
Fajna relacja. Tylko jak kupiłeś bilet na mecz to chyba bilet przejazdu do stadionu nie był Ci potrzebny. No i druga sprawa: nie warto kupować biletów na Herthę przez Internet. No tu bym się nie zgodził. Jadąc na Bayern czy BVB i chcąc bezstresowo wejść na stadion lepiej zaopatrzyć się w wejściówki wcześniej. Owszem stadion ogromny i sporo osób sprzedaje pod stadionem bilety, ale czy są one w kasach przed meczem? Wątpliwe.
 Relacje PM off  

#208 PostWysłany: 23 Paź 2017 20:57 

A to nie wiedziałem o tym, że z biletem na mecz nie trzeba kupować biletów na s bahn. Dzięki, następnym razem (bo planuję się jeszcze tam wybrać ;) ) przyoszczędzę te parę € ;)

W tym sezonie na meczu z Bayernem nie było kompletu, ale na taki mecz lepiej kupić bilet w internecie - to fakt. Jednak na każdy inny (no chyba, że się przytrafią derby z Unionem) na spokojnie można kupić w kasach i zająć dobre miejsca i nie martwić się o przelewy, odbiór biletów w dziwnych okienkach itd, a wspomniałem o tym bo co rusz widzę pytania na temat tego odbioru biletów na forum.
 PM off  

#209 PostWysłany: 23 Paź 2017 21:01 

niebieski
No to fakt. Kompletu nie było, ale jak ktoś chce kupić te najtańsze (15/30E) to najlepiej zawczasu, bo te schodzą najszybciej. Ostatnio na BVB znajomy chciał załatwić 3 albo 4 obok siebie w rozsądnej cenie i na parę dni przed meczem nie było nic tańszego niż 50E. Poza tym wystarczy zapłacić kartą zamiast wybierać opcję przelewu i można zapłacić z góry i wystarczy odebrać bilet co nie trwa dłużej niż 2min nawet gdy jest spodziewany komplet widzów.
 Relacje PM off  

#210 PostWysłany: 30 Paź 2017 17:43 

niebieski
Czy ktoś z forumowiczów ma rzetelną wiedzę na temat cen biletów na Dortmund - Bayern w Dortmundzie pod stadionem?
 Relacje PM off  

#211 PostWysłany: 10 Lis 2017 09:32 
Awatar użytkownika

Loty: 80
Kilometry: 166 118
niebieski
Sorry za mały off top, ale Alianz Arena w przyszłym roku ma przejść transformację. Zamontowane zostaną czerwone krzesełka a wizualka prezentuje się naprawdę okazale!

https://twitter.com/GabrielStachFCB/sta ... 2455930880

#212 PostWysłany: 04 Gru 2017 12:21 

Mam do sprzedaży bilet na VfB Stuttgart-Bayern (16 grudnia, sobota, 15.30).
Sektor 79B, rząd 6. Bilet ma cenę nominalną 49,90 EUR.
Planowałem wyjazd na ten mecz, ale ze względów osobisto-rodzinnych muszę wyjazd odwołać .
Oferty proszę kierować na PRV.
Bilet papierowy, więc trzeba będzie przesłać pocztą lub odbiór osobisty na Śląsku.
 Relacje PM off  

#213 PostWysłany: 04 Gru 2017 13:26 

niebieski
Za ile chcesz go sprzedac?
 Relacje PM off  

#214 PostWysłany: 06 Gru 2017 16:40 

Loty: 2
Kilometry: 2 376
W sobotę Union Berlin gra z Dynamo Dresden, wybiera się ktoś może z forumowiczów? Chciałbym się wybrać ale nie wiem czy będzie szansa zakupu biletu na miejscu. Czy ktoś z forumowiczów ma doświadczenie w zakupie biletów na Union lub był na meczu?
 Relacje PM off  

#215 PostWysłany: 06 Gru 2017 17:17 

Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Jeśli kibice DD będą wpuszczeni to super mecz! Hertha nigdy nie doczeka się takich kibiców jak DD czy Union.
 Relacje PM off  

#216 PostWysłany: 28 Gru 2017 22:15 

niebieski
Był ktoś autem na meczu w Lipsku ? Pytam, bo chciałbym mieć wybrany jakiś konkretny parking, a nie szukać czegoś na miejscu. Polecicie coś ?

#217 PostWysłany: 28 Gru 2017 22:29 

Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Najbliższy stadionu masz na Am Sportforum 2...04105 Leipzig.
 Relacje PM off
paisas uważa post za pomocny.

#218 PostWysłany: 16 Lut 2018 11:32 
Awatar użytkownika

W ubiegłym tygodniu byliśmy ze znajomymi na dwóch meczach w Niemczech, zapraszam do zapoznania się z relacjami:

:arrow: RB Lipsk - FC Augsburg 2:0
:arrow: Union Berlin - Fortuna Dusseldorf 3:1
 Relacje PM off
grzegorzkatowice lubi ten post.

#219 PostWysłany: 09 Mar 2018 18:00 

Loty: 107
Kilometry: 135 181
Kupiłem 9 biletów na jutrzejszy mecz Herthy z Freiburgiem. Do wyboru miałem 3 opcje odbioru biletu: kurier, odbiór pod stadionem (will call) i drukowany w domu. Wybrałem naturalnie trzecią opcję i bilety przyszły mailem i je elegancko wydrukowałem. Piszecie, że dotychczas odbieraliście bilety pod stadionem, czy pojawiła się nowa, wygodna funkcjonalność (printticket) czy po prostu coś zwaliłem? Bilet wygląda normalnie, ma kody kreskowe, wszystkie potrzebne dane. Płaciłem kartą kredytową za niego.

#220 PostWysłany: 10 Mar 2018 09:53 

Spokojnie z biletem wydrukowanym w formacie A4 wejdziesz. Dobrego widowiska:)
 Relacje PM off
Joozek25 lubi ten post.

[ 285 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot], ZENNNEK oraz 0 gości