Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 285 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 16 Mar 2017 12:05 

niebieski
Czy ktoś był na meczu St. Pauli? Wstępnie planuję Union Berlin, ale pomyślałem, że może się uda zobaczyć obydwa mecze w ostatni weekend kwietnia.
W związku z tym jak można kupić bilety na St. Pauli? Najlepiej stojące lub na bardziej "żywej" trybunie.
 Relacje PM off  

#182 PostWysłany: 16 Mar 2017 13:15 

Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Jeśli nie kupisz w kasie , zrób sobie kartonik suche karte (karten) i stań przed kasami (tam w jednej z nich ludzie odbierają wcześniej odebrane bilety i często mają jakieś nadwyżki).Na STP jest miły zwyczaj , że za bilet kupiony od kogoś dorzuca się 3-5 euro na piwko , a nie dwukrotną wartość biletu. Na mecz z Unionem bierz co jest i nie wybrzydzaj. Union idzie na BL , do Hannoveru wybierają sie w 10 tysięcy , więc Hamburg rónież mocno zaatakują. Tylko broń Boże nie kupuj u koni z Turcji czy Bałkanów przy wyjściu ze stacji metra , bo tam to raczej mocno przepłacisz.
 Relacje PM off  

#183 PostWysłany: 17 Mar 2017 08:57 

niebieski
a co z zakupem przez internet? możliwy?
Źle mnie zrozumiałeś. Planuję jechać na mecz FC Union Berlin z Sandhausen, a dodatkowo połączyć to i zobaczyć FC St Pauli z Hendeiheim.
Nie byłem nigdy na żadnej Bundeslidze (1 czy 2). Czy muszę mieć jakieś karty kibica, czy sam bilet wystarczy?
 Relacje PM off  

#184 PostWysłany: 17 Mar 2017 18:56 

Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Praktycznie wszystko pozostaje bez zmian.STP walczy o utrzymanie , a Union o awans. Co to kupna poprzez neta to nie wiem , musisz sam sprawdzic
 Relacje PM off  

#185 PostWysłany: 29 Cze 2017 12:17 

Właśnie opublikowano kalendarz Bundesligi i 2.Bundesligi.
Można już planować wyjazdy 8-)

http://spielplan.bundesliga.de/
 Relacje PM off  

#186 PostWysłany: 04 Lip 2017 17:31 

Hertha - Bayern 30 września. Odświeżając temat: jak wygląda sprzedaż biletów dla non-memberów przez stronę internetową? Ile wcześniej mogą się pojawić i ile biletów może zakupić jedna osoba?
 Relacje PM off  

#187 PostWysłany: 04 Lip 2017 18:58 

W zeszłym sezonie (sprawdziłem dokładnie) mecz odbył się 18 lutego 2017, a sprzedaż rozpoczęła się 8 grudnia 2016.
Kupiłem w pierwszym dniu sprzedaży, było multum biletów, w wielu różnych kategoriach cenowych.
Bilety były jeszcze dostępne przez wiele dni, oczywiście już był mniejszy wybór.
Ile można kupić to Ci nie powiem, bo kupowałem tylko jeden.
 Relacje PM off  

#188 PostWysłany: 08 Sie 2017 16:12 

Chciałbym się wybrać ze znajomymi na mecz Bayern-Wolfsburg 22. września 2017. Z tego co widzę to chyba jeszcze są bilety tylko trzeba posiadać membership. Posiada ktoś lub zna kogoś kto mógłby pomóc w zakupie :?:

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

#189 PostWysłany: 15 Sie 2017 19:53 

wiciu napisał(a):
Hertha - Bayern 30 września. Odświeżając temat: jak wygląda sprzedaż biletów dla non-memberów przez stronę internetową? Ile wcześniej mogą się pojawić i ile biletów może zakupić jedna osoba?

W tym roku sprzedaż otwarta rozpoczyna się 4 września o godz. 10.00
Jedna osoba może zakupić 4 bilety

http://www.herthabsc.de/de/tickets/tage ... ZMy0lFJbIU
 Relacje PM off
Muton lubi ten post.

#190 PostWysłany: 20 Sie 2017 15:24 

niebieski
Miałbym na sprzedaż na bilet na Schalke-Bayern (19 września, wtorek) po cenie nominalnej 600 zł (130 euro)
Drogo ale bilet w super miejscu (sektor A1)
Bilet papierowy także trzeba będzie przesłać pocztą.
 Relacje PM off  

#191 PostWysłany: 04 Wrz 2017 10:47 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Kto jedzie na mecz Hertha - Bayern, 1.10.2017 o 15.30?
Są jeszcze bilety - najtańszy 33 euro + koszty - razem 37 euro.
Możemy wspólnie ruszyć moim autem.
W razie pytań lub zainteresowania proszę o kontakt na priv lub na maila garmond07@gazeta.pl.
 Relacje PM off  

#192 PostWysłany: 18 Wrz 2017 13:19 

Czy ktoś może miał doświadczenie z kupnem biletu na mecz Herthy z opcją płatności "SEPA"?
Wypełniam wszystkie rubryki (nr IBAN, swoje dane itd) klikam "ok" i co dalej? Nie powinienem być przekierowany na stronę banku, aby dokonać przelewu? W moim przypadku tak się nie stało. Pojawił się tylko status zamówienia "OPEN", a Delivery adres to mój adres domowy.
Czy mam czekać aż listonosz zawita z fakturą i ewentualnymi danymi do przelewu?
Czy może z ewentualną otrzymaną fakturą mam udać się przed meczem do kasy i tam zapłacić i odebrać bilety? :?
Będę wdzięczny za podzielenie się doświadczeniami w tym zagadnieniu ;)
 Relacje PM off  

#193 PostWysłany: 19 Wrz 2017 09:20 

Loty: 47
Kilometry: 87 694
niebieski
kup przez płatność kartą, jeśli nie masz a mega Ci zależy na bilecie, mogę pomóc kupić CI bilety, na prv ja jutro idę na mecz z Leverkusen i to będzie mój 4 mecz Herthy :) w dobie kart kredytowych bawienie się w jakieś przelewy to szkoda czasu :)
 Relacje PM off
Dundee lubi ten post.

#194 PostWysłany: 19 Wrz 2017 17:36 

To już wiem i właśnie tak bym zrobił 8-) Teraz problem polega na tym, że mam te bilety zabukowane na koncie serwisu "TAGESKARTE" i nie wiem czy czekać na jakąś ewentualną przesyłkę pocztą i wtedy zapłacić, czy olać to i zamówić ponownie. Nie chciałbym powielać zamówienia. Próbowałem też dowiedzieć się czegoś na infolinii, ale tylko przez 15 minut posłuchałem sobie muzyczki. Łącznie za jedyne 30zł :x Maile również bez odzewu (trzy). Obsługa klienta/kibica zagranicznego.... żenada.
 Relacje PM off  

#195 PostWysłany: 22 Wrz 2017 20:57 
Awatar użytkownika

Loty: 80
Kilometry: 166 118
niebieski
Hello, widze, że są jeszcze bilety na Hertha vs. Bayern ale nie mogę coś kupić. Ciągle dostaję komunikat : Hinweis: Leider ist für Ihre gewünschte Ticketauswahl derzeit keine Versandart hinterlegt. Bitte kontaktieren Sie die Service-Hotline.

I nie mam wogóle opcji zapłać i wydrukuj w domu, a przecież oferują taką możliwość. Napisałem maila ale cisza. Ma ktoś pomysł co z tym zrobić?

#196 PostWysłany: 23 Wrz 2017 13:09 

Kupowałem bilety 2 tyg temu i z tego co mi się udało do tej pory ustalić:
Bilety odbierasz 2h przed meczem. Potrzebujesz nr zamówienia i dowód. Nie ma opcji "drukuj" dla zagranicznych.
Jak płacisz opcją SEPA, powinieneś dostać mail z danymi konta i normalnie przelew zagraniczny. Jeżeli kartą - wiadomo.
Kontakt ze stroną tylko w języku niemieckim. Wystarczy google translator, nawet jak to będzie brzmiało "Kali jeść, kali pić" ;) Na angielski będziesz czekał w nieskończoność.
Na infolinię nawet nie próbuj.
Z tego co widzę, to w chwili obecnej rzeczywiście są bilety, ale nie ma tej opcji co ostatnio - zakup dla Non-Germans.
"Uwaga: niestety nie ma obecnie metody wysyłki dla wybranego biletu"
 Relacje PM off
Shaq uważa post za pomocny.

#197 PostWysłany: 23 Wrz 2017 13:26 
Awatar użytkownika

niebieski
No właśnie ten komunikat z niedostępnością mnie dziwi. I nie rozumiem, dlaczego dla kibiców z PL brak. Czyżby już sankcje za reparacje??? :evil: :evil: :lol: :lol:

#198 PostWysłany: 23 Wrz 2017 21:58 

Musisz po prostu wcześniej kupować. Nie tydzień przed.
Wtedy masz do wyboru do koloru biletów :geek:
 Relacje PM off  

#199 PostWysłany: 24 Wrz 2017 17:23 

Zbanowany
Shaq napisał(a):
No właśnie ten komunikat z niedostępnością mnie dziwi. I nie rozumiem, dlaczego dla kibiców z PL brak. Czyżby już sankcje za reparacje??? :evil: :evil: :lol: :lol:

Sam jesteś sankcja. Od lat jeżdżę na Herthę. Bilety kupuję przez internet a odbieram w kasach pod stadionem. Kasy podzielone są alfabetycznie (od pierwszej litery nazwiska) więc wszystko idzie sprawnie. Ale pewnie powinni wezwać listonosza bo zainfekowany pisowskim gównem pan Shaq chciał dostać bilet pocztą.
 Relacje PM off  

#200 PostWysłany: 25 Wrz 2017 17:04 
Awatar użytkownika

niebieski
Słuchaj kolego @Tomy's , następnym razem zanim na mnie naplujesz to przeczytaj ze zrozumieniem co jest napisane. Gdzie ja twierdzę, że chcę bilety do domu, co?? Z przyjemnością odebrałbym je w kasach, tylko nie ma możliwości zapłaty. I o to pytałem forumowiczów. Nie Ciebie. A że nie rozumiesz sarkazmu dot. reparacji, to Twój problem. Bez odbioru.

[ 285 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości