Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 285 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomość
#281 PostWysłany: 21 Sty 2020 09:45 

Loty: 43
Kilometry: 81 252
niebieski
też byłem na lipsku :) bo niestety na mecz domowy Unionu dostać bilety to mistrzostwo świata nawet przez Gikiewicza nie idzie ( czasem rozdaje na Twiterze) rozmawiałem z kibicami unionu i tam jest mistrzostwo świata więcej ,,socios,, niż miejsc na stadionie, chcieliśmy nawet na sparing kolejnego dnia ale się rozeszły ;) Herthe sobie odpuściłem bo byłem już chyba ze 4 5 razy , w tym też na meczu z Bayernem jak grał jeszcze Ribery Robben i bodajże Mario Gomez z przodu :) czyli jakieś 8 lat temu, atmosfera w DE jest fajna piwko przed meczem an spokojnie idzie zjeść currywursta, na Lipsku typowa komerrcha, ale są jest parcie, chociaż mi się marzyły by derby Chemi Lipsk z Lokomotiv, czekam na nowe auto służbowe i na pewno odwiedzę St Pauli w drugiej lidze niemieckiej polecam Dynamo Drezno też wariaci :)
 Relacje PM off  

#282 PostWysłany: 02 Lut 2020 18:55 

Cześć. Wybieram się pierwszy raz na mecz Bundesligi, dokładnie na mecz Bayern - Lipsk. Czy da radę wejść na Allianz Arenę z plecakiem i aparatem fotograficznym (lustrzanką) czy każą oddać do depozytu?

Pozdrawiam
 Relacje PM off  

#283 PostWysłany: 07 Mar 2020 13:11 

Witam, pokrewne pytanie. Czy bilety na mecze bundesligi są również sprzedawane na stadionie przed meczem?
 Relacje PM off  

#284 PostWysłany: 07 Sie 2020 18:28 

niebieski
Dziś ogłoszono kalendarz na nowy sezon Bundesligi.
Jeszcze nie ma ostatecznej decyzji co z kibicami.
https://www.bundesliga.com/de/bundesliga/spieltag
 Relacje PM off  

#285 PostWysłany: 20 Paź 2021 20:25 
Awatar użytkownika

niebieski
Czy był ktoś może w ostatnich miesiącach na meczu Herty? Miałbym parę pytań
 Relacje PM off  

[ 285 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości