Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Cze 2018 02:53 

Rejestracja: 05 Lip 2016
Posty: 44
Witam serdecznie,

Mój plan wygląda następująco:
23 sierpnia- przylot chwile po północy do Salt Lake City, oczekiwanie do 6 rano na wypożyczenie samochodu, wyjazd w strone Yellowstone.
24 sierpnia - Yellowstone
25 sierpnia - Yellowstone, wieczorny wyjazd do Grand Teton
26 sierpnia - Grand Teton, wieczorny wyjazd do Salt Lake City
27 sierpnia - wylot rano

W Yellowstone mamy już wykupione 2 noce na kampingu. Mam następujące pytania:
1. Czy po drodze do Yellowstone od zachodu jest coś wartego zwiedzenia? Miasto, Park Narodowy?
2. Jaką formę noclegu możecie doradzić mi w Grand Teton? Który kamping, albo może istnieje darmowa i w miarę bezpieczna opcja noclegu?

Dziękuje za jakiekolwiek porady :)

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
#2 PostWysłany: 25 Cze 2018 10:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Na trasie z SLC do West Yellowstone jeśli mnie pamięć nie myli, nie ma nic spektakularnego. W Idaho Falls są wodospady, ale szału nie ma, jednakże to dobre miejsce na postój. Jeszcze przed Idaho Falls a Pocatello jest jedyne na świecie muzeum ziemniaka (nie byłem, choć czytałem pochlebne recenzje, oczywiście o ile ktoś wyraża zainteresowanie ziemniakami ;).

I to tyle. Ładne widoki zaczynają się od US20, choć jeśli byłeś np. na Alasce czy w Rocky Mountain to pewnie nie zrobią już takiego wrażenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Cze 2018 02:50 

Rejestracja: 05 Lip 2016
Posty: 44
Muzeum ziemniaka :D? Brzmi dobrze :)

Dziękuje Ci za odpowiedź, tak myślałem ze po drodze nie ma nic spektakularnego. Pewnie zrobimy mały postój w Idaho Falls i może na szybko zwiedzimy Salt Lake City.

A zna ktoś może odpowiedź na moje drugie pytanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Cze 2022 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 650
Loty: 146
Kilometry: 358 646
niebieski
Info dla osób, które tak jak ja planują niedługo odwiedzić Yellowstone. W tym tygodniu park nawiedziły powodzie. Część dróg, głownie w północnej części parku, zniknęła lub została poważnie uszkodzona. Yellowstone jest całkowocie zamkniętę, co najmniej do 19.06

https://www.nps.gov/yell/learn/news/220613.htm
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
agnieszka.s11 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group