Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Sty 2021 18:10 

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 86
Cześć,
szukam dla 3 osób na przełomie czerwiec/lipiec 2021 lotów z wylotem z Wrocławia lub Berlina do Nowego Jorku. Pobyt na wschodnim wybrzeżu ok. 7-10 dni. Z dowolnego lotniska na północnym wschodzie USA lub południowym wschodzie Kanady na Azory. Zwiedzanie Azorów ok 7-10 dni i powrót na lotnisko wylotu (Wrocław lub Berlin).
Matrix wydaje połączenia po ok. 30 tys. W Kayaku lub Skyscannnerze dla multi-citi nie da się ustawić zakresu dat, tylko konkretne daty, co utrudnia wyłapanie jakiejś zależności. Owszem znalazłem w miarę sensowne cenowo połączenia po ok. 2700 zł, ale 1) nie na jednym bilecie (FR, Easy); 2) długie przesiadki, gdzie taki lot do NY trwa 34h.
Sprawdziłem, że ze Stanów (Boston) lub Kanady (Toronto) na Azory lata tylko SATA. Oni nie są w żadnym stowarzyszeniu lotniczym i te ceny chyba z tego wynikają.
Może ktoś już odbył podobną podróż i pokieruje mnie jak szukać.
Dzięki.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 16 Sty 2021 18:15 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Spodziewasz się wpuszczenia do USA?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Sty 2021 18:18 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
Tanio na jednym bilecie nie będzie. Poszukaj na stronie TAPu, ale nie jednyn bilecie nie będzie tanio
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 16 Sty 2021 18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Abstrahując od kwestii poruszonej przez @boots, niedawno był wątek obejmujący dość podobną trasę, przy czym wylot ze Sztokholmu:

arn-pdl-bos-rt-3100-pln-rt-wakacje,234,156746

Nie wiem tylko, czy to jeszcze działa.
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 16 Sty 2021 18:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2012
Posty: 301
Loty: 509
Kilometry: 602 217
niebieski
TAP niebawem zacznie latać z Toronto do Ponta Delgada. Połączenie w systemie od jakiegoś czasu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 16 Sty 2021 18:49 

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 86
boots napisał(a):
Spodziewasz się wpuszczenia do USA?
Będziemy po szczepieniach i, mam nadzieję, to pozwoli na wjazd. Jeszcze nie będę kupował, chcę się rozejrzeć w temacie i obserwować ceny. Kupię jak będzie wiadomo, ze wpuszczają ze szczepionkami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 16 Sty 2021 18:53 

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 86
tropikey napisał(a):
Abstrahując od kwestii poruszonej przez @boots, niedawno był wątek obejmujący dość podobną trasę, przy czym wylot ze Sztokholmu:

arn-pdl-bos-rt-3100-pln-rt-wakacje,234,156746

Nie wiem tylko, czy to jeszcze działa.
GF to skrót czego w tym wątku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 16 Sty 2021 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
Google flights
Góra
 Profil Relacje PM off
apadlo lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: jedugo oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group