Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Lis 2015 14:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Czyżby odpływ klientów? T-Mobile UB właśnie wystartowało z promocją 5% moneybacku. Nie ma znaczenia czy jesteśmy nowym, czy obecnym klientem. Maksymalna wysokość zwrotu to 25 zł miesięcznie, co odpowiada wydatkom 500 zł.
Co trzeba zrobić: zgłosić się do promocji via Call Center, wyrazić dwie zgody, zapewniać co miesiąc wpływy 2000 zł z zewnątrz (lub emerytura, pensja, stypendium, renta). I płacić kartą :)

Póki co kampania nie ruszyła, więc info trochę nieoficjalne - ale regulamin już wisi: http://static.t-mobilebankowe.pl/upload ... owTmub.pdf
Prześwietlenie na LiveSmarter również dostępne ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
kondziu98 uważa post za pomocny.
 
      
6 dni na Sycylii za 1193 PLN. Loty do Katanii z Katowic i noclegi blisko plaży 6 dni na Sycylii za 1193 PLN. Loty do Katanii z Katowic i noclegi blisko plaży
Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy na Zakintos: all inclusive w 4* hotelu od 1899 PLN. Wyloty z 5 miast
#2 PostWysłany: 04 Lis 2015 15:07 

Rejestracja: 25 Sie 2014
Posty: 374
srebrny
A płaz przejdzie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Lis 2015 15:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
kondziu98 napisał(a):
A płaz przejdzie?

trzeba sprawdzić jego MCC - dawno nie testowałem. Plus jest taki, że jeśli nic się nie zmieniło to T-Mobile pokazuje kod MCC transakcji więc prosto to zweryfikować :)
Góra
 Profil Relacje PM off
kondziu98 uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 04 Lis 2015 18:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 152
Loty: 31
Kilometry: 69 563
Będzie trzeba kartę wyrobić na nowo :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 07 Lis 2015 14:40 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Wszystko bez problemu załatwione na infolinii, promocja aktywna. Tylko najlepiej dzwonić z telefonu z darmowymi połączeniami, bo całość zajmuje ok. 15 minut. Co do cashbacku, to z takich popularnych na forum wydatków, nie działa np. na bilety Przewozów Regionalnych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 15 Lis 2015 14:19 

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 10
Zastanówcie się wcześniej czy warto sprzedawać swoje dane za te kilka groszy.
Mam konto w t-mobile banku.

Aby skorzystać z promocji trzeba wyrazić zgody marketingowe. A jak już wyrazicie to liczcie się z tym, że będą do was regularnie wydzwaniać.
Po sprawdzeniu pierwszego telefonu (automat z melodyjką) w necie od razu zablokowałam ten numer. Jednak się nie zrazili i dzwonili jeszcze ponad 20 razy. Czasem nawet kilka razy dziennie.
Zablokowanie zgód marketingowych trwało na płatnej infolinii 45min (myślałam, że kobieta zapomniała, poszła do łazienki, do domu co się odezwała to potem na zmianę cisza i melodyjki).

Załączniki:
Komentarz do pliku: 5 telefonów jednego dnia.
spam2.jpg
spam2.jpg [ 75.51 KiB | Obejrzany 19000 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 15 Lis 2015 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Po to jest właśnie filtrowanie numerów, żeby się odciąć od terroru telefonicznego ;)
Chcą, to niech dzwonią. I tak się odbiją :lol:
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
H778 lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 15 Lis 2015 14:53 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
@Shila jest jakaś płatna infolinia ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 15 Lis 2015 15:03 

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 10
@ pieerx Płatna według cennika operatora. Tak więc u jednego to będzie 20gr / min u drugiego 30gr.
Przed wykonaniem połączenia nawet nie sprawdzałam, bo nie przyszło mi do głowy że "rozmowa" może tyle trwać.

Mocno się rozczarowałam tym bankiem.
Otworzyłam sobie konto walutowe w USD. Niby darmowe, więc ok ale duży problem z obsługą.
Chciałam wpłacić $ w gotówce, ale praktycznie nie ma takiej możliwości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 15 Lis 2015 15:08 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
OK, myślałem że wprowadzili płatną.
Ja z kolei jestem zadowolony z ich usług, świetną dla mnie opcją jest możliwość korzystania z kart walutowych i wypłata z bankomatów za granicą bez prowizji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 15 Lis 2015 15:21 

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 10
No właśnie ja też bym chciała skorzystać z konta walutowego, i jak mam gotówkę to wolałbym nie kupować kolejnych tylko mieć możliwość wpłacenia tego co mam na konto.
Okazuje się, że w Aliorze nie widzą tego konta i nie można wpłacić.
Z obsługi polecili "popytać się", w którym banku można wpłacić. Jakoś nie mam tyle czasu, żeby chodzić po bankach i pytać. W innym powiedzieli, że taka wpłata jest liczona jak przelew zagraniczny i kosztuje 100-200zł.
W wirtualnym oddziale, też mało pomocni. Trzeba od nich wyciągać informacje. Przy takiej rozmowie już mi nerwy zaczęły puszczać.
(Przy okazji zapytałam się też o promocję moneyback).

Załączniki:
1tm.jpg
1tm.jpg [ 222.64 KiB | Obejrzany 18870 razy ]
2tm.jpg
2tm.jpg [ 162.59 KiB | Obejrzany 18870 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 15 Lis 2015 15:23 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Shila napisał(a):
Chciałam wpłacić $ w gotówce, ale praktycznie nie ma takiej możliwości.


No ale to chyba dość intuicyjne, że decydując się na konto w banku internetowym traci się przywilej stacjonarności, czyż nie? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 15 Lis 2015 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Wpłaty i wypłaty na konto aliorkantoru + darmowe i błyskawiczne przelewy Alior :arrow: t-mobile bankowe i w druga stronę rozwiązują sprawę.
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 15 Lis 2015 15:31 

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 10
No właśnie w Aliorze mi powiedzieli, że owszem mogę sobie założyć konto walutowe (ale karta płatna), ale jakbym chciała przelać na konto walutowe w innym banku to będzie traktowane jak przelew zagraniczny czyli drogie i nieopłacalne.

A samo konto bez karty też mnie nie urządza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 15 Lis 2015 15:34 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Przelew europejski w kantorze Aliora jest darmowy, karta też, pod warunkiem zarejestrowania jednej transakcji przez pierwsze pół roku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 15 Lis 2015 15:35 

Rejestracja: 25 Lis 2013
Posty: 1595
Loty: 386
Kilometry: 569 051
niebieski
@Shila nie w Aliorze, tylko kantor.aliorbank.pl ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 15 Lis 2015 15:45 

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 10
To chyba trafiłam znowu na mało kompetentną obsługę.
Pytałam się też o kantor Aliorbanku, bo wyczytałam że od ręki mogę dostać kartę bez wytłoczonego nazwiska. Pani starszy bankier powiedziała, że jak założę konto to się mogę ubiegać o kartę i to tak prędko nie będzie.
Bez sensu wtedy trzymać dwa konta i dwie karty.
Cóż poddałam się, chyba zostawię gotówkę a na konto wpłacę w jakimś kantorze internetowym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 15 Lis 2015 16:57 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 772
niebieski
z karty alior kantoru jest jedna darmowa wypłata na miesiąc, następne płatne

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 15 Lis 2015 19:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lis 2015
Posty: 8
Sama kiedyś korzystałam z moneyback w TM.
Zauważcie jedno, szczerze przyznam, że pierwszy raz widzę taki warunek promocji:

Promocja jest dla klientów, którzy m.in.:

Wyrazili i nie odwołali zgody na weryfikację historii zobowiązań o treści:
Upoważniam Bank do zasięgania informacji o moich zobowiązaniach w:
a) instytucjach utworzonych na podstawie art. 105 ust. 4 ustawy – Prawo bankowe, w szczególności w BIK oraz do wystąpienia za pośrednictwem tych instytucji do biur informacji gospodarczej, o ujawnienie informacji gospodarczych dotyczących moich zobowiązań
itd.....

Taka zgoda daje możliwość sprawdzania Was w BIK, a tym samym obniża Wasz scoring, co przekłada się na późniejsze warunki kredytu jakie możecie otrzymać...
Jeśli bank ma klienta, któremu już udzielił kredytu, to może go monitorować bez jego zgody i to nie wpływa na scoring.

Na moje oko TM po uzyskaniu takiej zgody, od czasu do czasu wyśle zapytanie kredytowe do BIK, co nie będzie dla Was dobre...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 17 Lis 2015 10:54 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
niebieski
Samo sprawdzenie/zapytanie w BIK raczej nie ma wpływu na scoring, tylko to czy masz/miałeś kredyty/pożyczki/karty kredytowe/limity w saldzie debetowym itp. i jak je spłacasz/spłacałeś.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 77 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group